Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Viking HC A-lag
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Viking HC A-lag.
A-lag
Följ oss för uppdateringar
Jag tycker Örjan gör ett gott jobb med att hålla koll på erat lag. Nästan lika stabil som Falken och hans blogg.
Sen att det alltid finns "lustigkurrar" som pseudonymen spelare går inte att göra nåt åt, för det finns det i alla hörn av landet.
Men Örjan har fel i en sak bara... Hallsta vinner :) .
Han har glömt bort att det är nästan samma lag som grusade er direktkvalificering till div.2 förra säsongen. Men ni fick ju en plats iaf eftersom serien utökades med 2 lag. Den var ni förtjänta av, då Viking är ett riktigt bra lag... div.3 mässigt sätt dvs *hehe*
Med hopp om en kanonmatch och en seger för Viking!
/Örjan
kan du inte läsa fegis? :P
- .....(fegis)
Det finns väl inget tvivel om vilket lag Örjan håller på. Vem tror du det är som rapporterar från alla bortamatcher?
Stopp o belägg!!
Låt oss respektera våra motståndare och dess hejaklack som uppförde sig exemplariskt när vi spelade i Hallsta!
de Kock! Ring mig på 070-2676777 eller maila på orjan.persson@logica.com så ska jag se vad jag kan göra.
Dock är det faktiskt tyvärr som så att det inte varit den anstormning av publik i Hagfors som vi upplevde i Hallstahammar så platser lär det finnas.
Med hopp om en kanonmatch och en seger för Viking!
/Örjan
Spelare: Frågade jag dig om din åsikt! Jag hoppas du spelar och gör bra ifrån dig! Låt dom som kan nåt svara på frågorna!
Rapportera
Skulle inte tro att det finns en enda spelare eller äkta Vikinganhängare som kallar Örjan för fjant. Vi är många som i flera år fått rapporter och resultat från både hemma och bortamatcher.
Rapportera