Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Viking HC A-lag

Följ

A-lag

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 8 maj 2009 Fred

    En gammal vikingmålvakt har gått ur tiden. RIP Niclas Bratt. Vi får alla sända en tanke till Niclas familj i denna svåra stund.

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 maj 2009 Gurkan

    Som vanligt bara oordning i denna förening. Noll Koll

    Rapportera

    Rapportera

  • 8 maj 2009 hahahahaha!

    hahahaha! kan bara skratta åt denna förening ! Tyvärr !

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj 2009 Flôôt

    Ni ä dretbeet og klôvi allihoop! Sluut og klaag!

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj 2009 spelare

    Och alla ni som klagar på styrelsen, kan ju lyfta på er feta rumpor och komma upp och kanske hjälpa till??? Ja skulle inte vilja va med i styrelsen när alla bara står brevid och klagar hela tiden.. Klart att det finns brister men dom hinner helt enkelt inte med allt!!

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj 2009 spelare

    tråkigt att mista båth?? En spelare som aldrig tagit i på en träning, som är borta en vecka här och en vecka där, som skiter i bortamatcher bara för att han ska sitta på bänken...Är det såna spelare vi ska värna om????

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj 2009 forza ultras

    johan larsson, daniel johansson å magnus söderström är ju bra mycke bättre än de där! kolla poängligan bara, johan kom sjua där och som bästa back dessutom... andre är riktigt bra men övriga räcker helt enkelt inte till än!!!

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj 2009 Kent

    Trevlig att AndersK utalar sig..men vi fick tyvärr inget svar _var_ årsmötet skall hållas :( ...eller det kanske är så att Hockeyn skall slås ihop med Bandyn, och det är därför samma tid och plats finns uppsatt. Vore inte helt fel.

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj 2009 wennerström

    GLömde en sak igen =) tillägga att det är tråkigt att viking mister jimmy bååth .. Jo varför ? får inte chansen ?

    Rapportera

    Rapportera

  • 7 maj 2009 Zz

    Inga illa menat men det har även rota, johan larsson, johan grip, daniel Johansson, magnus söderström, Dom platsar inte i nått div2 lag heller. Dom skulle aldrig få en plats i en annan klubb förutom viking. Så jag tycker att du har fel i det du säger. Jämför tekniken, skridsko åkningen mellan dessa ? Har jag fel så vet ja väl inte om ja ska köpa mig glasögon.

    Rapportera

    Rapportera