Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Zenith P-12 Fotboll

Följ

P-12 Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ
IK Zenith
Fotboll
P-12 Fotboll

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:30

      Lundby IF Jason (hemma)


      19:30
    • 17:30

      Lundby IF Tomac (hemma)


      19:30
    • 18:30

      Säve SK (borta)


      19:30
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning


      10:00
    • 13:00

      Flera matcher (hemma)


      18:00
    • 13:00

      Flera matcher (hemma)


      18:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
    • 17:30

      Eriksbergs IF 1 (borta)


      18:30
    • 17:30

      Eriksbergs IF 2 (borta)


      19:00
    • 17:30

      Träning


      18:30
  • 8Ons
    • 18:30

      BK Häcken Röd (hemma)


      20:30
    • 18:30

      BK Häcken Vit (hemma)


      20:30
    • 18:30

      Torslanda IK Lag 5 (hemma)


      19:30
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning


      10:00
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
    • 17:30

      BK Häcken Svart (hemma)


      18:30
    • 17:30

      BK Häcken P2012 Gul (hemma)


      19:00
    • 17:30

      Träning


      18:30
  • 15Ons
    • 17:30

      Öckerö IF Vit (borta)


      18:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning


      10:00
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning


      18:30
  • 22Ons
    • 17:30

      Kärra KIF Blå (hemma)


      19:30
      Färjenäsplan 12:1
      Serie: Pojkar 2012(9 år) Hisingen+Öckerö Grupp B Höst
      Samlingstid: 17:00
      Anteckning: Samling på Färjenäs kl 17.00
      Kom ihåg vattenflaska och benskydd.
      Vi ses på planen! Matchtid 3x15minuter
      Resultat och referat
    • 17:30

      Kärra KIF Gul (hemma)


      19:30
    • 17:30

      Eriksbergs IF 3 (borta)


      18:30
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:00

      Träning


      10:00
  • 26Sön
    • 12:00

      Backatorp IF Röd (borta)


      13:00
    • 12:00

      Backatorp IF Svart (borta)


      13:30
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
    • 17:30

      Lundby IF Roczen (hemma)


      18:30
    • 17:30

      Lundby IF Lawrence (hemma)


      19:00
    • 17:30

      Träning


      18:30
  • 29Ons
    • 17:30

      Torslanda IK Lag 1 (hemma)


      19:30
    • 17:30

      Torslanda IK Lag 2 (hemma)


      19:30
    • 17:30

      Eriksbergs IF 3 (hemma)


      18:30
  • 30Tor