Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Storvreta IBK

Följ

Storvreta IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Storvreta IBK
Välj lag

December 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.48
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:00

      Bälinge IF F08/09 (borta) F-08


      11:00
    • 10:00

      Dam-VM Sargvakt och Publikvärd F-06


      22:00
    • 12:00

      Sundsvall FBC Ungdom P05 (hemma) Juniorlag HJ16


      14:00
    • 12:00

      Tobo/Örbyhus FF P 09/10 (borta) P-10


      13:30
    • 14:10

      IK Sirius IBK F08 Svart (hemma) F-09


      16:10
    • 15:30

      FBC Uppsala P08 div 5 (hemma) P-08


      17:30
  • 5Sön
    • 09:00

      Sargvakter Dam-VM F-07


      19:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:30

      Vaksala SK P07/BIF (hemma) P-07


      13:30
    • 13:10

      Bålsta FBC P 08 (hemma) P-08


      15:10
    • 14:20

      Örsundsbro IF F08/09 (hemma) F-09


      16:20
    • 15:00

      Hudik/Björkberg IBK (borta) Juniorlag Damer


      17:00
    • 16:00

      IBF Falun Utveckling (hemma) Juniorlag HJ18


      18:00
    • 18:00

      IS Saga P06/07 (hemma) Juniorlag HJ16


      20:00
    • 18:00

      IS Saga P06/07 (hemma) P-07


      19:00
    • 20:00

      Träning Seniorlag Herrar


      21:30
  • 6Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      FBC Uppsala F07 div 3 (borta) F-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Fysträning - Gym Juniorlag HJ16


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 19:30

      Träning F-06


      21:45
    • 19:45

      Träning P-07


      21:40
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 11:00

      Rasbo IK P10/11 (borta) P-11


      13:00
    • 11:30

      Frötuna IBF F10/11 (borta) F-10


      13:30
    • 13:40

      Björklinge BK P 10 (hemma) P-10


      15:00
    • 14:00

      Frötuna IBF F 08/09 röd (borta) F-09


      16:00
    • 14:20

      SK Vide (hemma) Juniorlag Damer


      16:20
    • 14:50

      IBK Östhammar (hemma) F-11


      16:50
    • 16:00

      Vaksala SK P 08 Svart (hemma) P-08


      18:00
    • 16:20

      Hagunda IF P05 (hemma) Juniorlag HJ16


      18:20
    • 16:20

      Hagunda IF P05 (hemma) P-07


      17:50
  • 12Sön
    • 09:20

      Vaksala SK F 09 (hemma) F-09


      11:20
    • 10:00

      Örsundsbro IF P13 (Grön 3) (hemma) P-13


      11:30
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:30

      Bälinge IF/Vaksala SK (hemma) P-08


      12:30
    • 12:00

      Alunda IBF P12 svart (hemma) P-12


      14:00
    • 12:50

      Örsundsbro IF F07/08 (Röd 3) (hemma) F-08


      14:50
    • 13:10

      Hagunda IF (hemma) F-12


      15:10
    • 14:00

      Bälinge IF F06/07 (hemma) F-07


      16:00
    • 15:10

      Midas IBK P06 (hemma) Juniorlag HJ16


      17:10
    • 15:10

      IS Saga (borta) Juniorlag HJ16


      17:10
    • 15:10

      Midas IBK P06 (hemma) P-07


      16:50
    • 15:10

      IS Saga (borta) P-07


      17:30
    • 16:00

      IK Sirius IBK (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 17:00

      Håsta IBK/Hudik-Björkberg IBK (borta) Juniorlag HJ18


      19:00
    • 17:20

      Sandvikens AIK (hemma) F-06


      19:20
    • 20:00

      Träning Seniorlag Herrar


      21:30
  • 13Mån
    v.50
  • 14Tis
    • 16:00

      Träning F-07


      18:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:50
    • 18:15

      Träning F-12


      19:30
    • 18:15

      Träning Juniorlag HJ16


      20:15
    • 19:25

      Träning P-08


      21:00
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 15:45

      Träning F-11


      17:00
    • 15:45

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning SIBK Örnarna


      17:00
    • 16:15

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning SIBK Örnarna


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 18:45

      Enköpings IBK P 09 (borta) P-10


      20:00
    • 19:20

      Funbo IF P06 röd svår (borta) P-07


      20:20
  • 18Lör
    • 09:20

      SK Vide PF11/12 (hemma) P-12


      11:20
    • 10:30

      Midas IBK P11/12 (hemma) P-11


      12:30
    • 11:40

      Alunda IBF F11-12 blå (hemma) F-12


      13:40
    • 12:00

      Träningsmatch Sirius F-06


      14:00
    • 12:30

      Tobo/Örbyhus FF P11/12 (borta) P-12


      14:30
    • 13:10

      FBC Uppsala F10 (hemma) F-10


      15:10
    • 14:00

      IBF Borlänge (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 14:10

      FBC Åland (borta) Juniorlag Damer


      16:10
    • 14:20

      Björklinge BK F06 (hemma) F-07


      16:20
    • 16:30

      IFK Dannemora/Ö F07-09 (hemma) F-09


      18:30
  • 19Sön
    • 10:30

      Bälinge IF P11 Svart (hemma) P-11


      12:30
    • 10:45

      Vaksala SK P14 Vit 2 (hemma) P-14


      12:30
    • 11:40

      IK Sirius IBK F09 Svart (hemma) F-09


      13:40
    • 12:30

      Stenhagens KK P 09/10 (borta) P-10


      14:00
    • 12:50

      Rosersberg Arlanda IBK P08 (hemma) P-08


      14:50
    • 13:50

      Vaksala SK Gul (borta) F-08


      15:50
    • 14:00

      Vaksala SK P 09 (hemma) P-09


      16:00
    • 14:30

      Hudik/Björkberg IBK (borta) Juniorlag Damer


      16:30
    • 15:10

      IFK Dannemora/Ö P07 (hemma) P-07


      17:10
    • 16:20

      IBK Östhammar P05/06 (hemma) Juniorlag HJ16


      18:20
    • 16:20

      IBK Östhammar P05/06 (hemma) P-07


      17:20
    • 20:10

      IBF Roslagsalliansen U (hemma) Seniorlag Herrar


      22:10
  • 20Mån
    v.51
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F-09


      20:00
    • 17:45

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag HJ16


      21:15
    • 19:20

      Träning F-08


      20:30
    • 19:45

      Träning P-07


      21:40
    • 20:00

      Träning F-06


      21:45
  • 21Tis
    • 16:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:50
    • 18:15

      Träning F-12


      19:30
    • 18:15

      Träning Juniorlag HJ16


      20:15
    • 19:00

      Enköpings IBK F06-07 (borta) F-08


      21:00
    • 19:25

      Träning P-08


      21:00
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.52
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 18:30

      Träning F-07


      20:30
    • 18:30

      Träningsmatch mot F-07 P-08


      21:00
  • 31Fre