Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF Fotboll

Följ

Gustavsbergs IF Fotbollsklubb

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2023

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
    • 09:00

      Träningsmatch P-12


      10:20
    • 09:00

      Träningsmatch lag blå P-12


      10:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      20:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:45

      Träning F-10


      20:30
    • 18:45

      Träning P-10


      20:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning U18


      22:00
  • 2Tis
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning F-11


      19:45
    • 18:50

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 20:15

      Träning Damlag


      22:00
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 3Ons
    • 16:45

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-14


      19:15
    • 18:15

      Träning P-07


      21:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-11


      20:30
    • 20:00

      Järla IF FK Herr J (hemma) U18


      22:00
  • 4Tor
    • 16:50

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 17:40

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:15
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 5Fre
    • 17:30

      Ingarö IF Grön (borta) P-14


      18:30
    • 19:30

      Boo FF 1 (borta) P-07


      21:30
    • 20:00

      Stockholms Universitets FF (borta) Herrlag


      22:00
  • 6Lör
    • 09:00

      Saltsjöbadens IF Blå (borta) P-12


      11:00
    • 09:00

      Träning F-16


      10:00
    • 09:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 (borta) P-15


      11:00
    • 10:00

      Fisksätra IF 1 (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Sickla IF Röd 1 (hemma) P-11


      12:00

    • 11:30
    • 11:00

      Jarlabergs IF Svart (borta) F-15


      13:00
    • 11:00

      Värmdö IF Grön (borta) P-15


      13:00
    • 11:15

      Reymersholms IK 3:3 (hemma) P-11


      12:30
    • 11:15

      Boo FF 5 (hemma) P-11


      13:15
    • 11:30

      Värmdö IF Blå (borta) P-13


      12:45
    • 12:00

      Boo FF 6 (borta) P-12


      14:00
    • 12:30

      Hammarby IF FF F11A (hemma) P-11


      13:45
    • 12:30

      Älvsjö AIK FF Blå 1 (hemma) F-13


      14:00
    • 13:45

      Sickla IF Röd (hemma) P-13


      15:00
    • 13:45

      IF Söderkamraterna Röd (hemma) P-12


      15:00
    • 16:30

      Djurgårdens IF FF 9 (hemma) P-07


      18:30
  • 7Sön
    • 09:00

      Sickla IF Blå 1 (hemma) P-15


      11:00
    • 09:00

      IF Söderkamraterna Svart (borta) P-14


      11:00

    • 10:00
    • 10:00

      Sköndals IK FK 1 (hemma) F-14


      11:00
    • 10:00

      Värmdö IF Blå (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Värmdö Knatteliga (cup) P-16


      12:00
    • 10:30

      Boo FF 9 (borta) P-14


      11:30
    • 11:00

      Nacka FC 1 (hemma) P-14


      12:00
    • 12:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK Svart (hemma) F-12


      13:15
    • 12:00

      Värmdö IF Gul (hemma) P-13


      13:15
    • 12:00

      Sickla IF Blå 3 (hemma) P-14


      13:00
    • 12:00

      Värmdö Knatteliga 2023 (cup) P-16


      14:00
    • 13:00

      Boo FF 2 (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Värmdö IF 1 (hemma) F-15


      15:00
    • 13:30

      Essinge IK Gul (hemma) P-09


      15:30
    • 13:30

      Boo FF 14:62 (borta) F-14


      14:30
    • 14:00

      Sickla IF 2 (borta) F-13


      15:30
    • 14:00

      Reymersholms IK 2 (hemma) P-15


      16:00
    • 14:30

      Boo FF 3 P18 (borta) U18


      16:30
    • 15:00

      Värtans IK Blå (hemma) P-09


      17:00
    • 16:00

      Järla IF FK (hemma) Damlag


      18:00
    • 16:30

      Hammarby IF FF 12 (borta) P-09


      18:30
    • 16:30

      Järla IF FK 2 (hemma) F-10


      18:30
    • 18:00

      Sickla IF Röd 3 (hemma) P-10


      20:00
    • 19:00

      IF Brommapojkarna 12 (borta) P-10


      21:00
    • 19:00

      Hammarby IF FF 4 vit (borta) P-12


      21:00
  • 8Mån
    v.19
    • 17:20

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:30
    • 18:45

      Träning F-10


      20:30
    • 18:45

      Träning P-10


      20:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 20:30

      Träning U18


      22:00
  • 9Tis
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning F-11


      19:45
    • 18:50

      Träning P-09


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 10Ons
    • 16:45

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-14


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 19:15

      Träning P-11


      20:30
    • 19:30

      Tekniska Högskolan FC (hemma) Damlag


      21:30
    • 20:00

      Träning P-07


      21:30
  • 11Tor
    • 16:50

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 17:40

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:15
    • 19:15

      Träning U18


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 12Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Boo FF F11:4 (borta) P-11


      19:15
    • 18:30

      Ingarö IF Gul (borta) P-15


      20:30
    • 18:30

      Ingarö IF Gul (borta) P-14


      19:30
    • 19:00

      Värmdö IF Vit (hemma) P-09


      21:00
    • 19:15

      Träningsmatch mot Värmdö P-11


      20:30
    • 20:00

      Solberga BK (borta) Damlag


      22:00
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning F-16


      10:00
    • 10:00

      Värmdö IF Vit (borta) F-14


      11:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 6 (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Nacka FC 1 (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Sickla IF Röd 1 (hemma) P-15


      12:00

    • 11:30
    • 11:00

      Jarlabergs IF Gul (borta) F-15


      12:00
    • 11:00

      Värmdö IF Blå (borta) P-15


      13:00
    • 11:15

      Boo FF 7 (hemma) P-12


      13:15
    • 12:30

      Mörtnäs IF Vit P2011 (borta) P-11


      14:30
    • 12:30

      Hammarby IF FF 12 vit (hemma) F-13


      14:00
    • 13:15

      Ingarö IF Svart (borta) P-10


      15:15
    • 13:15

      Boo FF 8 (borta) P-12


      15:15
    • 13:45

      Älvsjö AIK FF Blå 2 (hemma) F-12


      15:00
    • 13:45

      Boo FF 1 (hemma) P-13


      15:00
    • 13:45

      Träningsmatch F-11


      15:45
    • 15:00

      Älvsjö AIK FF Blå 1 (hemma) P-12


      17:00
    • 16:30

      IF Brommapojkarna 2 (hemma) P-07


      18:30
  • 14Sön
    • 09:00

      Jarlabergs IF 3 (borta) P-10


      11:00
    • 09:00

      Järla IF FK (hemma) F-15


      10:00

    • 10:00
    • 10:00

      Enskede IK Svart 2 (hemma) F-14


      11:00
    • 10:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll Röd (borta) F-13


      11:30
    • 10:15

      Träning P-16


      11:15
    • 11:00

      Boo FF 17 (hemma) P-14


      12:00
    • 11:30

      Sickla IF Röd (borta) F-12


      12:45
    • 11:30

      Saltsjöbadens IF Vit (borta) F-10


      13:30
    • 11:30

      Boo FF 10 (borta) P-14


      12:30
    • 12:00

      Enskede IK Lila 1 (hemma) P-14


      14:00
    • 12:15

      IFK Lidingö FK N (borta) P-07


      14:15
    • 12:45

      Hammarby IF FF 5 grön (borta) P-13


      14:00
    • 13:00

      Jarlabergs IF 1 (hemma) P-14


      14:00
    • 13:15

      Älvsjö AIK FF Gul 1 (borta) P-11


      15:15
    • 13:30

      Hanvikens SK Gul (borta) P-08


      15:15
    • 13:30

      Järla IF FK 2 (hemma) P-09


      15:30
    • 14:00

      Boo FF 15:81 (hemma) P-15


      16:00
    • 14:30

      Hammarby IF FF 28 (borta) P-13


      15:45
    • 16:00

      Boo FF 8 (borta) P-09


      18:00
    • 16:30

      Älta IF 3 (hemma) P-10


      18:30
    • 18:00

      Värmdö IF (hemma) U18


      20:00
  • 15Mån
    v.20
    • 16:50

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 20:30

      Träning U18


      22:00
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:50

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:15
    • 20:15

      Träning Damlag


      22:00
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 17Ons
    • 16:45

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-14


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-11


      20:30
    • 20:30

      Träning U18


      22:00
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:30

      Träning F-11


      19:45
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:15

      Träning Damlag


      20:45
  • 19Fre
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 19:30

      Värmdö IF (hemma) P-08


      21:15
  • 20Lör
    • 09:00

      Träning F-16


      10:00
    • 10:30

      Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 (borta) P-10


      12:30

    • 11:30
    • 11:30

      Extra Träningsmatch mot Fisksätra P-14


      13:00
    • 14:30

      Sickla IF 1 (borta) P-09


      16:30
    • 16:00

      Järla IF FK U19 1 (borta) U18


      18:00
    • 16:30

      Boo FF 2 (hemma) P-07


      18:30
  • 21Sön
    • 09:00

      Knatteligan F-16


      14:00

    • 10:00
    • 09:30

      Ingarö IF Knatteliga P-16


      12:30
    • 10:00

      Ingarö Knatteliga P-16


      14:00
    • 12:15

      Ingarö Knatteliga P-16


      15:00
    • 13:00

      Boo FF 10 (borta) P-09


      15:00
    • 13:30

      Karlbergs BK Grön 2 (hemma) P-09


      15:30
    • 14:00

      Vasalund IF 1 (borta) P-07


      16:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 18 (hemma) P-09


      17:00
    • 16:30

      Boo FF 4 (hemma) F-10


      18:30
    • 18:00

      Värmdö IF Vit (hemma) P-10


      20:00
    • 19:30

      Jarlabergs IF 2 (hemma) P-10


      21:30
  • 22Mån
    v.21
    • 16:50

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:45

      Träning P-10


      20:45
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 20:15

      Träning U18


      22:00
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:50

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:15
    • 20:15

      Träning Damlag


      22:00
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 24Ons
    • 16:45

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:30
    • 18:45

      Träning P-11


      20:00
    • 19:30

      Hammarby IF FF 2005:8 (hemma) U18


      21:30
  • 25Tor
    • 16:50

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 17:40

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:30

      Träning F-11


      19:45
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:15

      Träning Damlag


      20:30
    • 20:00

      FC Söder (hemma) Herrlag


      22:00
  • 26Fre
    • 17:30

      Ingarö IF Svart (borta) P-13


      19:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 19:00

      Hammarby IF FF 24 Vit - Gustavsbergs IF Svart P-09


      21:00
    • 19:15

      Hanvikens SK Röd (hemma) P-11


      21:15
      Ösby bp 12
      Serie: P2011- 9
      Anteckning: Hemmamatch mot Hanvikens SK röd. Samling 18:30 på Ösby i omklädningsrummet i hörnet av gymnastikhallen.

      Kom matchklädd och kom ihåg benskydd och vattenflaska.

      //Andreas 0732 57 21 33
      andreas.jungbeck@gmail.com
      Resultat och referat
    • 19:30

      Saltsjöbadens IF Blå (borta) P-07


      21:30
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning F-16


      10:00
    • 09:30

      Sickla IF Röd 2 (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Boo FF 11:32 (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Hanvikens SK Vit (borta) F-14


      11:00
    • 10:00

      Jarlabergs IF 1 (borta) F-13


      11:30

    • 11:30
    • 11:00

      Värmdö IF Grön (borta) F-15


      13:00
    • 11:15

      Hammarby IF FF 6 grön (hemma) P-11


      12:30
    • 12:30

      Djurgårdens IF FF 7 (hemma) P-11


      14:30
    • 12:30

      Fisksätra IF 1 (hemma) F-13


      14:00
    • 13:00

      Värmdö IF Blå (borta) F-10


      15:00
    • 13:45

      Skarpnäck FF Vit (hemma) F-12


      15:00
    • 13:45

      Järla IF FK 2 (hemma) P-13


      15:45
    • 14:00

      Saltsjöbadens IF Vit (borta) P-08


      15:45
    • 14:30

      Boo FF 5 (borta) P-09


      16:30
    • 15:00

      Reymersholms IK 6 (hemma) P-13


      17:00
    • 15:00

      Hammarby IF FF 25 (hemma) P-12


      17:00
    • 16:30

      Karlbergs BK Röd 1 (hemma) P-07


      18:30
  • 28Sön
    • 09:00

      Boo FF 15:9 (hemma) P-15


      11:00

    • 10:00
    • 10:00

      Sickla IF 2 (hemma) F-14


      11:00
    • 10:15

      Träning P-16


      11:15
    • 10:30

      Boo FF 15:42 (borta) P-15


      12:30
    • 11:00

      Hammarby IF FF 5 (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF 10 (borta) P-14


      12:00
    • 12:00

      Jarlabergs IF 2 (hemma) P-14


      14:00
    • 12:30

      Järla IF FK Väst 2 (borta) P-12


      13:45
    • 13:00

      Enskede IK Röd 2 (hemma) F-15


      15:00
    • 13:30

      Hammarby IF FF 14 vit (borta) P-09


      15:30
    • 13:30

      Boo FF 2 (borta) P-14


      14:30
    • 14:00

      Enskede IK Lila 2 (borta) P-12


      16:00
    • 14:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 (hemma) P-15


      16:00
    • 14:30

      Nacka FC 2 (borta) P-10


      16:30
    • 15:00

      Enskede IK lila 1 (borta) P-10


      17:00
    • 15:00

      Boo FF 11 (hemma) P-11


      16:20
    • 15:15

      Sickla IF Vit (borta) F-12


      16:30
    • 15:15

      Hammarby IF FF 23 (borta) P-12


      16:30
    • 16:00

      Fisksätra IF Gul (borta) P-14


      17:00
    • 16:30

      Saltsjöbadens IF (hemma) U18


      18:30
    • 17:00

      Långholmen FC (hemma) Damlag


      19:00
    • 17:00

      Saltsjöbadens IF 1 (borta) P-15


      19:00
  • 29Mån
    v.22
    • 16:50

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 20:30

      Träning U18


      22:00
  • 30Tis
    • 17:15

      Träning P-10


      19:15
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:50

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:15
    • 20:15

      Träning Damlag


      22:00
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 31Ons
    • 16:45

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:45

      Träning U18


      20:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-11


      20:30