Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Långareds BoIS

Följ

Långareds BoIS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Långareds BoIS
Välj lag/grupp

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 10:00

      Träning P12-13


      11:00
    • 16:00

      Annelunds IF (borta) P10-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P12-13


      18:30
  • 4Mån
    v.40
    • 17:45

      Träning F09-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning P12-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P12-13


      18:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:15

      Byttorps IF Vit (borta) P06-07


      21:15
  • 7Tor
    • 17:45

      Träning PF14


      18:45
    • 19:00

      Träning E-laget


      00:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 08:00

      Oddevold A (hemma) E-laget


      18:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.41
    • 17:45

      Träning F09-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning P06-07


      20:30
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P12-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P12-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 14Tor
    • 17:45

      Träning PF14


      18:45
    • 19:00

      Träning E-laget


      00:00
  • 15Fre
    • 00:00

      Träning E-laget


      20:30
    • 18:00

      Pizzakväll och info E-laget


      21:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Säkra Cup F09-10


      13:00
  • 17Sön
    • 16:00

      Träning Dam


      17:30
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P12-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 21Tor
    • 17:45

      Träning PF14


      18:45
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 16:00

      Träning Dam


      17:30
    • 17:30

      Träning P10-11


      19:00
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P12-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P06-07


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:00

      Kycklingcupen F09-10


      16:00
  • 31Sön
    • 16:00

      Träning Dam


      17:30
    • 17:30

      Träning P10-11


      19:00