Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om AIF Barrikaden Senior Herrar

Följ

Senior Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ
AIF Barrikaden
Fotboll
Senior Herrar

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 3 sep 2011 Martin

    Det är klart det är ett bra resultat! Vi siktar väl på serieseger?? Vinner vi resten så kan det mycket väl räcka!

    Rapportera

    Rapportera

  • 2 sep 2011 Bengt

    Bra eller inte kan diskuteras men Håkanstorp förlorade mot Kyrkheddinge med 4-0!!!! (och de hade tämligen ordinarie lag vad jag kan se)

    När jag såg Kyrkheddinge mot Hakoah tidigare i höst höll de ungefär div 11-klass när de förlorade med 0-7 vilket var klart i underkant men de måste väl av någon anledning haft en extremt dålig dag. Fotbollen är konstig ibland. De verkar dock vara jättebra hemma och de slog ju oss förra gången så den matchen kanske blir svårare än den mot Håkanstorp.

    Skulle vi slå Håkanstorp nästa vecka kommer vi att ligga 1 poäng efter dem och ha bättre målskillnad.

    Rapportera

    Rapportera

  • 2 sep 2011 Martin

    Obligatorisk jogging tur i helgen för alla! Minst 5km.
    :)

    Rapportera

    Rapportera

  • 31 aug 2011 AndersF

    Hinner inte träna idag? Har varit i Lund under dagen!

    Rapportera

    Rapportera

  • 31 aug 2011 Träning

    Blir det träning idag? Med tanke på vädret?

    Rapportera

    Rapportera

  • 31 aug 2011 Rafael

    Vilar idag från träning då jag fortfarande känner av förkylningen.

    Rapportera

    Rapportera

  • 31 aug 2011 andy

    vi tränar 19 idag som vanligt , från och med nästa vecka återkommer vi med så fort vi vet tider. och då fixar vi kalendern med.

    Rapportera

    Rapportera

  • 31 aug 2011 Kwame

    Kalendern behöver uppdateras med träningstider för september o framåt. Nån som fixar det?

    Rapportera

    Rapportera

  • 30 aug 2011 Mario

    Du som klagar på mig och mitt beteende får gärna prata med mig, dvs till mig. För övrigt så har jag aldrig gjort detta innan. Jag bad om ursäkt för det som hänt. Om du var på träningen igår, varför framförde du inte dina synpunkter?

    Rapportera

    Rapportera

  • 29 aug 2011 Mats

    Det tajtade till toppen lite... :)

    Rapportera

    Rapportera