Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 09:00

      Eskilstuna City FK (borta) P-2015


      17:00
    • 10:00

      Örebro Syrianska IF 2 Gul (borta) P-2011


      12:00
    • 10:00

      Träning F19


      11:30
    • 10:30

      Garphyttans IF (hemma) F-10


      12:30
    • 13:00

      IK Sturehov 2 (hemma) P-10


      15:00
    • 13:00

      Mariebergs IK (borta) P-2015


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatcher mot forward (snabbt svar önskas) P-13


      16:30
    • 16:00

      IK Viljan Strängnäs (borta) F16


      18:00
    • 16:00

      Matchstudie: ÖSK-Sundsvalls DFF F-13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-2016


      18:00
    • 18:00

      Träning P-2016


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:00
  • 2Tor
    • 15:50

      Träning F19


      17:15
    • 16:50

      Träning F16


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-2011


      18:30
    • 17:00

      Träning F-2015


      18:00
    • 18:00

      Löpning i Venaspåret F-11/12


      19:00
    • 18:30

      Nora BK 1 (borta) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:00

      Ungdomsledarträff P-13


      21:00
    • 19:00

      Ungdomsledarträff F16


      20:30
    • 19:00

      Ungdomsledarträff P-10


      20:00
  • 3Fre
    • 17:10

      Träning F16


      19:00
  • 4Lör
    • 09:00

      ÖSK-dagen jobbaktivitet F19 F19


      17:00
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2016


      11:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 17:00

      IF Karlstad Fotboll (borta) Damlaget


      19:00
  • 5Sön
    • 08:30

      Djurgårdens IF (hemma) P-12


      10:00
    • 09:30

      Träning F-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2017Vit


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2017Blå


      10:30
    • 09:45

      Hovsta Spring Cup F-2015


      13:30
    • 13:00

      Träning P-2015


      14:30
    • 13:00

      Träning F-13/14


      14:30
    • 13:00

      Träning P-14


      14:30
    • 13:00

      Träning F-2016


      14:30
    • 14:30

      Träning P-13


      16:00
    • 14:30

      Träning P-2011


      16:00
    • 14:30

      Träning F-10


      16:00
    • 14:30

      Träning P-10


      15:30
    • 15:00

      Köping FF (borta) Herrlaget


      17:00
    • 16:30

      Föreläsning - Kost/Vila/Träning P-2011


      17:30
    • 18:00

      Mosjö SK Gul (borta) P-2011


      20:00
  • 6Mån
    v.19
    • 16:45

      Träning F19


      18:15
    • 17:00

      Lillån FK Vit (borta) P-14


      19:00
    • 18:00

      Löpning i Venaspåret F-11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
    • 19:00

      Spelarmöte med RIK F19


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlaget


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P-2011


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Östra Almby FK 2 (borta) P-13


      19:30
    • 18:20

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Kopparberg BK (borta) F-11/12


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:45

      Träning F19


      20:30
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-2016


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2016


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:00
    • 17:30

      Matchvärd P-2011


      20:30
    • 18:00

      Mosjö SK Gul (borta) F-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F16


      19:30
    • 18:30

      Lillån FK 3 (hemma) P-2011


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 9Tor
    • Heldag

      Distriklag F-09 (Läger) F16

    • 11:00

      Latorps IF/Lekebergs IF 2 (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Träning F16


      14:00
    • 12:20

      Skiljebo (hemma) F-10


      13:20
    • 15:20

      Romfartuna GIF (hemma) F-10


      16:20
    • 17:00

      Träning P-2017Vit


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2011


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2017Blå


      18:00
    • 17:00

      Träning F-2015


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      IF Eker Örebro Vit (hemma) P-13


      20:00
    • 18:00

      Örebro SK FK 1 Svart (hemma) F-11/12


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 10Fre
    • Heldag

      Distriklag F-09 (Läger) F16

    • 10:00

      Träning P-10


      10:45
    • 12:00

      Träning F16


      13:30
    • 12:40

      IK Oden (hemma) F-10


      13:40
    • 18:00

      Bollkalle P-10


      20:00
    • 19:00

      IF Eker Örebro (hemma) Herrlaget


      21:00
  • 11Lör
    • Heldag

      Distriklag F-09 (Läger) F16

    • 08:30

      Träning F-11/12


      09:30
    • 08:30

      Träning P-2016


      09:30
    • 09:30

      Lilla Lithellscupen 2024 P-13


      15:00
    • 09:45

      Lilla Lithellscupen F-2015


      15:30
    • 10:00

      Skyllbergs IK 2 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Frövi IK (borta) P-12


      12:30
    • 11:00

      Bergslagens IF Vit (borta) P-14


      13:00
    • 11:30

      IFK Kumla Vit (borta) P-14


      13:30
    • 13:15

      Bolltjejer F-11/12


      16:00
    • 14:00

      Sala FF (hemma) Damlaget


      16:00
    • 18:00

      Lagaktivitet Damlaget


      21:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Distriklag F-09 (Läger) F16


      20:00
    • 09:30

      Träning P-2017Vit


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning P-2017Blå


      10:30
    • 09:30

      Föräldramöte P-2017Vit


      10:30
    • 09:30

      Träning F-13/14


      10:30
    • 10:00

      Karlslunds IF FK Blå (borta) P-13


      12:00
    • 10:15

      Träning P-2015


      11:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 10:30

      Träning P-14


      11:30
    • 12:30

      Adolfsbergs IK 1 (borta) F-13/14


      14:30
    • 14:15

      Stureby FF (borta) F16


      16:15
    • 15:00

      Svärtinge SK (borta) F19


      17:00
    • 16:00

      Träning P-2011


      17:00
  • 13Mån
    v.20
    • 16:45

      Träning F19


      18:15
    • 17:15

      Örebro Syrianska IF (borta) F-11/12


      19:15
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Matchvärd P-2011


      20:00
    • 18:00

      Laxå IF (borta) F-13/14


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-2016


      19:00
    • 18:15

      Örebro Syrianska IF (borta) P-12


      19:30
    • 18:30

      Sköllersta IF (hemma) P-2011


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:15

      Eskilstuna United DFF (hemma) F16


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:45

      Träning F19


      20:30
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-2015


      18:00
    • 17:00

      Träning F-2016


      18:15
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Matchvärdar P-2011


      20:00
    • 17:50

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-13


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Karlslunds IF FK Vit 1 (hemma) P-2011


      20:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Karlslunds IF FK Röd (borta) F-10


      21:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2017Vit


      18:30
      Pettersbergs IP
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2017Blå


      18:30
    • 18:00

      Löpning i Venaspåret F-11/12


      19:00
    • 18:00

      Örebro SK FK Svart 1 (hemma) P-13


      19:30
    • 18:00

      Latorps IF (hemma) P-13


      19:30
    • 18:20

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning P-2011


      20:00
    • 19:30

      Lillån FK 2 (borta) P-10


      21:30
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:15

      Träning F16


      19:00
    • 18:00

      Entrévärd åt A-laget P-14


      21:00
    • 18:30

      Bollisar till A-laget P-14


      21:00
    • 19:00

      Kungsör BK (hemma) Herrlaget


      21:00
    • 19:00

      Västanfors IF FK 1 (hemma) F16


      21:00
    • 21:00

      "Eftermatch" Pizza F16


      22:00
  • 18Lör
    • 10:00

      IFK Lindesberg (hemma) P-2015


      12:30
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:30
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 10:20

      Poolspel F-2015


      13:00
    • 10:30

      Träning P-2016


      11:30
    • 14:00

      Eda IF (borta) Damlaget


      16:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Träning F-2017


      10:00
    • 10:00

      IK Sturehov (borta) P-2015


      12:30
    • 10:00

      IF Eker Örebro (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:30
    • 10:00

      Träning P-2017Vit


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2017Blå


      11:00
    • 12:00

      Örebro SK Ungdom (borta) P-12


      13:15
    • 13:00

      Maskot KIF Örebro- Piteå F-2016


      16:00
    • 14:00

      IFK Kumla/Rynninge IK (borta) F16


      16:00
    • 14:00

      Lindö FF (hemma) F19


      16:00
    • 15:00

      Öre BoIS (borta) Herrlaget


      17:00
    • 15:30

      Träning P-2011


      17:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
  • 20Mån
    v.21
    • 16:45

      Träning F19


      18:15
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-2016


      19:00
    • 18:30

      IFK Askersund (borta) P-2011


      20:30
    • 18:30

      Karlslunds IF FK Vit (hemma) F-11/12


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Löpning i Venaspåret F-11/12


      19:00
    • 18:20

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Kopparberg BK (borta) P-2011


      20:30
    • 18:30

      IFK Hallsberg FK 1 (hemma) F-10


      20:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:30
    • 19:00

      Örebro SK Fotboll (hemma) Damlaget


      20:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-2015


      18:00
    • 17:00

      Träning F-2016


      18:15
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:50

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      BK Forward Lundby Gul (borta) P-13


      19:30
    • 18:00

      Målvaktsträning P-13


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      IK Sturehov 1 (borta) F16


      20:30
    • 18:30

      Örebro SK Ungdom (hemma) P-12


      19:45
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2017Blå


      18:30
    • 17:30

      Föräldrarmöte 23/5 P-2017Blå


      18:15
    • 17:30

      Träning P-2017Vit


      18:30
    • 18:20

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Åmmebergs IF (hemma) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning P-2011


      20:00
    • 19:00

      Line-up ÖSK vs Utsikten P-2015


      21:00
  • 24Fre
    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning F16


      18:15
    • 17:15

      Bowling och Burgare med P2011! P-2011


      21:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Poolspel 1: Rynninge VIT P-2016


      14:00
    • 09:00

      Poolspel 1: Rynninge BLÅ P-2016


      14:00
    • 09:30

      IF Eker Örebro/Latorp Vit (hemma) F-13/14


      11:30
    • 10:00

      KIF Örebro DFF 1 Svart (borta) F-11/12


      12:00
    • 10:00

      IK Sturehov (borta) P-14


      11:30
    • 10:00

      Adolfsbergs IK (hemma) P-12


      11:15
    • 10:00

      Träning F-11/12


      11:30
    • 10:00

      Träning P-2015


      11:30
    • 13:00

      IFK Nyköping (borta) Herrlaget


      15:00
    • 13:00

      Bolltjejer F-2015


      16:00
    • 14:00

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) Damlaget


      16:00
    • 14:00

      Adolfsbergs IK 2 (hemma) F-13/14


      16:00
  • 26Sön
    • Heldag

      Intresseanmälan Mini Cup F-2017

    • 09:00

      Poolspel Pettersberg IP P-2017Blå


      13:30
    • 09:30

      Anmälan matchspel P-2017Vit


      14:00
    • 09:30

      Träning F-13/14


      10:30
    • 10:00

      Örebro SK Ungdom (hemma) P-2015


      12:00
    • 10:00

      Lillån FK Grön (borta) P-13


      11:30
    • 10:00

      Nora BK Röd (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      IK Sturehov Röd (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Poolspel 5 mot 5, Utomhus F-2016


      13:00
    • 10:00

      Poolspel 1: Rynninge TURKOS P-2016


      12:00
    • 10:20

      Poolspel F-2015


      13:00
    • 11:00

      Fjugesta IF (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Hovsta IF (borta) F-11/12


      13:00
    • 14:00

      Västerås SK FK (borta) F16


      16:00
    • 14:00

      Hjulsbro IK Damjunior (hemma) F19


      16:00
    • 15:30

      Adolfsbergs IK Vit (borta) P-13


      17:00
    • 15:30

      Träning P-2011


      17:00
    • 16:00

      Glanshammars IF (hemma) P-12


      17:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
  • 27Mån
    v.22
    • 16:45

      Träning F19


      18:15
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Matchvärdar P-2011


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Glanshammars IF Gul (hemma) P-2011


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 19:00

      Karlslunds IF FK Röd (borta) P-14


      21:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-2011


      19:30
    • 18:15

      IFK Lindesberg (borta) P-12


      19:30
    • 18:20

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:45

      Träning F19


      20:30
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-2016


      18:15
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning F-2015


      18:30
    • 17:30

      Matchvärdar P-2011


      20:00
    • 17:50

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-13


      19:00
    • 18:00

      Målvaktsträning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Örebro SK FK 2 (hemma) P-2011


      20:30
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:30

      Eskilstuna United DFF - IFK Kumla/Rynninge IK F16


      21:30
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F19


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrlaget


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2017Vit


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2017Blå


      18:30
    • 17:30

      Karlslunds IF FK (borta) P-14


      19:00
    • 18:00

      Mariebergs IK Vit (hemma) P-13


      19:30
    • 18:00

      Örebro Syrianska IF Röd (hemma) P-13


      19:30
    • 18:20

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Pålsboda GOIF (borta) P-10


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlaget


      20:00
    • 18:30

      Träning P-2011


      20:00
    • 19:00

      Laxå IF (borta) F-10


      21:00
  • 31Fre
    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 19:00

      Värmbols FC (hemma) Herrlaget


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar och entrevärdar RIK vs Värmbol P-2015


      21:00