Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Surte IS IBK A-lag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Surte IS IBK A-lag Herrar.
A-lag Herrar
Följ oss för uppdateringar
Det var rätt uppfattat JWÅ, ikväll kör vi träning om det så bara är jag och Christo som får öva båglöpningar hela kvällen!
Richard du är välkommen ikväll om du har lust, jag kommer nog att stå så förvänta dig inte att göra några mål bara.
Dalle, vad lider du av egentligen? Det verkar ju ha en rehabtid i klass med en nyckelbensoperation ungefär...krya på dig!
Ses ikväll!
Richard: Ingen träning idag vad jag förstår efter Robbans
inlägg nedan. Imorgon onsdag 21.00 är det som gäller.
Jah tänkte komma förbi o träna lite idag om det är okej?
Så blir det någon träning idag lr?
blir ingen träning för mig då finland spelar första matchen i os så ska kolla )
Rapportera
jag får inte träna denna veckA heller hoppas att jag får börja lite lätt nästa vecka.
Christo jag såg detta tittade du också på bilderna. dom har jag som skärmsläckare nu. men den där thailändaren han va väl med er när ni var på eran asien tripp det var väl där du lärde han allt du kan men det räckte tydligen inte i år.
Jag och Martin har nu bestämt att denna veckan blir det träning på onsdag. 21.00
Rapportera
christo! jag kan också båda dagarna så vi kanske ska ta och träna på tisdag du och jag....
Rapportera
Verkar som jag har blivit av med titeln. Illa!
http://www.aftonbladet.se/nyheter/article6603543.ab
Jaha, du öppnade ju för ett val när du beskrev din medicin :)
RapporteraTroligen ingen träning för mig nästa vecka , Det vill säga kan ni inte någon dag eller något annat SÅ FÅR NI TA DET MED MARTIN