Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF Fotboll

Följ

Gustavsbergs IF Fotbollsklubb

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
    • 19:15

      Ingarö IF (borta) Herrlag


      21:00
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 20:30

      Träning Gurra United


      22:00
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
  • 5Lör
    • 09:00

      Saltsjöbadens IF 1 (borta) P-13


      11:00
    • 09:30

      Boo FF 10 (borta) P-12


      10:30
    • 09:30

      Sickla IF Röd (borta) F-13


      11:30
    • 10:00

      Årsta FF 1 (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Saltsjöbadens IF Blå (borta) F-12


      11:00
    • 10:15

      Järla IF FK Svart (borta) F-10


      11:30
    • 11:15

      Sickla IF Röd 3 (hemma) P-10


      13:15
    • 11:30

      Boo FF 11 (borta) P-13


      13:30
    • 11:30

      Spårvägens FF vit (borta) P-09


      13:00
    • 12:30

      IFK Haninge J1 (hemma) P-11


      13:45
    • 12:30

      Älta IF gul (hemma) F-10


      13:45

    • 13:30
    • 13:45

      Sickla IF Vit 2 (hemma) P-11


      15:45
    • 13:45

      Boo FF 2 (hemma) P-11


      15:00
    • 15:00

      Sköndals IK FK 1 (borta) F-11


      17:00
    • 15:30

      Enskede IK Svart 2 (hemma) P-08


      17:15
    • 16:00

      Vendelsö IK 2 (borta) U16


      18:00
  • 6Sön
    • 09:00

      Reymersholms IK 2 (borta) P-10


      11:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 22 grön (borta) P-12


      12:00

    • 11:00
    • 10:00

      Boo FF 4 (hemma) F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      Sickla IF Röd 2 (hemma) P-12


      13:00
    • 11:30

      Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Hammarby IF FF 16 grön (hemma) P-12


      14:00
    • 12:00

      Hammarby IF FF 17 grön (borta) P-12


      14:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF 4 grön (hemma) F-13


      14:00
    • 14:00

      Solberga BK F08 (hemma) F-08


      15:30
    • 14:00

      Boo FF 6 (hemma) P-13


      16:00
    • 15:00

      Nacka FC Svart (hemma) P-13


      17:00
    • 15:30

      Espanyol Academy IF Blå (hemma) P-07


      17:30
    • 16:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Värmdö IF Blå (hemma) P-07


      19:00
    • 19:00

      BK Gömmaren (borta) Herrlag


      21:00
  • 7Mån
    v.23
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 8Tis
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
  • 9Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 18:15

      Träning P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 20:30

      Träning Gurra United


      22:00
  • 11Fre
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
  • 12Lör
    • 10:00

      Sköndals IK FK 1 (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Ingarö IF Svart (hemma) F-10


      11:20
    • 10:00

      Saltsjöbadens IF Vit (borta) F-12


      11:00
    • 11:00

      Saltsjöbadens IF 1 (borta) P-12


      13:00
    • 11:15

      Mörtnäs IF Vit (hemma) P-10


      13:15
    • 11:30

      Värmdö IF Blå (borta) P-11


      13:30
    • 11:30

      Boo FF 5 (borta) F-13


      13:00
    • 11:30

      Hammarby IF FF 12 grön (borta) P-09


      12:45
    • 12:30

      Boo FF 11 (hemma) P-10


      14:30
    • 12:30

      Stureby SK 1 (hemma) F-10


      14:00

    • 13:30
    • 12:45

      Värmdö IF Röd (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      Årsta FF 1 (borta) F-08


      14:30
    • 14:00

      Övernattning / Aktivitet F-10


      00:00
    • 15:30

      Boo FF 5 (hemma) P-07


      17:30
  • 13Sön
    • 00:00

      Övernattning / Aktivitet F-10


      11:00
    • 09:00

      Hammarby IF FF 5 vit (hemma) P-12


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 8 grön (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK 2 (hemma) F-12


      11:00

    • 11:30
    • 11:00

      Boo FF 14 (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF 17 vit (hemma) P-12


      13:00
    • 11:45

      Värmdö IF Svart (borta) P-07


      13:45
    • 12:00

      Boo FF 8 (borta) F-09


      14:00
    • 12:00

      Boo FF 7 (borta) P-13


      14:00
    • 13:00

      Värmdö IF Grön (hemma) P-12


      15:00
    • 13:15

      Boo FF 6 (borta) F-11


      15:15
    • 14:00

      Tyresö FF C 2 (hemma) P-08


      15:45
    • 14:00

      Hammarby IF FF 5 grön (hemma) F-13


      16:00
    • 14:30

      Reymersholms IK 2 (borta) P-08


      16:15
    • 15:00

      Boo FF 15 (hemma) P-13


      17:00
    • 15:30

      Spårvägens FF blå (hemma) P-07


      17:30
    • 16:00

      Hammarby IF FF 9 grön (hemma) P-13


      18:00
    • 16:45

      Espanyol Academy IF Vit (borta) P-09


      18:15
    • 17:00

      Nynäshamns IF FK 1 (hemma) U16


      19:00
    • 18:00

      Konglig Samhällsbyggnadssektion FC (borta) Herrlag


      20:00
  • 14Mån
    v.24
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning och sommaravslutning F-13


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 15Tis
    • 17:00

      Saltsjö-Boo IF (hemma) P-07


      19:00
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
    • 20:00

      Träning Damlag


      22:00
  • 16Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 18:00

      Sommaravslutning F-11


      20:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:30
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 20:30

      Träning Gurra United


      22:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Jarlabergs IF (borta) P-09


      10:30
    • 09:30

      Boo FF 1 (borta) U16


      11:30
    • 12:00

      Boo FF 2 (borta) P-08


      13:45
    • 13:45

      Bagarmossen Kärrtorp BK 2 (hemma) P-07


      15:45
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.25
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 22Tis
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
    • 20:00

      Träning Damlag


      22:00
  • 23Ons
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 20:30

      Träning Gurra United


      22:00
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 14:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK (borta) U16


      16:00
  • 28Mån
    v.26
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 29Tis
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
  • 30Ons
    • 06:00

      Träningsläger F-08


      00:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30