Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF Fotboll

Följ

Gustavsbergs IF Fotbollsklubb

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00

    • 10:30
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:15

      Träning P-11


      11:45
    • 10:30

      Träning F-12


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch Vallentuna F-08


      13:00
    • 11:45

      Gustavsberg Vit (hemma) P-09


      13:00
    • 11:45

      Gustavsberg Svart (hemma) P-09


      13:00
    • 12:30

      Conte Crew (hemma) P-08


      14:30
    • 13:00

      Älvsjö AIK (borta) P-09


      14:30
    • 14:15

      Träningsmatch P-07


      17:00
    • 15:00

      Extrainsatt målvaktsträning P-10


      16:00
    • 16:15

      Träningsmatch P-07


      19:00
    • 20:00

      Beställning overall P-08


      19:00
  • 3Mån
    v.18
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      20:00
    • 17:45

      Träning F-13


      19:00
    • 18:15

      Träning F-08


      20:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 4Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
  • 5Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
      Ösby Bollplan
      Anteckning: Vi ses kl 16:45 ombytta och klara!
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 20:15

      Träning U16


      21:30
    • 20:30

      Träning Gurra United


      22:00
  • 7Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
    • 17:30

      Stuvsta IF 2 (borta) F-10


      19:30
    • 18:15

      Saltsjöbadens IF Vit (borta) F-09


      20:15
    • 18:30

      Hammarby IF FF 21 vit (borta) P-08


      20:30
    • 18:30

      Ingarö IF Vit (borta) F-13


      20:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Saltsjö-Boo IF 2 (borta) P-11


      10:30
    • 10:00

      Enskede IK Vit X (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Värmdö IF Rosa (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Team-aktivitet Fotbollsgolf P-10


      12:00
    • 10:30

      Värmdö IF Blå (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      Värmdö IF Röd (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Mörtnäs IF Grön (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Mörtnäs IF Grön (borta) P-12


      13:00
    • 11:15

      Boo FF 4 (hemma) F-10


      13:15
    • 11:15

      Enskede IK Svart 5 (hemma) P-09


      12:45
    • 12:00

      Lördagsaktivitet på stranden F-11


      13:15
    • 12:30

      Hanvikens SK Vit (hemma) F-11


      14:30
    • 12:30

      Älta IF svart (hemma) P-09


      14:00

    • 13:30
    • 12:45

      IFK Aspudden-Tellus Gul 3 (borta) P-11


      14:45
    • 13:45

      Nacka FC (hemma) P-11


      15:45
    • 13:45

      Jarlabergs IF 4 (hemma) P-09


      15:15
    • 16:30

      Enskede IK Blå (borta) P-10


      18:30
  • 9Sön
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00

    • 11:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 6 grön (hemma) F-12


      11:30
    • 10:30

      Målvaktsclinic P-08


      12:00
    • 10:30

      Målvakts-clinic SVFA P-10


      12:00
    • 11:00

      Mörtnäs IF Svart (hemma) P-12


      12:00
    • 12:00

      Saltsjöbadens IF 4 (hemma) P-12


      13:00
    • 12:30

      Bagarmossen Kärrtorp BK svart (hemma) F-08


      14:00
    • 13:00

      Värmdö IF Blå (hemma) F-13


      14:15
    • 14:15

      Hammarby IF FF 40 gul (hemma) P-07


      16:15
    • 14:30

      Vega FC P10 (borta) P-10


      16:30
    • 15:00

      Värmdö IF Svart (hemma) P-13


      17:00
    • 16:20

      Lidingö (hemma) U16


      18:00
    • 16:20

      Lidingö (hemma) U16


      17:20
  • 10Mån
    v.19
    • 16:45

      Träning F-10


      18:30
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:30
    • 17:45

      Träning F-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 11Tis
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:45

      Träning F-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Tema-träning med SVFA (max 17 spelare) P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
  • 12Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:30
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 20:00

      BK Offside (hemma) Herrlag


      22:00
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 13Tor
    • 15:00

      Träning U16


      17:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 20:30

      Träning Gurra United


      22:00
  • 14Fre
    • 18:00

      Träning P-07


      19:15
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 08:55

      Träning P-14


      10:00

    • 11:00
    • 10:30

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P-07


      12:30
    • 11:00

      Träning F-12


      12:30
    • 14:00

      Jarlabergs IF 3 (hemma) P-08


      16:00
    • 15:45

      Älvsjö AIK FF Blå (hemma) P-07


      17:45
    • 16:00

      Målvaktsträning P-10


      17:30
    • 16:00

      Enskede IK (hemma) U16


      19:00
    • 16:00

      Träningsmatch F-10


      17:30
    • 18:00

      Enskede IK Vit (borta) F-08


      19:30
  • 17Mån
    v.20
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Kostutbildning P-07


      20:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:15
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
  • 19Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08


      20:45
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 20:30

      Träning Gurra United


      22:00
  • 21Fre
    • 18:00

      Värmdö IF Blå (borta) P-09


      19:30
    • 18:15

      Lännersta FF Röd (borta) P-11


      20:15
  • 22Lör
    • 09:00

      Boo FF 6 (borta) P-08


      11:00
    • 09:30

      Sickla IF Blå 1 (borta) P-12


      11:30
    • 10:00

      Djurö-Vindö IF 1 (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK 1 (borta) F-13


      12:00
    • 10:30

      Boo FF 12 (borta) P-12


      12:30
    • 11:00

      Värmdö IF Vit (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Mörtnäs IF Svart (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      Högalids IF 2 (borta) P-12


      13:00
    • 11:15

      Reymersholms IK 7 (hemma) P-10


      13:15
    • 11:15

      Mörtnäs IF Svart (borta) P-09


      13:15
    • 12:30

      Järla IF FK Vit (hemma) P-10


      14:30
    • 12:30

      Boo FF 2 (hemma) F-10


      14:30
    • 13:45

      Söderby FC p11 (hemma) P-11


      15:45
    • 13:45

      Saltsjöbadens IF 1 (hemma) P-11


      15:45
    • 15:00

      Hammarby IF FF 40 vit (borta) P-07


      17:00
    • 15:45

      Saltsjöbadens IF Vit (borta) F-10


      17:45
  • 23Sön
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00

    • 11:00
    • 10:00

      Värmdö IF Vit (hemma) F-12


      12:00
    • 10:00

      Boo FF 8 (borta) F-12


      12:00
    • 10:15

      Tyresö FF SB Röd (borta) P-09


      12:15
    • 11:00

      Enskede IK Vit 2 (hemma) P-12


      13:00
    • 11:30

      Älvsjö AIK FF Blå (borta) P-08


      13:30
    • 11:30

      Tyresö FF Gul (borta) F-11


      13:30
    • 13:00

      Jarlabergs IF Gul (hemma) F-13


      15:00
    • 14:00

      Järla IF FK Vit (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF 2 grön (borta) F-09


      16:00
    • 14:00

      Saltsjöbadens IF 4 (hemma) P-13


      16:00
    • 15:00

      Älta IF svart (hemma) P-13


      17:00
    • 15:00

      Ösmo GIF FK (borta) U16


      17:00
    • 15:30

      Örby IS Blå (hemma) F-08


      17:30
    • 16:00

      FC Söder (borta) Herrlag


      18:00
    • 17:00

      Ingarö IF Svart (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      AK Stockholmsatleterna (hemma) Damlag


      19:00
  • 24Mån
    v.21
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-13


      19:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 25Tis
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:15
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      BK Yardies (hemma) Herrlag


      22:00
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 20:30

      Träning Gurra United


      22:00
  • 28Fre
    • 18:15

      Sickla IF Vit (borta) F-09


      20:15
  • 29Lör
    • 09:30

      Sickla IF Röd 1 (borta) P-13


      11:30
    • 09:30

      Boo FF 2 (borta) F-12


      11:30
    • 10:00

      Hanvikens SK Röd (hemma) F-09


      12:00
    • 10:15

      Älta IF blå (borta) P-11


      12:15
    • 11:15

      Älta IF svart (hemma) F-10


      13:15
    • 11:15

      Hanvikens SK Vit (hemma) P-09


      13:15
    • 11:30

      Boo FF 1 (borta) F-13


      13:30
    • 12:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK 1 (borta) P-07


      14:00
    • 12:30

      Djurö-Vindö IF 1 (hemma) P-10


      14:30
    • 12:30

      Boo FF 8 (hemma) P-09


      14:30
    • 12:45

      Örby IS Blå (borta) F-10


      14:45
    • 13:45

      Sickla IF Grön (hemma) F-11


      15:45
    • 13:45

      Årsta FF 1 (hemma) P-09


      15:45
    • 14:00

      Norrtulls SK (borta) Damlag


      16:00
    • 14:30

      Årsta FF 1 (borta) P-07


      16:30
    • 14:30

      Saltsjöbadens IF Blå (borta) P-10


      16:30
    • 15:30

      Älvsjö AIK FF 3:2 (hemma) U16


      17:30
  • 30Sön
    • 09:00

      Hammarby IF FF 12 vit (borta) P-12


      11:00
    • 09:00

      Reymersholms IK 3 (borta) P-11


      11:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00

    • 11:00
    • 10:30

      Järla IF FK Vit (borta) F-08


      12:30
    • 11:00

      Enskede IK Lila 1 (hemma) P-12


      13:00
    • 12:00

      Saltsjöbadens IF 3 (hemma) P-12


      14:00
    • 12:30

      Ingarö IF Gul (hemma) P-08


      14:30
    • 13:00

      Boo FF 1 (borta) P-13


      15:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF 5 grön (borta) P-12


      15:00
    • 13:00

      Reymersholms IK 6 (hemma) P-12


      15:00
    • 14:00

      Sickla IF Svart 1 (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Jarlabergs IF Svart (hemma) F-13


      16:00
    • 15:00

      Sickla IF Röd 2 (hemma) P-13


      17:00
    • 16:00

      Saltsjöbadens IF 3 (hemma) P-13


      18:00
    • 16:30

      Hammarby IF FF 26 grön (borta) P-11


      18:30
    • 17:00

      Tyresö FF 1 (hemma) P-07


      19:00
  • 31Mån
    v.22
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-13


      19:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00