Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagersta Södra IK

Följ

Fagersta Södra IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 18:00

      Träning U23


      19:30
  • 4Lör
    • Heldag

      Träningsläger P-11

    • 09:30

      Träning FSIK 2016


      10:30
    • 09:30

      Träning FSIK 2015


      10:30
    • 10:30

      Surahammars FK P08 (borta) P08


      12:30
    • 10:30

      Bortamatch mot Västerås SK FK P-09


      12:00
    • 14:00

      Slätta SK (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 17:00

      Karlslunds IF FK (borta) P06


      19:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Match P-10


      11:30
    • 11:30

      Irsta IF P12 vit (borta) P-12


      12:30
    • 12:00

      Köping FF P12 Röd (hemma) P-12


      13:00
    • 14:00

      Hemmamatch mot Skiljebo Sk P-09


      15:30
    • 16:00

      Västerås BK 30 P07 SVART (borta) P07


      18:00
    • 16:00

      Match P-10


      17:30
    • 17:00

      Västerås IK P06 (borta) U15


      19:00
  • 6Mån
    v.36
    • 16:30

      Pappersinsamling 2021 P05 U15


      17:30
    • 16:45

      Träning P06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 18:30

      Träning U23


      20:00
    • 19:00

      IK Oden (hemma) U23


      21:00
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 18:00

      Träning U23


      19:30
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 10:00

      FC Europe Juniors (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Match P-10


      11:30
    • 12:00

      Västerås BK 30 P12 2 (hemma) P-12


      13:00
    • 13:00

      Tillberga IK Fotboll P 08/09 (hemma) P08


      15:00
    • 15:00

      Skiljebo SK P 05 (hemma) U15


      17:00
    • 17:00

      Hemmamatch mot Irsta IF P-09


      18:30
  • 13Mån
    v.37
    • 16:45

      Träning P06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      IK Franke U23 (borta) U23


      21:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 18:30

      Träning U23


      20:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning FSIK 2015


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
      Onsjövallen - Fagersta
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 18:00

      Träning U23


      19:30
  • 18Lör
    • 09:30

      Träning FSIK 2016


      10:30
    • 09:30

      Träning FSIK 2015


      10:30
    • 11:00

      Arboga Södra IF P07 (borta) P07


      13:00
    • 11:00

      Hemmamatch mot Sala FF P-09


      12:30
    • 12:00

      IK Brage (borta) P06


      14:00
    • 14:00

      Strands IF (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Arboga Södra IF P12 Lag1 (borta) P-12


      01:00
    • 10:00

      Match P-10


      11:30
    • 12:00

      Västerås SK FK P12 Vit (hemma) P-12


      13:00
    • 13:00

      IFK Hallsberg FK 1 (borta) U15


      15:00
    • 14:00

      Västerås BK 30 P08 VIT (borta) P08


      16:00
    • 16:00

      Match P-10


      17:30
    • 16:30

      Bortamatch mot Ik Oden P-09


      18:00
  • 20Mån
    v.38
    • 16:45

      Träning P06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 18:30

      Träning U23


      20:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:40

      Träning P06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:40

      Träning P06


      18:50
    • 18:00

      Träning U23


      19:30
  • 25Lör
    • 09:30

      Träning FSIK 2016


      10:30
    • 10:00

      Bortamatch mot Barkarö SK P-09


      11:30
    • 16:00

      Västerås IK (hemma) P06


      18:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Match P-10


      11:30
    • 10:00

      Match P-10


      11:30
    • 12:00

      Gideonsbergs IF P07 (hemma) P07


      14:00
    • 12:00

      Hemmamatch mot Västerås IK P-09


      13:30
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 17:15

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 18:30

      Träning U23


      20:00
    • 19:00

      Gideonsbergs IF Herr U23 (hemma) U23


      21:00
  • 29Ons
  • 30Tor