Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Surte IS IBK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Surte IS IBK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
JWÅ: Kan informera dig om att alla ungdomar skötte sig exemplariskt igår. Inget dirty dancing-lyft krävdes igår. Noddan kan ha varit mest "glad" igår, visade det främst genom att testa ifall adolfs kofta tålde öl, men även genom en obeprövad näs-move på dansgolvet, (den resulterade dock i att killen trodde noddan vilje sälja knark till honom, o det höll på att bli lite otrevligt). Nico firade sitt mål med att ta på sig sin allra finaste keps till Hard Rock. Rååbin gick runt o bara log, medan Påven hade fullt upp att värja sig från alla tjejer.
Juha: du skulle varit med i våran taxi hem, då hade du fått se på full...
men de e ju fan med sant :P du svara ju ganska fort )
du får kalla mig vad du vill, även om de inte e sant )
huvudsaken är ju att man e glad å snackar om mattor XD
Fan va gött om jag skulle göra mål idag, Då skulle vi fan haft nåt o fira inatt iaf :):)
Rapportera
det får du gärna kalla oss nicco, men vet en som har ett smeknamn som han inte gillar, som vi kan använda oss av här också)
Rapportera
Tror fan denna gästboken är värre än
lunastorm, finns allafall 2 personer som är här dygnet runt har jag sätt haha )
Råbin och Hadde, kanske är surtes Lunarstorm ) haha
idag ska vi vinna :)
Har nu packat ner videokameran, så den mycket spännande matchen från 2007 Mot surd visas på kanal5 hos dalle, om han har betalat tv-licensen så klart!
Rapportera
Riktigt trevlig kväll =) tackar.
RapporteraGalnast var Dalle lätt, speciellt med de där äckel päckel klet han hade på händerna haha XD