Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Storvreta IBK

Följ

Storvreta IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Storvreta IBK
Välj lag

Januari 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.52
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.1
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Frötuna IBF F08/09 vit (borta) F-09


      12:00
    • 11:20

      FBC Uppsala P08 (borta) P-07


      13:20
    • 11:30

      SK Vide PF09 Blå (borta) P-09


      13:30
    • 14:00

      Hammarby IF IBF (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 14:20

      Tobo/Örbyhus FF (hemma) Juniorlag Damer


      16:20
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:10

      IK Sirius FBC P08 Svart (hemma) P-08


      13:10
    • 12:30

      Stenhagens KK F07/08 (borta) F-08


      14:30
    • 13:30

      Alunda IBF P05 (hemma) Juniorlag HJ16


      15:30
    • 20:00

      Träning Seniorlag Herrar


      21:30
  • 10Mån
    v.2
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:45
    • 16:30

      Träning F-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
  • 14Fre
    • 15:45

      Träning F-11


      17:00
    • 15:45

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning SIBK Örnarna


      17:00
    • 16:15

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning SIBK Örnarna


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 18:30

      Tobo/Örbyhus FF P05060708 (borta) P-07


      20:30
  • 15Lör
    • 08:50

      Alunda IBF P11 svart (borta) P-11


      10:50
    • 14:15

      Gottsunda IBF F14 (borta) F-12


      16:15
    • 14:40

      Vaksala SK F11 vit (hemma) F-10


      16:40
    • 14:45

      Vaksala SK Svart (borta) F-12


      16:45
    • 15:15

      Björklinge BK F14 (hemma) F-12


      17:15
    • 15:40

      Vaksala SK P 08 Gul (borta) P-08


      17:40
    • 15:50

      SK Vide PF10/11 Blå 1 (hemma) P-12


      17:50
  • 16Sön
    • 09:00

      IK Sirius FBC P13 Blå (borta) P-12


      11:00
    • 09:20

      Vaksala SK F 12 Svart (hemma) F-11


      11:20
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning F1415


      11:00
    • 10:30

      Midas IBK P 10 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:40

      IK Sirius IBK F08 Blå (hemma) F-08


      13:40
    • 12:40

      Hagunda IF (borta) P-09


      14:40
    • 12:50

      SK Vide DJ Div 2 (hemma) F-07


      14:50
    • 12:55

      IBF Roslagsalliansen P10/11NE (borta) P-11


      14:55
    • 14:00

      Hagunda IF vit (borta) P-11


      16:00
    • 14:30

      IK Sirius FBC P07 Blå (hemma) P-07


      16:30
  • 17Mån
    v.3
    • 16:55

      Träning F-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Damer


      20:00
    • 18:15

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 19:20

      Träning F-08


      21:00
    • 19:45

      Träning P-07


      21:40
    • 20:00

      Träning F-06


      21:45
  • 18Tis
    • 16:00

      Träning F-07


      17:45
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:50
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Rosersberg Arlanda IBK P 09/10 (borta) P-10


      11:30
    • 11:00

      Lokomotiv Grillby IBK (borta) P-11


      13:00
    • 12:20

      Vaksala SK F 12 Gul (hemma) F-12


      14:20
    • 13:00

      Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun (borta) Juniorlag HJ16


      15:00
    • 13:30

      Bälinge IF P11 Gul (hemma) P-11


      15:30
    • 13:30

      SK Vide DJ Div 2 (borta) F-07


      15:30
    • 14:40

      Hagunda IF vit (hemma) P-12


      16:40
    • 15:00

      Örsundsbro IF F10/11 (Blå 3) (borta) F-10


      17:00
    • 18:00

      IFK Dannemora/Ö F10-12 (hemma) F-11


      20:00
  • 23Sön
    • 09:10

      Bälinge IF P11 Svart (hemma) P-12


      11:10
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning F1415


      11:00
    • 10:20

      Rasbo IK P10/11 (hemma) P-11


      12:20
    • 11:30

      IK Sirius FBC P09 Blå (hemma) P-09


      13:30
    • 12:30

      Väddö IF P07 (borta) P-07


      14:30
    • 12:40

      IBK Östhammar P05/06 (hemma) P-07


      14:40
    • 13:30

      IK Sirius IBK F06 Blå (borta) F-07


      15:30
    • 13:30

      IFK Dannemora/Österby (borta) F-09


      15:00
    • 16:50

      Strömsbro IF F16 (hemma) F-06


      18:50
    • 18:10

      FBC Uppsala P 10 Svart (borta) P-10


      19:15
    • 18:10

      SK Vide PF 09 Vit (hemma) P-10


      19:10
    • 19:00

      Hagunda IBF U (hemma) Seniorlag Herrar


      21:00
    • 19:20

      Hagunda IF F07/08 div 3 (borta) F-08


      21:20
  • 24Mån
    v.4
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning P-14


      11:00
    • 09:00

      Vaksala SK P14 Vit 1 (hemma) P-14


      11:00
    • 10:50

      Frötuna IBF F10/11 röd (hemma) F-10


      12:50
    • 11:10

      Alunda IBF P11 svart (borta) P-12


      12:30
    • 11:40

      Björklinge BK F08/09 Svart (borta) F-09


      13:40
    • 12:00

      IK Sirius FBC P 08/09 Södra (hemma) P-10


      13:30
    • 13:30

      Matchvärdskap HERR F-06


      17:00
    • 16:30

      SK Vide P08 (hemma) P-08


      18:30
    • 17:30

      KAIS Mora UIF (borta) Juniorlag HJ18


      19:30
    • 18:00

      Hagunda IF (borta) Juniorlag Damer


      20:00
  • 30Sön
    • 09:00

      Vaksala SK P 12 svart (borta) P-12


      11:00
    • 09:00

      IK Sirius FBC P07 Vit (borta) P-07


      11:00
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:50

      Hagunda IF P07 div 4 (hemma) P-07


      11:50
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning F1415


      11:00
    • 11:00

      Midas IBK P08 (hemma) P-08


      13:00
    • 11:30

      Almunge IK P09 (borta) P-09


      13:30
    • 12:10

      Tierp IBK F06/07 (hemma) F-09


      14:10
    • 13:20

      Gävle GIK P06 (hemma) Juniorlag HJ16


      15:20
    • 13:50

      Enköpings IBK F06-07 (hemma) F-08


      15:50
    • 14:00

      Huddinge IBS (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch - SK Vide DJ F-06


      17:00
    • 20:00

      Träning Seniorlag Herrar


      21:30
  • 31Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:20

      IK Sirius FBC P06 Blå (borta) Juniorlag HJ16


      19:20
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Juniorlag Damer


      20:00
    • 18:15

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 19:20

      Träning F-08


      21:00
    • 19:45

      Träning P-07


      21:40
    • 20:00

      Träning F-06


      21:45