Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 10:00

      Kungsör BK (borta) F16


      12:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Örebro SK Söder 2 (hemma) F-08/09


      13:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 11:00

      ÖSK Söder 2 (borta) F15


      13:00
    • 12:45

      Utdelning BoInsikt F15


      16:00
    • 15:00

      GSBK (hemma) U19 Dam


      17:00
    • 16:00

      Värmbol FC (borta) Herrlaget


      18:00
  • 4Sön
    • 08:45

      Match Lindesberg - RIK Blå P09


      11:00
    • 09:00

      Thomas Nordahl cup P-13


      14:00
    • 09:30

      Match RIK Vit - Eker Örebro P09


      11:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:00
    • 11:00

      Match: IF Eker-Rynninge IK F-13/14


      12:00
    • 11:00

      IFK Askersund (hemma) F15


      13:00
    • 14:00

      Thomas Nordahl Cup, Örebro P-12


      18:15
    • 14:00

      IK Oden (borta) U19 Herr


      16:00
    • 15:30

      Träning F16


      17:00
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning F-11/12


      18:30
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 17:00

      ÖLFF Utbildningsläger 14år F15


      21:59
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      18:30
  • 10Lör
    • Heldag

      ÖLFF Utbildningsläger 14år F15

    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Träning F-11/12


      12:00
    • 13:15

      Bollisar till dammatch F-08/09


      16:00
    • 14:00

      BK Forward (hemma) Herrlaget


      16:00
  • 11Sön
    • 08:30

      ÖLFF Utbildningsläger 14år F15


      17:00
    • 08:45

      Träningsmatcher 9m9 F-08/09


      15:30
    • 09:00

      Minicup F-13/14


      13:00
    • 09:30

      Träning P-12


      11:00
    • 14:00

      Örebro Syrianska IF Ungdom (hemma) U19 Herr


      16:00
    • 17:00

      Träningsmatcher mot ÖSK vit P-13


      18:20
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:15
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 19:30

      Träning F16


      20:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      18:30
    • 18:00

      Kolla av futsal intresse F16


      19:00
    • 18:30

      Träningsmatch Mot Eskilstuna f05 F16


      20:30
  • 17Lör
    • 08:30

      Bodaborg F15


      16:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Lagavslutning U19 Dam


      14:00
    • 13:00

      Assyriska FF (borta) Herrlaget


      15:00
    • 17:00

      Lagaktivitet F16


      22:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Lagaktivitet F-08/09


      16:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 13:00

      Avslutning P-10


      15:00
    • 13:00

      Gemensam avslutning med P10 F-10


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch 11m11 F15


      19:00
    • 16:00

      Gemensam avslutning med P10 F-10


      19:00
    • 16:00

      Avslutning P-10


      19:00
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 19:30

      Träning F15-17


      21:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 19:30

      Föräldramöte F15


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:00

      Rekarne Cup - dag 1 F15


      19:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 14:00

      Eskilstuna City FK (borta) Herrlaget


      15:00
  • 25Sön
    • 07:00

      Rekarne Cup - dag 2 F15


      19:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 14:00

      Träning F-08/09


      15:00
    • 15:00

      Träning F-08/09


      16:00
    • 16:00

      Träning F15-17


      18:00
    • 16:00

      Träning F16


      18:00
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 11:00

      Träning F-08/09


      12:30
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 19:30

      Träning F15-17


      21:00
    • 19:30

      Träning F15


      21:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning Herrlaget


      11:00
    • 10:00

      Träning F-08/09


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch Rävåsen F 17 F15-17


      13:00
    • 11:00

      Träning U19 Herr


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatch mot Rävåsen F17 F16


      13:00