Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rånäs IF Herr
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Rånäs IF Herr.
Herr
Följ oss för uppdateringar
Kommer inte ikväll är tokförkyld.. Sorry att jag skriver så sent, men va i valet å kvalet att åka upp men känner att det är nog bättre att vila
Rapportera
Ulle, Absolut :) Du får snacka med Ola då, jag ska också göra en beställning, så vi får prova kläderna vid något tillfälle då de finns på plats.
Rapportera
Synd det. Felix lägger du till mig i truppen känner mig lite utanför. Och vem pratar man med om era fina nya kläder. Går det att fixa så här sent till mig? Får se om jag hinner upp till ikväll har lite att stå i tyvär.
Rapportera
Kan inte komma på träningen, har massa att göra innan avslutningen imorn!
Rapportera
någon som har fotbollsskor att låna? storlek 42-43.. ta med på träningen isf
Rapportera
Ulle, B-laget förlorade med 2-4. Det var slarv som ledde fram till deras mål och vi mötte serie-ledarna, de var snäppet vassare än oss men vi gav inte upp och fick till 2 reduceringar i andra halvlek.
Från och med idag börjar vi träna klockan 7.
Låter kanon det.
Rapportera