Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vintrosa IS P 10/11 (P16 U)
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Vintrosa IS P 10/11 (P16 U).
P 10/11 (P16 U)
Följ oss för uppdateringar
Under dukument finner ni nu ett funktionärsschema. Byt med varandra om ni inte kan.
På onsdag 9/11 spelar P08/09 nivå 2 match mot Järnvägen, denna match är flyttad så vi P10/11 tränar en timma och sen får de som vill stanna kvar och titta på matchen där även 4 spelare från oss är med och spelar. Matchstart 19:30.
Funktionärer: Matchvärd Alvin, Kiosk Santino Lukas, Bakning Santino
Onsdagen den 16/11 är tanken att vi ska spela match mot varandra med domare därför har jag gjort en inbjudan för att kunna planera lag. Ta med både vit och röd matchtröja! Publik är välkommen men vi hoppar funktionärer.
| Träning | 21 maj, 17:30 |
| Träning | 23 maj, 14:00 |
| Beachhandbollsdag | 24 maj, 10:00 |
| Träning | 25 maj, 17:30 |
| Träning | 26 maj, 17:00 |
Hej, kan Eskil eller David ta vårt sekretariat pass nu på lördag den 12:e och vi tar ert pass den 19? Tack på förhand!
RapporteraRapportera
Jag (David) kan ta sitta i sekretariatet på lördag, så tar ni vårat pass den 19:de.
RapporteraRapportera
Tack snälla!
RapporteraRapportera
Felix pappa har förhinder till kiosken imorgon
Rapportera. Någon som kan byta med honom?
Rapportera
Vi kan ta kiosken istället för Felix pappa idag. Jag bakar något också. Då får du Tomas istället ta vårt kioskpass 17/12.
RapporteraRapportera
Tack för hjälpen Jenny fixar kiosken 17/11
RapporteraRapportera
17/12! skrev fel månad!
RapporteraRapportera