Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås FK VFK 2012-2013:1
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Västerås FK VFK 2012-2013:1.
VFK 2012-2013:1
Följ oss för uppdateringarMin man dvs Ludvig Fryksells pappa Mattias kan ställa upp på måndag om det behövs? Meddela mig gärna så vi vet om det är aktuellt.
RapporteraSusanne på min profil står rätt nr men på Elias bild är det fel nr och inget jag kan ändra själv då det inte är något nr inlagt på honom under hans profil.
Rapportera
Björn: Strålande! Noterar det. 😊
Therése: Nej, inte skickat till dig. På laget-sidan står de i bokstavsordning utifrån barnens förnamn, men gå färna in o justera tel.nr. 😊
Då prickar jag av en, dvs anmäler mig som funktionär för kommande måndag.
Mvh Björn
Hej, hade inte en aning om detta och efter ditt inlägg Susanne så misstänkte jag att jag var kallad. Det står fel nr till mig på Elias Andersson så jag har inte fått något meddelande. Men jag har möte med lilltjejens förskola 17:30 så jag kan tyvärr inte.
Rapportera
Hej!
På måndag 13/5 är vår grupp med och ansvarar för VF-terrängens sista deltävling. Som förälder ingår det att 1-2 ggr/år ställa upp som funktionär på olika evenemang. Infon kom något sent även till oss ledare att vår grupp skulle vara med, men vi hoppas det ska lösa sig ändå att få ihop 5-6 föräldrar. För enkelhetens skull skickade jag ut sms till de 6 första på lagetsidan den här gången, men som ni ser nedan är det fler av de som inte kan. Man bör vara på plats kl.17.15 vid Rocklundas utegym. Mer info om tävlingen finns att läsa på V-ås friidotts hemsida. Barnen kan anmäla sitt deltagande från 17.30. Det kommer finnas erfarna funktionärer/ledare på plats som talar om vad som behöver göras. 😊 Finns det några av er andra som kan ställa upp nu på måndag (och därmed ha prickat av ett av sina funktionärsuppdrag..! 😉 )
Mvh Susanne Persson
Jag är på utbildning i GBG måndag - onsdag kan inte vara med den här gången
Rapportera
Hej
Jag och min man kan inte ställa upp som funktionär på måndag den 13/5. Är det någon som kan tänka sig att byta med oss? Vi hade gärna ställt upp men maken jobbar till 17 och jag har en nyfödd pojke att ta hand om :)
Jag har ingen möjlighet att vara funktionär på måndag, är det någon som kan tänka sig att byta med mig?
Mvh Maxine Brännlund
Sigrid ska springa på måndag så vi kan ställa upp om det behövs. Hör av er så vi vet!
Rapportera