Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mullsjö IF F2013/2014
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Mullsjö IF F2013/2014.
F2013/2014
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Tisdagen den 13/5 kommer vi ha fotografering på Gruvered. Då måste alla tjejer ha med sig fotolappen ni fått med er hem. Har man inte lämnat in lappen eller om man inte har med sig den måste en vårdnadshavare vara på plats och skriva på för att barnet ska få fotograferas.
Vi kommer ha en liten kort träning innan fotograferingen. Vi ses ombytta och klara samma tid som vanligt men uppe på Gruvered innanför entrén.
Vi önskar att tjejerna har på sig svarta fotbollsstrumpor på träningen i möjligast mån. Då slipper vi förhoppningsvis byta till matchstrumporna (tar lång tid att få på sig).
/ledarna
| BK Trix (borta) | 5 jun, 19:00 |
| Träning | 9 jun, 17:00 |
| Träning | 11 jun, 17:00 |
| Skövde KIK Svart/Blå (borta) | 14 jun, 15:00 |
| Träning | 16 jun, 17:00 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera