Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Fagersta Södra IK

Följ

Fagersta Södra IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
    • 16:30

      Pappersinsamling 2021 P05 U15


      17:30
    • 16:45

      Träning P06


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P06


      19:45
    • 18:30

      Träning U23


      20:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • Heldag

      Katrineholm Cup P07

    • 18:00

      Träning U23


      19:30
  • 7Lör
  • 8Sön
    • Heldag

      Katrineholm Cup P07

    • 13:00

      Degerfors IF (borta) P06


      15:00
    • 13:00

      Nora BK (borta) U15


      15:00
  • 9Mån
    v.32
    • 16:45

      Träning P06


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P06


      19:45
    • 18:30

      Träning U23


      20:00
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:30

      Träning P06


      18:30
    • 18:00

      Träning U23


      19:30
  • 14Lör
    • 09:30

      Träning FSIK 2016


      10:30
    • 09:30

      Träning FSIK 2015


      10:30
    • 11:30

      Västerås SK FK P07 Vit (hemma) P07


      13:30
    • 14:00

      Bollnäs GIF FF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Match P-10


      17:30
    • 17:00

      Forssa BK (hemma) P06


      19:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Match P-10


      11:30
    • 11:00

      Match mot Barkarö sk P-09


      12:30
    • 12:00

      Gideonsbergs IF P12 Vit (hemma) P-12


      13:00
    • 12:00

      IK Franke P12 (hemma) P-12


      13:00
    • 16:00

      Match mot Sätra IF P-09


      17:30
    • 17:00

      Skyllbergs IK (hemma) U15


      19:00
  • 16Mån
    v.33
    • 16:45

      Träning P06


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 17:15

      Träning P08


      19:00
    • 18:30

      Träning U23


      20:00
    • 19:15

      Hammarö FK (hemma) P06


      21:15
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 18:00

      Träning U23


      19:30
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 10:00

      Match P-10


      11:30
    • 11:30

      Match P-10


      13:00
    • 12:00

      Ekeby BK P12 2 (borta) P-12


      14:00
    • 14:30

      Gideonsbergs IF P12 Svart (borta) P-12


      16:30
    • 16:00

      Irsta IF P07 Grön (borta) P07


      18:00
    • 17:00

      Islingby IK (borta) P06


      19:00
  • 23Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P06


      19:45
    • 18:30

      Träning U23


      20:00
    • 19:00

      Köping FF U23 (hemma) U23


      21:00
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning FSIK 2015


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Norrby SK u14 (borta) P08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 18:00

      Träning U23


      19:30
    • 18:00

      Träning P06


      19:15
  • 28Lör
    • 09:30

      Träning FSIK 2016


      10:30
    • 09:30

      Träning FSIK 2015


      10:30
    • 11:30

      Västerås IK P07 Gul (hemma) P07


      13:30
    • 13:00

      Hemmamatch mot Västerås SK FK P-09


      14:30
    • 15:00

      Forssa BK (borta) Seniorlag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Torsby IF (hemma) P06


      18:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Skiljebo SK P 08 Grön (hemma) P08


      12:00
    • 10:00

      Match P-10


      11:30
    • 10:45

      Bortamatch mot Skiljebo SK P-09


      12:00
    • 12:00

      Match P-10


      13:30
    • 13:00

      IFK Västerås FK P05 (hemma) U15


      15:00
    • 16:30

      Romfartuna GIF 1 (hemma) P-12


      18:00
    • 16:30

      Skultuna IS Svart (hemma) P-12


      18:00
  • 30Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning P06


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Kungsör BK KBK U23 (borta) U23


      21:00
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P08


      19:00
    • 18:30

      Träning U23


      20:00