Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tandsbyns FK A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ
Tandsbyns FK
Fotboll
A-lag Herrar

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 24 mar 2006 broiler

    kycklingar !

    Rapportera

    Rapportera

  • 23 mar 2006 JP

    Grymt idag på Friskis, tråkigt att det var lite glest med ungdommar i lokalen, kanske många som tyckte att det var för tufft senast.. :), bra av dem som var där iaf. Kul och bra träning om man tar i.

    Markus M, inga problem för dig det där, på bena om några dagar igen ..
    Hoppas att det känns bättre iaf..

    ha det grabbar så hörs vi på söndag, då det blir nya 6p för min del.. :)

    JP

    Rapportera

    Rapportera

  • 23 mar 2006 Anton

    Nej det blev ju tyvärr inte så, det blev 3 halvlekar men i en match för det försvann så mycket tid när Markus skadades.. Fan då.. :P

    Rapportera

    Rapportera

  • 23 mar 2006 Maq

    Vänta här nu, vi, försvarare, vann väl 2 matcher igår?
    2 matcher = 6 poäng?

    Rapportera

    Rapportera

  • 23 mar 2006 Coach

    Kan meddela att Markus Mikaelsson klarade sig förhållandevis bra från gårdagens smäll. Inget trasigt eller brutet. Ordentlig smäll på mjukdelar strax ovanför knät. Skulle kunna skriva muskler men vi pratar ju om Markus nu. Kommer kanske att hoppa några dagar på kryckor och käka inflammationsdämpande men sen kommer han nog tillbaka ganska fort om vi känner honom rätt. Otroligt skönt att det inte var värre än så i alla fall.

    Krya på dig Markus

    Rapportera

    Rapportera

  • 21 mar 2006 CK

    Fredde...hur va de med lökandet sa du, du va bra lökig sj där ett tag då kordinationen i vissa lägen verkade saknas:P Men i övrigt va det en kul video:)

    Rapportera

    Rapportera

  • 21 mar 2006 poppe

    förästen hade jag spelar innebandy match 3*20 innan badet:P

    Rapportera

    Rapportera

  • 21 mar 2006 fredde

    fan vilken bra film synd bara att de inte alla va seriösa:P:P utan latade sig en hel del:P
    hehehe

    Rapportera

    Rapportera

  • 21 mar 2006 poppe

    maq, du gjorde inte ett dugg bättre än mej på badet ska du veta!:P coco kan du ge mej en ny användare? för jag har glömt mitt lösen och användare

    Rapportera

    Rapportera

  • 21 mar 2006 MaQ

    Gillar videon skarpt, håkansson var ju ganska utsatt för kameran tror jag och Pontus kan ju börja kalla sig maskarn, både på friskis och badet, mohahha!

    Rapportera

    Rapportera