Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Roslagsbro IF
Välj lag

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 19:00

      SK Wigör (hemma) Herrar


      21:00
  • 2Lör
    • 10:00

      Poolspel F-0809


      14:00
    • 11:00

      Lagga-Långhundra BK (borta) P-06


      12:00
    • 12:30

      Alsike IF F06 Svart (borta) F-06/07


      14:30
    • 13:30

      Vaksala SK (borta) U16


      15:30
    • 15:00

      Sunnersta AIF F04 Grön (borta) F-03/05


      17:00
    • 17:00

      FC Arlanda P04/05 (borta) P-04/05


      19:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Arbetsdag F-03/05


      13:00
    • 09:00

      Arbetsdag U15


      13:00
    • 10:00

      BKV Norrtälje (borta) P-0809


      19:00
    • 10:30

      Olands FF P05 röd (hemma) P-04/05


      12:30
    • 14:00

      Väddö IF P13 (borta) P-04/05


      16:00
    • 14:00

      Rådmansö SK P10 (borta) P-06


      15:00
    • 16:00

      Tärnsjö/Östervåla IF (borta) U16


      18:00
    • 16:00

      Danmarks IF 3 (hemma) Damer


      18:00
    • 17:00

      IK Sirius FK P01S (borta) U16


      19:00
  • 4Mån
    v.36
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Friidrott


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 5Tis
    • 09:45

      Träning Boule


      13:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:45
    • 18:15

      Träning F-06/07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/05


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar


      21:00
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
    • 19:00

      Match mot Märsta IK F-03/05


      20:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:30

      Vaksala SK Vit (hemma) P-04/05


      12:30
    • 11:00

      Riala GoIF (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Lagga-Långhundra/Alsike IF (borta) Damer


      13:00
    • 13:00

      Grisslehamns Sk (borta) Herrar


      15:00
    • 13:00

      Riala GoIF (hemma) P-06


      14:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Poolspel F-0809


      14:00
    • 13:00

      Rimbo IF F06 (borta) F-06/07


      15:00
    • 14:00

      IK Sirius FK P04B (hemma) P-04/05


      16:00
    • 14:30

      Hallsta IK (borta) P-04/05


      16:30
    • 15:00

      Knutby IF 06/07 (hemma) P-06


      16:00
    • 16:00

      Gimo IF FK P17 (hemma) U16


      18:00
    • 18:00

      Knivsta IK U17 (hemma) U16


      20:00
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
    • 09:45

      Träning Boule


      13:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-06/07


      19:45
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
    • 18:15

      Olands FF (borta) U15


      20:00
    • 18:15

      U15 match mot Olands U16


      19:50
    • 19:30

      Träning Herrar


      21:15
  • 14Tor
    • 12:45

      Träning Boule


      16:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:45
    • 18:00

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-06/07


      19:45
    • 18:30

      Träning Gymnastik


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 15Fre
    • 19:00

      Lohärads IF (hemma) Herrar


      21:00
  • 16Lör
    • 08:00

      BKV Norrtälje (borta) P-0809


      15:00
    • 09:30

      Träning Gymnastik


      10:30
    • 11:00

      Häverödals SK F03/04 (borta) F-03/05


      13:00
    • 11:00

      SK Wigör F06/07 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 12:00

      Harg/Östhammar FF (hemma) U15


      13:30
    • 12:00

      U15 match mot Harg/Östhammar U16


      13:30
    • 14:00

      Knivsta IK P07 Vit (borta) P-06


      15:00
  • 17Sön
    • 10:30

      Almunge IK P05 (hemma) P-04/05


      12:30
    • 12:00

      Brottby SK (borta) F-06/07


      14:00
    • 13:00

      Västerås IK/Dingtuna (hemma) U15


      14:30
    • 13:00

      Träning Friidrott


      14:00
    • 14:00

      Knivsta IK P06 Vit (borta) P-06


      15:00
    • 14:30

      FC Åland P16 (borta) U16


      16:30
    • 16:00

      Vaksala SK Röd (borta) P-04/05


      18:00
    • 16:00

      IF VP Uppsala (hemma) Damer


      18:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
    • 09:45

      Träning Boule


      13:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:45
    • 18:15

      Träning F-06/07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/05


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar


      21:00
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
  • 21Tor
    • 12:45

      Träning Boule


      16:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-0809


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-06/07


      19:45
    • 18:30

      Träning Gymnastik


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrar


      21:00
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
    • 19:45

      Föräldrarmöte, RIF U15 U15


      20:45
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:30

      Träning Gymnastik


      10:30
    • 09:30

      Grilla o sälja korv/hamburgare F-03/05


      16:00
    • 10:30

      SK Wigör P04 (hemma) P-04/05


      12:30
    • 11:00

      Rosersbergs IK Röd (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:30

      Frösunda SK 2 (hemma) Herrar


      13:30
    • 13:30

      SK Wigör (borta) Damer


      15:30
    • 14:00

      Rimbo IF P06/07 (hemma) P-06


      15:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Rasbo IK P06/07 (hemma) P-06


      11:00
    • 11:30

      BKV Norrtälje Röd (hemma) F-03/05


      13:30
    • 14:00

      Knivsta IK F06/07 (borta) F-06/07


      16:00
    • 15:00

      Gräsö Norrskedika IF P01 (hemma) U16


      17:00
    • 17:00

      IK Sirius FK P01S (hemma) U16


      19:00
    • 17:00

      IFK Eskilstuna (borta) U15


      18:45
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
    • 09:45

      Träning Boule


      13:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning F-06/07


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/05


      19:45
    • 19:30

      Västerås SK (borta) U15


      21:00
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:30

      Träning Gymnastik


      10:30
    • 11:30

      IFK Mariehamn (hemma) P-04/05


      13:30
    • 14:00

      IFK Norrköping FK (hemma) U15


      15:30
    • 15:00

      Håbo FF P01 (borta) U16


      17:00