Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Långareds BoIS

Följ

Långareds BoIS

Följ oss för uppdateringar
Följ
Långareds BoIS
Välj sektion/lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
    • 18:30

      Sätila/Ubbhult/Hyssna (hemma) P06-07


      20:30
  • 4Tis
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 7Fre
    • 09:00

      Färgelanda Cup F0506 F07-08


      00:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Färgelanda Cup F0506 F07-08

    • Heldag

      Färgelanda Cup F05-06

  • 9Sön
    • 00:00

      Färgelanda Cup F0506 F07-08


      16:00
    • 11:00

      Träning E-laget


      12:30
    • 15:00

      Gerdskens BK Gul (borta) P08-09


      17:00
    • 16:00

      Åsaka SK (borta) Herr


      18:00
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 14Fre
    • 19:00

      Råda BK Grön (borta) F05-06


      21:00
  • 15Lör
    • 15:30

      Trollhättans FF (hemma) Herr


      17:30
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.34
    • 17:45

      Träning F09-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:30
    • 18:30

      Rydboholms SK (hemma) P06-07


      20:30
  • 18Tis
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:00

      Träning E-laget


      19:30
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P12-13


      19:00
    • 18:30

      Trollhättans FK/Halvorstorp (hemma) F05-06


      20:30
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:30

      Vårgårda IK (hemma) P08-09


      12:30
    • 15:00

      Trollhättans FK/Halvorstorp (borta) F05-06


      17:00
  • 23Sön
    • 09:15

      Stenkullen GoIK (borta) P08-09


      11:15
    • 11:00

      Match mot Östadkulle F09-10


      13:00
    • 11:00

      Träning E-laget


      12:30
    • 15:30

      Hjärtums IS (hemma) Herr


      17:30
    • 16:30

      Träning F11-12


      17:30
    • 17:00

      Träning Cykel


      19:00
    • 18:00

      Träning F05-06


      19:30
  • 24Mån
    v.35
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Cykel


      19:30
    • 18:15

      Match Skogsbygden hemma F09-10


      19:30
  • 25Tis
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
  • 28Fre
    • 17:30

      Vårgårda IK Vit (borta) P06-07


      19:30
  • 29Lör
    • 10:30

      Lerums IS (hemma) P08-09


      12:30
    • 15:00

      Sollebrunns AIK (borta) Herr


      17:00
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.36