Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds SK

Följ

Bankeryds SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:00

      Mariebo IK 2 (borta) P-08


      11:00
    • 09:30

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Träning F-13 ( 2013 )


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15 (2015)


      11:00
    • 11:00

      Träning P-14 (2014)


      12:00
    • 11:00

      Träning F-15 (2015)


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14 (2014)


      12:00
    • 13:00

      Mariebo IK röd (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Mariebo IK vit (hemma) F-10


      14:15
    • 13:00

      Jönköpings Södra IF vit (hemma) P-10


      15:00
    • 13:00

      Domarutbildning F-07


      15:30
    • 13:30

      Poolspel Hallby P-12


      15:30
    • 13:30

      Poolspel Hallby P-12


      15:30
    • 14:00

      Habo IF 1 (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      Poolspel Hallby P-12


      17:00
    • 15:00

      Poolspel Hallby P-12


      17:00
    • 16:00

      IK Vista/ÖIS (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Mullsjö IF (hemma) F-11 ( 2011)


      18:00
  • 6Sön
    • 09:00

      Mariebo IK Gul (borta) P-10


      10:30
    • 10:00

      IF Hallby FK blå (hemma) F-11 ( 2011)


      12:00
    • 10:00

      Forserums IF (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Lommaryds IF (hemma) F-08


      12:00
    • 11:00

      Tabergs SK (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      Norrahammars GIS vit (borta) P-11


      13:00
    • 13:00

      IF Haga (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Mullsjö IF (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Egnahems BK (borta) F-11 ( 2011)


      15:00
    • 14:00

      Hovslätts IK (borta) F-06


      16:00
    • 15:30

      Tranås FF (borta) F-09


      17:30
    • 16:00

      Ekhagens IF 1 (hemma) F-07


      18:00
    • 16:00

      Bortamatch Taberg F-12 ( 2012 )


      17:30
    • 16:00

      Waggeryds IK (hemma) Seniorlag Dam


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Nässjö FF 1 (borta) P-06


      19:00
    • 17:15

      Match emot Ekhagens IF F-13 ( 2013 )


      18:30
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning Juniorlag Herrar


      19:00
    • 18:30

      Hovslätts IK (hemma) Seniorlag Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning TABATA


      20:00
    • 19:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) F-06


      21:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:00

      Mariebo IK 1 (borta) F-07


      11:00
      Mariebovallen
      Serie: F07 Nv1
      Samlingsinfo: På Furuvik, ombytta och klara
      Samlingstid: 08:00
      Resultat och referat
    • 09:30

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Träning F-13 ( 2013 )


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15 (2015)


      11:00
    • 11:00

      Träning F-15 (2015)


      12:00
    • 11:00

      Bottnaryds IF (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      Habo IF blå (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      Träning F-14 (2014)


      12:00
    • 11:30

      IF Haga (borta) F-11 ( 2011)


      13:30
    • 13:00

      Råslätt SK (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Tabergs SK 2 (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      IF Hallby FK blå (hemma) P-10


      15:00
    • 16:00

      Habo IF blå (hemma) F-09


      18:00
    • 16:00

      9-manna P-09


      18:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Nässjö FF blå (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      IF Hallby FK 1 7-m (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Månsarps IF (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Egnahems BK orange (borta) P-10


      12:00
    • 10:15

      Ekhagens IF röd (borta) P-11


      12:15
    • 10:30

      Tranås FF (borta) F-11 ( 2011)


      12:30
    • 13:00

      Husqvarna FF 1 (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Barnarps IF (borta) F-11 ( 2011)


      15:00
    • 13:00

      Mariebo IK gul (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Götene FK (hemma) Seniorlag Dam


      15:00
    • 14:00

      Poolspel P-14 (2014)


      16:30
    • 16:00

      Gripenbergs BK 7-m (borta) F-08


      18:00
    • 17:30

      Bortamatch Ekhagen F-12 ( 2012 )


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Norrahammars IK 2 (borta) P-07


      20:30
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 10:00

      Träning F-05


      11:30
    • 10:00

      Träning F-06


      11:30
    • 16:15

      Träning P-06


      17:45
    • 18:00

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 19:00

      Deltagande under helgen v25 P-08


      19:00
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 10:00

      Jönköpings Södra IF vit (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Barnarps IF vinröd (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Mariebo IK Svart (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Ekhagens IF (borta) F-08


      13:00
    • 13:00

      Skillingaryds IS (hemma) Seniorlag Dam


      15:00
    • 13:00

      Ekhagens IF 2 9-m (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Norrahammars GIS (hemma) F-10


      15:00
    • 14:00

      Hovslätts IK (borta) P-09


      16:00
    • 15:30

      Match Mariebo F-13 ( 2013 )


      17:30
    • 15:30

      Poolspel mot Hallby P-14 (2014)


      17:30
    • 16:00

      Gislaveds IS (hemma) F-07


      18:00
    • 16:00

      Tranås FF (hemma) F-06


      18:00
    • 17:00

      Tranås FF (borta) F-08


      19:00
    • 17:00

      Tenhults IF (hemma) Seniorlag Herr


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning TABATA


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      Träning F-13 ( 2013 )


      11:00
    • 16:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Husqvarna FF Röd (hemma) P-09


      18:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Habo IF vit (hemma) F-11 ( 2011)


      12:00
    • 10:00

      Barnarps IF vit (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Husqvarna FF 1 (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Bottnaryds IF 7-m (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Mullsjö IF gul (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Bottnaryds IF 7-m (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Mullsjö IF svart (borta) P-11


      13:00
    • 12:00

      Mariebo IK 3 (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      IF Hallby FK blå (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      Ekhagens IF 1 (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Tabergs SK gul (hemma) P-11


      15:00
    • 13:30

      Nässjö FF röd (borta) P-10


      15:30
    • 17:00

      Nässjö FF (hemma) Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:00

      Mariebo IK 2 (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Gränna AIS 9-m (borta) P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Habo IF (borta) F-07


      20:30
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:20

      Träning F-10


      19:10
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11 ( 2011)


      19:00
    • 18:50

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Tranås FF-Torpa AIS (borta) Seniorlag Dam


      21:00
    • 19:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30