Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF Fotboll

Följ

Gustavsbergs IF Fotbollsklubb

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 00:00

      Skogås-Trångsunds FF 1 (hemma) P-11


      02:00
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 10:15

      Enskede IK Silver 1 (hemma) F-14


      11:30
    • 10:15

      Mörtnäs IF (hemma) P-14


      11:30
    • 10:30

      Sickla IF Röd 3 (borta) P-15


      12:30
    • 11:00

      Mörtnäs IF Vit (borta) F-15


      12:00
    • 11:00

      Nacka FC 2015 Svart 1 (borta) P-15


      13:00
    • 11:00

      Mörtnäs IF Vit (borta) F-16


      13:00
    • 11:30

      Apollon Solna FK Röd (hemma) F-13


      13:30
    • 11:30

      Espanyol Academy IF 21 (hemma) P-13


      13:30
    • 12:45

      Älvsjö AIK FF Vit (borta) F-12


      14:00
    • 12:45

      Högdalens AIS 2 (hemma) F-14


      14:00
    • 12:45

      IF Söderkamraterna 2 (hemma) P-13


      14:45

    • 13:45
    • 14:00

      FC Söder (hemma) Herrlag


      16:00
    • 14:00

      Storkyrkopojkarna 1 (hemma) P-12


      16:00
    • 14:00

      Rågsveds IF 2 (borta) P-09


      16:00
    • 15:30

      IFK Aspudden-Tellus 2 (hemma) F-12


      16:45
    • 16:45

      Täby FK 21 (hemma) U17


      18:45
    • 17:00

      Boo FF 6 1 (borta) P-14


      18:30
  • 2Sön
    • 09:00

      Konyaspor Kultur och IF KIF Knt (hemma) P-16


      11:00
    • 09:00

      Fikaansvariga F-17


      10:00
    • 10:00

      Nacka FC P2013Ä Medel (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Värmdö IF Gul (hemma) F-15


      11:00
    • 10:00

      CUP - sista anmälan 25/5 P-17


      15:00
    • 10:00

      Mörtnäs IF F-17 (borta) F-17


      12:00
    • 10:30

      Värmdö IF Vit (borta) F-11


      12:30
    • 10:30

      Djurö-Vindö IF 1 (hemma) P-10


      12:30
    • 10:30

      Boo FF P16:4 1 (borta) P-16


      12:30
    • 10:30

      Boo FF F16:5 2 (borta) F-16


      12:30
    • 10:30

      Träning P-16


      11:30
    • 11:00

      Boo FF P15:4 1 (hemma) P-15


      13:00
    • 11:15

      Nacka FC P2012Ä Medel (borta) P-12


      13:15
    • 12:00

      Djurgårdens IF FF 6 (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      Sickla IF Röd 2 (hemma) P-15


      13:00

    • 13:45
    • 13:00

      FoC Farsta FF Lila (borta) F-13


      14:30
    • 13:00

      Enskede IK Grå 1 (hemma) P-15


      15:00
    • 13:00

      Värmdö IF - Gustavsbergs IF FK Gul P-13


      14:30
    • 13:30

      Älvsjö AIK FF 31 (hemma) P-11


      15:15
    • 14:00

      Boo FF P16:11 1 (hemma) P-16


      16:00
    • 15:00

      Järla IF FK Vit (hemma) F-10


      17:00
    • 16:30

      Saltsjöbadens IF Vit (hemma) P-10


      18:30
    • 17:00

      Boo FF 4 2 (borta) P-12


      19:00
    • 17:00

      Fysträning & bad P-13


      18:00
    • 17:30

      Boo FF i 2 (hemma) P-14


      18:30
    • 18:00

      Boo FF 4 (hemma) P-10


      20:00
    • 19:00

      Sickla IF 1 (borta) HJ


      21:00
    • 19:30

      Saltsjöbadens IF Blå (hemma) P-09


      21:30
  • 3Mån
    v.23
    • 16:30

      Träning F-14


      17:45
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:50

      Träning F-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:15
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:15

      Träning HJ


      20:45
    • 19:15

      Träning P-11


      20:30
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning P-17


      17:45
    • 16:30

      Sverige - Irland EM-Kval F-10


      20:30
    • 17:00

      Intressekoll: Sverige-Irlands på Friends F-12


      21:00
    • 17:00

      Sverige-Irland på Friends F-14


      21:00
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:45

      Träning P-09


      20:30
    • 18:45

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Hammarby IF FF 7 vit (hemma) P-11


      20:40
    • 19:15

      Träning F-11


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
    • 20:30

      Träning Damlag


      22:00
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:45

      Träning P-15


      18:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 19:00

      Träning P-13


      20:30
    • 19:15

      Träning U17


      21:35
    • 20:30

      Träning HJ


      22:00
  • 6Tor
    • 08:15

      Tullinge Matchcamp P-10


      13:30
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:15

      Träning F-11


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
    • 20:30

      Träning Damlag


      22:00
  • 7Fre
    • 17:30

      Ingarö IF Grön (borta) F-16


      19:30
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Årsta FF 2 (borta) P-13


      20:00
  • 8Lör
    • 08:45

      Fisksätra IF F2012 (borta) F-12


      10:00
    • 08:45

      Järla IF FK Svart (borta) P-15


      09:45
    • 08:45

      Järla IF FK Vit (borta) P-15


      10:45
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 10:00

      Boo FF P16:10 2 (hemma) P-16


      12:00
    • 10:15

      Hammarby IF FF 26 vit (hemma) P-12


      12:15
    • 10:15

      Jarlabergs IF 1 (borta) P-14


      11:15
    • 10:15

      Järla IF FK Vit (borta) P-14


      11:30
    • 10:30

      Essinge IK 2 (hemma) F-13


      12:30
    • 11:00

      Sickla IF Blå 1 (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Värmdö IF Svart (borta) P-16


      13:00
    • 11:30

      Älvsjö AIK FF L/S 3 (hemma) P-12


      13:30
    • 12:00

      Karlbergs BK Vit (borta) F-11


      14:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 2006-9 (borta) HJ


      14:00
    • 12:15

      Reymersholms IK (hemma) P-10


      14:30
    • 12:30

      Sickla IF Röd 1 (borta) P-11


      14:30
    • 12:45

      Värmdö IF Vit (hemma) P-13


      14:45

    • 13:45
    • 14:00

      Hammarby IF FF 14 vit (borta) U16


      16:00
    • 14:00

      Djurö-Vindö IF 1 (hemma) P-13


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Djurö/Vindö P-15


      16:00
    • 15:00

      Hammarby IF FF 3 grön (borta) F-15


      16:00
    • 15:00

      Sommaravslutning + grilla hamburgare P-10


      16:00
    • 15:15

      Stureby SK Vit (borta) F-14


      16:30
    • 15:15

      Stureby SK Blå (hemma) P-14


      16:45
    • 16:00

      Sverige - Serbien P-10


      22:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Reymersholms IK 7 (borta) P-11


      11:00
    • 09:00

      Sickla IF Blå 1 (hemma) P-15


      11:00
    • 09:00

      Tallkrogens IF (borta) P-16


      11:00
    • 09:00

      Träning F-17


      10:00
    • 09:00

      Fikaansvariga F-17


      10:00
    • 09:45

      Jarlabergs IF 2 (borta) P-12


      11:45
    • 10:00

      Ingarö IF Svart (hemma) F-15


      11:00
    • 10:15

      Älvsjö AIK FF Blå (borta) F-14


      11:30
    • 10:30

      Karlbergs BK 31 (hemma) F-12


      11:45
    • 10:30

      Träning P-16


      11:30
    • 11:00

      Boo FF F15:2 1 (hemma) F-15


      12:00
    • 12:00

      Älta IF 2 (borta) P-10


      14:00
    • 12:00

      Tyresö FF K Gul (hemma) P-15


      14:00
    • 12:30

      Boo FF P15:9 (borta) P-15


      14:30

    • 13:45
    • 13:00

      Hammarby IF FF 4 vit (hemma) P-15


      14:30
    • 14:00

      Ursvik IK Gul (hemma) F-11


      16:00
    • 14:00

      Mörtnäs IF Vit (hemma) F-16


      16:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 2005-17 (hemma) HJ


      17:00
    • 15:30

      Hägersten SK Svart (hemma) F-13


      17:00
    • 16:00

      Sköndals IK FK 2 (borta) F-10


      18:00
    • 16:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK Grön (borta) P-10


      18:00
    • 17:00

      Boo FK (hemma) Damlag


      19:00
    • 17:00

      Enskede IK Lila (hemma) P-09


      19:00
    • 18:15

      Karlbergs BK 41 (borta) F-13


      20:15
    • 18:30

      FoC Farsta FF Vit (hemma) P-09


      20:30
    • 19:00

      Henriksdalsberget FF (borta) Herrlag


      21:00
  • 10Mån
    v.24
    • 16:30

      Träning F-14


      17:45
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 19:00

      IFK Lidingö FK S (hemma) HJ


      21:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 20:15

      Träning P-11


      21:15
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P-17


      17:45
    • 16:50

      Träning P-14


      18:00
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:45

      Träning P-09


      20:30
    • 18:45

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Boo FF 3 (hemma) P-11


      20:30
    • 19:00

      Träning F-10


      20:15
    • 19:15

      Träning F-11


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
    • 20:30

      Träning Damlag


      22:00
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 16:30

      Träning P-16


      17:30
    • 17:30

      Träning U16


      19:15
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 17:45

      Träning P-15


      18:45
    • 18:45

      Träning P-13


      20:00
    • 20:30

      Träning HJ


      22:00
  • 13Tor
    • 14:00

      Örebrocupen 2024 P-11


      00:00
    • 15:00

      Transport till Örebro P-11


      19:00
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Sommaravslutning F-13


      19:30
    • 18:15

      Träning F-11


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 14Fre
    • Heldag

      Örebrocupen 2024 P-11

    • 10:00

      Sommarcupen i Kristinehamn P-12


      00:00
    • 11:00

      Rimbo Cup P-14


      00:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:30

      Träning HJ


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 18:15

      Enskede IK Blåröd (borta) P-09


      20:15
  • 15Lör
    • Heldag

      Örebrocupen 2024 P-11

    • Heldag

      Sommarcupen i Kristinehamn P-12

    • 00:00

      Rimbo Cup P-14


      17:00
    • 09:00

      Träning P-17


      10:15
    • 10:30

      IFK Lidingö FK 5 (borta) P-10


      12:30
    • 11:15

      Solna-cupen GIF 2 P-16


      17:00
    • 11:15

      Solna-cupen GIF 3 P-16


      15:45
    • 11:15

      Solna-cupen GIF 4 P-16


      15:45
    • 13:00

      Djurö-Vindö IF 1 (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Boo FK (hemma) Herrlag


      16:00
    • 14:30

      Solna-cupen GIF 1 P-16


      18:15
    • 16:30

      Ingarö IF Svart (hemma) P-10


      18:30
  • 16Sön
    • 00:00

      Örebrocupen 2024 P-11


      17:00
    • 00:00

      Sommarcupen i Kristinehamn P-12


      18:00
    • 09:00

      Träning F-17


      10:00
    • 09:00

      Fikaansvariga F-17


      10:00
    • 10:30

      Träning P-16


      11:30
    • 12:00

      Hammarby IF FF 8 grön (hemma) P-10


      14:00

    • 13:45
    • 13:30

      Träningsmatcher P-15


      15:30
    • 15:00

      Sickla IF Svart 4 (hemma) P-10


      17:00
    • 15:00

      Match i Damallsvenskan, Hammarby IP F-16


      17:00
    • 16:00

      Transport från Örebro P-11


      20:00
    • 19:15

      Boo SK (borta) HJ


      21:15
    • 19:30

      Sickla IF (hemma) U17


      21:30
  • 17Mån
    v.25
    • 16:30

      Träning F-14


      17:45
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Sommaravslutning F10 F-10


      20:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:45

      Träning P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:15

      Träning HJ


      20:45
  • 18Tis
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:45

      Träning P-09


      20:30
    • 18:45

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning F-10


      20:30
    • 19:15

      Träning F-11


      20:30
    • 19:15

      Träning F-12


      20:30
    • 19:15

      Träning Damlag


      20:45
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning U16


      19:15
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-15


      18:45
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:30
    • 18:45

      Träning P-13


      20:00
    • 20:00

      Sköndals IK FK 1 (borta) U17


      22:00
    • 20:00

      Boo FF 3 (hemma) P-09


      22:00
    • 20:30

      Träning HJ


      22:00
  • 20Tor
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:15

      Träning F-11


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:30

      Träningsmatch P-14


      18:45
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:15

      Träning HJ


      20:45
    • 19:15

      Träning P-11


      20:30
  • 25Tis
    • 18:45

      Träning U16


      20:30
    • 19:15

      Träning F-12


      20:30
    • 20:30

      Träning Damlag


      22:00
  • 26Ons
    • 15:00

      Dalecarlia Cup P-09


      00:00
    • 15:00

      Dalecarlia Cup U16


      00:00
    • 15:00

      Dalecarlia F-10


      00:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:15
    • 17:45

      Träning P-15


      18:45
    • 18:45

      Träning P-13


      20:00
    • 20:30

      Träning HJ


      22:00
  • 27Tor
    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-09

    • Heldag

      Dalecarlia Cup U16

    • Heldag

      Dalecarlia F-10

    • 05:45

      Dalecarlia Cup 2024 P-10


      00:00
    • 12:00

      STOCKHOLM FOOTBALL CUP F-11


      00:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 28Fre
    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-09

    • Heldag

      Dalecarlia Cup U16

    • Heldag

      Dalecarlia F-10

    • Heldag

      Dalecarlia Cup 2024 P-10

    • Heldag

      STOCKHOLM FOOTBALL CUP F-11

    • 09:00

      Intresseanmälan - Dalecarlia Cup i Leksand F-12


      10:00
    • 17:30

      Träning HJ


      19:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-09

    • Heldag

      Dalecarlia Cup U16

    • Heldag

      Dalecarlia F-10

    • Heldag

      Dalecarlia Cup 2024 P-10

    • Heldag

      STOCKHOLM FOOTBALL CUP F-11

  • 30Sön
    • 00:00

      Dalecarlia Cup P-09


      18:00
    • 00:00

      Dalecarlia Cup U16


      18:00
    • 00:00

      Dalecarlia F-10


      19:00
    • 00:00

      Dalecarlia Cup 2024 P-10


      18:00
    • 00:00

      STOCKHOLM FOOTBALL CUP F-11


      19:00
    • 12:00

      Åhus Beach Football U17


      00:00