Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Viking HC A-lag
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Viking HC A-lag.
A-lag
Följ oss för uppdateringar
Varför gör man om Hammar lagets bästa center till back? Vore kul att se honom som center igen... verkar ju vara lite dåligt med centrar oxå..
Rapportera
Tack Örjan! Teamwork.Gällande hemsidan så är det så att hjälper ni killarna på isen (från läktarplats) så ska VI se till att ni har en trevlig och sevärd sida att vila ögonen på.Förslag är välkomna på att förbättra hemsidan,inom rimliga gränser naturligtvis.Nu ställer vi upp till onsdagen .Vi SYNS och framför allt HÖRS på Valhall MVH.Jan-Olov
Rapportera
Ska försöka att lägga in lite färska bilder och info på truppen inom kort. Det kan ta ett tag beroende på tid,men ha tålamod det kommer :)
Rapportera
Vad gäller Rickards rygg så är det samma gamla skada. Han är trött på att ha ont och inte kunna gå för fullt och ska ta hjälp.
Vad gäller bra jobb med hemsidan så tackar VI för berömmet och JAG tackar Jan-Olov för att jag inte är själv. TACK Jan-Olov!!!
/Örjan
Så himla bra jobb med sida vad gäller uppdateringar bilder och referat!! Fortsätt så!
Rapportera
Finns nog flera utmanare om utvisningsligan om jag känner detta laget :-)
Rapportera
Skyman påväg mot en fin seger av utvisningsligan ! Men man ska juh göra det man är bra på , eller hur DK (lr va det GK?) )
Rapportera
kall du e Hammar
Rapportera