Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Roslagsbro IF
Välj lag/grupp

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
  • 3Tis
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:45
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:30

      Hallsta IK (hemma) P-06


      19:30
  • 7Lör
    • 10:00

      Almunge IK P08/09 (borta) P-08/09


      12:00
    • 10:00

      FC Arlanda P09 Grön (hemma) P-08/09


      11:30
    • 12:00

      Rådmansö SK 2 (hemma) Herr U


      14:00
    • 12:00

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot Sunbyberg P-04/05


      17:00
  • 8Sön
    • 08:45

      Träningsturnering i Norrtälje Flickjuniorer


      18:00
    • 13:00

      Almo BK/Upplands-Ekeby IF (hemma) P-10


      15:00
    • 15:00

      Vaksala SK Svart/vit (borta) P-08/09


      17:00
    • 17:00

      Enköpings IS (borta) Herr A


      19:00
    • 18:00

      Häverödals SK 08/09 (borta) F-0809


      20:00
  • 9Mån
    v.32
  • 10Tis
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Upsala IF Fotboll U16/17 (hemma) P-04/05


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 13Fre
    • 18:30

      Rimbo IF P08 (hemma) P-08/09


      20:30
  • 14Lör
    • 13:00

      FC Arlanda U15 Vit (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      Söderbykarls IF (borta) Herr U


      16:00
  • 15Sön
    • 11:00

      Rosersbergs IK P10/11 (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      BKV Norrtälje P07 (hemma) P-07


      13:00
    • 13:00

      Unik FK J (borta) Flickjuniorer


      15:00
    • 14:00

      Riala GoIF (hemma) Herr A


      16:00
    • 15:00

      Funbo IF F08/09 (hemma) F-0809


      17:00
    • 15:00

      Rimbo IF P09 (borta) P-08/09


      17:00
    • 18:00

      Unik FK (borta) P-04/05


      20:00
  • 16Mån
    v.33
  • 17Tis
    • 18:00

      Träning PF-14


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 19:00

      Olands FF P2010 (hemma) P-10


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      BKV Norrtälje F08 Blå (borta) F-0809


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:00

      BKV Norrtälje P09 Blå (borta) P-08/09


      11:30
    • 12:00

      IF Ferro (hemma) Herr U


      14:00
    • 12:00

      Hallsta IK (borta) P-10


      14:00
    • 15:00

      Sunnersta AIF F06 (hemma) Flickjuniorer


      17:00
    • 16:15

      Sunnersta AIF (borta) P-04/05


      18:15
  • 22Sön
    • 11:00

      Håbo FF (hemma) P-04/05


      13:00
    • 11:00

      Upsala IF Fotboll P07 (hemma) P-07


      13:00
    • 12:15

      Sigtuna IF FK F10 Blå (borta) F-10/11


      14:15
    • 14:00

      Örsundsbro IF (hemma) Herr A


      16:00
    • 16:30

      Östhammars SK FP08 (hemma) P-08/09


      18:30
  • 23Mån
    v.34
  • 24Tis
    • 18:00

      Träning PF-14


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:45
    • 18:30

      Sunnersta AIF P2010 Grön (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Häverödals SK F 10/11 (hemma) F-10/11


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:30

      Rosersbergs IK P06/07 (hemma) P-06


      12:30
    • 11:30

      Rosersbergs IK F10/11 (borta) F-10/11


      13:30
    • 12:00

      Rånäs IF (borta) Herr U


      14:00
    • 12:00

      Hallsta IK (borta) P-08/09


      14:00
    • 13:00

      Vaksala SK (hemma) P-04/05


      15:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Knarrbacken FC 2 (borta) P-08/09


      12:00
    • 10:00

      Match Rimbo P-11


      11:30
    • 11:00

      Märsta Syrianska FC (borta) Herr A


      13:00
    • 11:00

      BKV Norrtälje P10 Blå (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Knivsta IK P2009 Svart (hemma) P-08/09


      12:30
    • 13:00

      SK Wigör P10 (hemma) P-10


      15:00
    • 18:00

      Tierps IF P16/17 (borta) P-04/05


      20:00
  • 30Mån
    v.35
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 17:00

      Inventering Herr A


      21:00
    • 18:00

      Träning PF-14


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:45
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00