Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds SK

Följ

Bankeryds SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      18:15
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      IF Hallby FK (P18) (hemma) Juniorlag Herrar


      21:00
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:15

      Träning F-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
  • 6Lör
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 09:30

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:30

      Tranås FF röd (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning P-14 (2014)


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14 (2014)


      12:00
    • 12:00

      Ekhagens IF (hemma) F-10


      13:20
    • 13:00

      Sävsjö FF (borta) P-05


      15:00
    • 15:00

      Mariebo (hemma) F-05


      17:00
    • 15:00

      IF Hallby FK vit (hemma) P-08


      17:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Hovslätts IK (hemma) F-09


      11:30
    • 10:00

      IK Tord lila (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Mullsjö IF Svart (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Mariebo IK röd (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      15:00
    • 13:00

      Nässjö FF röd (hemma) F-08


      15:00
    • 14:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) F-09


      15:30
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF vit (borta) P-09


      16:00
    • 16:00

      Gripenbergs BK (borta) F-08


      18:00
    • 16:00

      Match: Bankeryds SK F06 - Tranås F06 F-06


      19:00
    • 16:00

      Ekhagens IF Röd (hemma) P-10


      17:00
    • 17:00

      Ölmstad/Vista (borta) F-10


      19:00
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Dam


      20:30
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:30

      Mariebo IK svart (borta) P-09


      11:30
    • 09:30

      Träning P-13


      10:45
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-07


      13:00
    • 11:00

      Barnarps IF vit (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Träning F-14 (2014)


      12:00
    • 11:00

      Träning P-14 (2014)


      12:00
    • 12:00

      Mariebo IK svart (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Habo IF vit (hemma) F-10


      13:20
    • 15:00

      IF Hallby FK vit (hemma) P-09


      17:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Norrahammars GIS vit (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Tenhults IF Vit (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Hvetlanda GIF (hemma) F-09


      12:00
    • 11:00

      Mariebo IK vit (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Tabergs SK röd (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      Mariebo IK (hemma) F-08


      15:00
    • 15:30

      Tranås FF (borta) F-09


      17:00
    • 16:00

      Mariebo IK gul (borta) F-10


      18:00
    • 16:00

      Habo IF Blå (hemma) P-10


      17:00
    • 16:00

      Träningsmatch P-10


      17:00
    • 17:00

      Tenhults IF (hemma) Seniorlag Herr


      19:00
    • 18:00

      Öis/Vista (borta) Seniorlag Dam


      20:00
  • 15Mån
    v.25
    • 17:00

      Match F-12


      19:00
    • 17:00

      IF Hallby FK (borta) F-09


      19:00
    • 17:15

      Tränings matcher mot Habo F-11


      19:00
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 18:30

      Habo IF vit (hemma) F-08


      20:30
    • 18:45

      Träning Seniorlag Herr


      20:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:30
    • 19:00

      Träningsmatch BSK - Månsarps IF F-06


      21:00
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      10:45
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
  • 21Sön
    • 11:00

      Mullsjö IF (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Tranås FF (borta) F-05


      14:00
  • 22Mån
    v.26
    • 00:00

      Aneby/Bälaryd 7-m (borta) F-06


      02:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Waggeryds IK (borta) P-06


      21:00
    • 19:00

      Nässjö FF blå (hemma) P-08


      21:00
    • 19:00

      Husqvarna FF röd (hemma) P-09


      21:00
    • 19:00

      Hovslätts IK Vit (borta) P-10


      20:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning F-05


      19:00
    • 17:20

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 18:00

      Vrigstads komb (borta) P-05


      20:00
    • 19:00

      RÅs LB (hemma) F-07


      21:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Hvetlanda GIF (borta) Juniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Nässjö FF (borta) F-09


      20:30
    • 19:15

      Tenhults IF (borta) P-07


      21:15
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:15

      Träning F-05


      17:45
  • 27Lör
    • 09:30

      Träning P-13


      10:45
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      13:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      12:00
    • 15:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) F-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis
    • 17:20

      Träning Juniorlag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-07


      20:30
      Furuvik konstgräset
      Anteckning: Det börjar närma sig sommaruppehåll, men vi är några tränare som ännu är hemma och gärna kör en träning för killar som vill. Vi samlas 18:45 vid konstgräset, det blir ingen löpning denna träning. Sista anmälan är 17:00 på tisdag. Blir vi för få kan vi komma ställa in med kort varsel.
    • 18:45

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Tabata träning Bankeryds SK


      20:00
    • 19:00

      Träning TABATA


      20:00
    • 19:00

      Värnamo Södra FF röd (hemma) P-09


      21:00