Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Munksund-Skuthamns SK Huvudsida Ishockey
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Munksund-Skuthamns SK Huvudsida Ishockey.
Huvudsida Ishockey
Följ oss för uppdateringarDet ska vara 2009-2011 även torsdag det står 2009-2010 i kalendern men det är fel. Så dom ska också få 2 pass i veckan
RapporteraHur kommer det sig att alla åldersgrupper har två träningar i veckan utom de födda -11 som bara har en?
RapporteraHockeyn börjar på måndag den 14/9 för vissa grupper se kalendern som nu är uppdaterad. Kan man inte komma på måndag så är detta inga problem. Börja spela då ni kan.
Rapportera
Hej!
Milly vill gärna vara med i år men vi är på resande fot och är osäker om vi hinner hem till 18:00 nu på måndag.
Det beror på om isen är färdig på Nolia tills dess, vad jag vet så har vi inte fått besked ännu. Det är en gammal anläggning och brukar vara lite knepig framförallt när det är varmt ute.
RapporteraHej! Vilken dag börjar hockeyn om? Är det på måndag? Såg inget tydligt i kalendern.
Rapportera
Kalendern fixad, nu är 11orna med som det var tänkt.
Rapportera