Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Långareds BoIS

Följ

Långareds BoIS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Långareds BoIS
Välj sektion/lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 4Fre
    • 18:00

      Östadkulle SK (hemma) Herr


      20:00
  • 5Lör
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.37
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:30
    • 18:15

      Match mot Vårgårda hemma F09-10


      19:30
    • 18:30

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P06-07


      20:30
  • 8Tis
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 9Ons
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:00

      Träning E-laget


      19:30
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P12-13


      19:00
    • 18:30

      Skoftebyns IF (hemma) F05-06


      20:30
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:30

      Trollhättans BoIS Röd (hemma) P08-09


      12:30
    • 13:00

      Alvhems IK (borta) Herr


      15:00
  • 13Sön
    • 11:00

      Träning E-laget


      12:30
    • 17:00

      Träning Cykel


      19:00
    • 17:15

      Vänersborgs FK (hemma) F05-06


      19:15
  • 14Mån
    v.38
    • 17:45

      Träning F09-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F05-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:30
    • 18:30

      Östadkulle SK (hemma) P06-07


      20:30
  • 15Tis
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 11:00

      Träning E-laget


      12:30
      Långared
    • 15:00

      Match mot Hemsjö borta F09-10


      16:20
    • 15:30

      Sjöviks SK (hemma) Herr


      17:30
    • 16:00

      Alingsås IF FF Grön (borta) P08-09


      18:00
    • 16:30

      Träning F11-12


      17:30
    • 17:00

      Träning Cykel


      19:00
    • 18:00

      Träning F05-06


      19:30
  • 21Mån
    v.39
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:30
    • 18:15

      Match hemma mot AKIK F09-10


      19:30
    • 18:30

      Annelunds IF (borta) P06-07


      20:30
  • 22Tis
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:30

      Gerdskens BK Gul (hemma) P08-09


      12:30
    • 12:00

      Lödöse Nygård IK (hemma) Herr


      14:00
  • 27Sön
    • 11:00

      Träning E-laget


      12:30
    • 17:00

      Träning Cykel


      19:00
    • 17:00

      Trollhättans IF (hemma) F05-06


      19:00
    • 17:30

      Rävlanda AIS (borta) P06-07


      19:30
  • 28Mån
    v.40
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:30
  • 29Tis
    • 17:45

      Östadkulle SK (borta) P08-09


      19:45
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 30Ons
    • 18:00

      Träning P08-09


      20:15
    • 18:00

      Träning E-laget


      19:30
    • 18:00

      Träning P12-13


      19:00
    • 19:00

      Vänersborgs IF (borta) F05-06


      21:00