Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rynninge IK

Följ

Rynninge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:00

      Träning F19


      17:15
    • 17:00

      Träning F-2015


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2016


      18:00
    • 17:50

      Träning F16


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2011


      19:30
    • 19:30

      Träning Damlaget


      21:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • Heldag

      Träningshelg - Storfors F16

    • 09:00

      Träning P-12


      11:00
    • 09:30

      Träning F-11/12


      11:00
    • 10:00

      Örebro SK Ungdom (borta) P-14


      12:30
    • 10:45

      Örebro SK Ungdom (borta) P-12


      11:30
    • 11:00

      Träning P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning P-2016


      12:30
    • 11:00

      Träning F-10


      14:00
    • 11:25

      Örebro SK Fotboll (borta) P-12


      12:15
  • 4Sön
    • Heldag

      Storfors -söndag F16

    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:30
    • 10:00

      Träning Herrlaget


      11:00
    • 12:30

      KåBe-mattan cup P-14


      16:30
    • 13:00

      Träning F-2016


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Rynninge F-2016 F-2017


      14:00
    • 13:20

      Träning F19


      15:00
    • 14:00

      Eker (hemma) P-10


      16:00
    • 14:00

      Träning P-2017Vit


      15:00
    • 15:00

      Träning P-2017Blå


      16:00
    • 16:00

      Träning F-2015


      17:00
    • 16:30

      Träning P-2011


      18:00
    • 16:45

      Träning P-2015


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-2011


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:20

      Träning F16


      20:00
    • 19:45

      Träning F19


      21:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:00
  • 7Ons
    • 17:00

      Föräldramöte F-11/12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 17:50

      Träning F19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-2016


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:00
    • 19:40

      Föräldramöte P-10


      20:40
  • 8Tor
    • 16:00

      Träning F19


      17:15
    • 17:50

      Träning F16


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-2011


      19:30
    • 19:30

      Träning Herrlaget


      21:00
    • 19:30

      Träning Damlaget


      21:00
  • 9Fre
    • 07:00

      Distriklag F-08 (Matchläger) F16


      00:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
  • 10Lör
    • Heldag

      Distriklag F-08 (Matchläger) F16

    • 09:00

      Träning P-12


      11:00
    • 09:00

      Träning P-12


      11:00
    • 09:30

      Träning F-11/12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      Träning P-2016


      14:00
    • 12:30

      Kåbe mattan cup P-13


      16:15
    • 13:00

      Träning F-10


      14:00
    • 13:30

      Träningsmatch F16


      15:00
    • 14:00

      Karlslunds IF FK (D3H) (borta) Herrlaget


      16:00
  • 11Sön
    • 00:00

      Distriklag F-08 (Matchläger) F16


      18:00
    • 09:00

      Träning F-2017


      10:00
    • 10:00

      Träning Herrlaget


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2017Vit


      11:00
    • 10:00

      Träning F-13/14


      11:30
    • 10:00

      Karlslunds IF FK (borta) P-14


      11:30
    • 11:00

      Träning P-2017Blå


      12:00
    • 11:30

      Örebro SK Fotboll (borta) P-12


      13:00
    • 12:00

      Träning F-2015


      13:00
    • 12:00

      Örebro SK Fotboll (hemma) P-12


      13:30
    • 12:30

      Adolfsbergs IK (borta) P-10


      14:30
    • 12:45

      Träning P-2015


      15:00
    • 13:20

      Träning F19


      15:00
    • 14:30

      Lagmöte och Fotboll Plus P-2011


      16:30
    • 15:00

      Träning F-2016


      16:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:00

      Lillån FK (borta) F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-2011


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 12Mån
    v.7
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F16


      19:00
    • 19:00

      Träning Damlaget


      21:00
    • 20:00

      Träning F16


      21:00
  • 13Tis
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 19:45

      Träning F19


      21:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-2016


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 19:15

      Träning F16


      21:00
    • 19:25

      Träning F19


      21:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Hampetorp-Odensbackens IF (hemma) P-14


      18:00
  • 17Lör
    • 09:00

      BK Forward (hemma) P-12


      10:00
    • 09:00

      Träning P-12


      11:00
    • 09:30

      Träning F-11/12


      11:00
    • 10:00

      Östra Almby FK (hemma) P-12


      11:00
    • 10:30

      Mosjö SK (borta) F-10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      Vänskapsmatch Östra Almby P-2016


      13:00
    • 12:15

      IK Sturehov (D4H) (hemma) Herrlaget


      14:15
    • 13:00

      Vänskapsmatch Östra Almby P-2016


      14:00
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-2011


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:20

      Träning F16


      20:00
    • 19:45

      Träning F19


      21:00
    • 21:00

      Träning Damlaget


      22:00
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:00
    • 19:25

      Träning F19


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning P-12


      11:00
    • 09:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      IK Sturehov (borta) Damlaget


      13:00
    • 12:00

      Vänskapsmatch Kumla P-2016


      13:00
    • 12:00

      Stene IF (borta) Herrlaget


      14:00
    • 13:00

      Vänskapsmatch Kumla P-2016


      14:00
  • 25Sön
    • 08:30

      BK Forward (borta) P-2015


      10:00
    • 10:00

      Träning Herrlaget


      11:00
    • 10:00

      Träning P-2017Vit


      11:00
    • 11:00

      Träning P-2017Blå


      12:00
    • 12:00

      Träning F-2015


      13:00
    • 12:00

      KIF Örebro DFF (borta) F-10


      13:30
    • 12:00

      Karslunds IF (borta) F-10


      13:30
    • 12:15

      Distriktslag F-09 (Träning) F16


      15:30
    • 13:00

      Lekebergs IF (hemma) P-2015


      15:00
    • 15:00

      Träning F-2016


      16:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:30

      Träning P-2011


      18:00
    • 17:00

      Träning F16


      19:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
  • 26Mån
    v.9
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F16


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      21:00
    • 19:00

      Träning Damlaget


      21:00
    • 19:00

      Träning F16


      21:00
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-2011


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:20

      Träning F16


      20:00
    • 19:45

      Träning F19


      21:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-2015


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-2016


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:00
    • 19:15

      Träning F16


      21:00
    • 19:25

      Träning F19


      21:00
  • 29Tor