Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Björkö A-lag Herrar

Följ

A-lag Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ
IFK Björkö
Fotboll
A-lag Herrar

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 5 mar 2007 Jagi

    Ja, det förstår jag Peter! Kan inte vara lätt i dessa tider!

    Och välkommen in i gemenskapen Denis!

    Rapportera

    Rapportera

  • 4 mar 2007 Harewood

    Man blir stark av att hålla på West Ham...

    Rapportera

    Rapportera

  • 4 mar 2007 ****

    Särö måste vara ett kanonlag??!!

    Rapportera

    Rapportera

  • 4 mar 2007 Sörn

    /b grön o vit

    Rapportera

    Rapportera

  • 4 mar 2007 Jögga

    Vinns serien i år gubbar

    Rapportera

    Rapportera

  • 3 mar 2007 Jagi

    Jo, det är klart att 0-0 hade varit ett rättvist resultat.. Då hade vi fortsatt varit ett harmoniskt kompisgäng.. Men när Mr. John OShea trycker in sitt mål kan man inte undgå att bli glad.
    Speciellt inte eftersom Liverpool, med Anfield i ryggen, faktiskt haft de vassaste chanserna i ett annars chansfattigt ställningskrig..

    Nu känns guldet nära!
    Forza Man Utd..............

    Rapportera

    Rapportera

  • 2 mar 2007 Danis

    Klubbhus och gräsplaner:
    Norrifrån: Kör väg 158 till avfarten mot Särö. Följ skylten mot Särö Idrottsplats till vänster under väg 158 så har ni planer och klubbhus till höger efter 300 meter.
    Söderifrån: Sväng av till höger vid avfart nummer två till Kungsbacka där det också står skyltat till Särö. Efter en knapp mil svänger ni höger (OBS! Hoppa över den första som visar Särö till vänster!) mot Särö. Ni har planer och klubbhus omedelbart till höger.

    Konstgräs och idrottshall:
    Norrifrån: Sväng av mot Särö. Sväng höger, kör förbi avtagsvägen in till Shellmacken och sväng nästa till vänster. Till idrottshallen svänger ni vänster igen och parkera på den stora P-platsen. Till konstgräset kör ni rakt fram, över cykelbanan och vidare rakt fram 100 meter till konstgräsplanen.
    Söderifrån: Sväng av mot Särö som mot klubbhuset. Direkt efter avfarten svänger ni vänster under väg 158 och därefter förbi macken och samma som ovan.

    Rapportera

    Rapportera

  • 2 mar 2007 Bortamatchen

    Vägbeskrivning till plan för lördagsmatchen

    Rapportera

    Rapportera

  • 1 mar 2007 J@gi

    Håll till godo:

    Del 1:
    http://www.youtube.com/watch?v=UfLZ7gMn_a8

    Rapportera

    Rapportera

  • 1 mar 2007 Rooney

    Nu ses vi snart gubbar, tar med mig varen och varmen. Var och kolla till Shearer mfl i ett par dar och dom sag ruskigt fracha ut, nastan som jag. Lycka till med matchen, mvh A&M

    Rapportera

    Rapportera