Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF Fotboll

Följ

Gustavsbergs IF Fotbollsklubb

Följ oss för uppdateringar
Följ

April 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.13
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 20:15

      Träning U16


      21:30
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.14
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 6Tis
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning Damlag


      22:00
  • 7Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
      Ösby Bollplan
      Anteckning: Träning på Ösby Bollplan som börjar 17.45. Anpassa kläderna efter vädret. Kom ihåg fotbollsskor, benskydd och vattenflaska. Urtagna örhängen och uppsatt hår!

      Respektera gällande rekommendationer. Vid förkylningssymtom eller liknande så ska ni avstå träning.
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 20:15

      Träning U16


      21:30
  • 9Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
  • 10Lör
    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.15
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning Damlag


      22:00
  • 14Ons
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 20:15

      Träning U16


      21:30
  • 16Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
    • 20:00

      Högalids IF (borta) Herrlag


      22:00
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Tallkrogens IF (borta) U16


      12:00
    • 10:15

      Träning P-11


      11:45
    • 10:30

      Träning F-12


      12:00
    • 11:45

      Träning P-09


      13:00
    • 12:30

      Enskede IK Ljusblå3 (hemma) P-07


      14:30
    • 14:00

      Ingarö IF Gul (hemma) P-07


      16:00
    • 18:00

      Tekniska Högskolan FC (hemma) Damlag


      20:00
  • 19Mån
    v.16
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:50

      Föräldramöte F-11


      18:45
    • 18:00

      Träning F-08


      19:15
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
  • 21Ons
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 20:00

      Cassi FF (hemma) Herrlag


      22:00
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 20:15

      Träning U16


      21:30
  • 23Fre
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
  • 24Lör
    • 10:00

      IFK Haninge 2 (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-1 (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Vit 2 (borta) P-12


      12:00
    • 10:30

      Nacka FC Röd (borta) P-12


      12:30
    • 11:00

      Espanyol Academy IF Vit (borta) P-08


      13:00
    • 11:30

      Hammarby IF FF 21 vit (borta) P-10


      13:30
    • 11:30

      Boo FF 3 (borta) F-13


      13:30

    • 13:30
    • 12:30

      Älta IF gul (hemma) F-11


      14:30
    • 12:30

      Boo FF 8 (borta) P-13


      14:30
    • 13:30

      Enskede IK Marin (borta) P-07


      15:30
    • 13:45

      Mörtnäs IF Grön (borta) P-11


      15:45
    • 13:45

      Hammarby IF FF 7 vit (hemma) P-11


      15:45

    • 15:30
    • 16:00

      Hanvikens SK Röd (borta) P-07


      18:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:15

      Träning P-11


      11:45
    • 10:30

      Saltsjöbadens IF Blå (borta) F-08


      12:30
    • 10:30

      Träning F-12


      12:00
    • 11:00

      Boo FF 6 (hemma) P-12


      13:00
    • 11:30

      Hammarby IF FF 2 vit (borta) F-09


      13:30
    • 11:45

      Träning P-09


      13:00
    • 12:00

      Boo FF 5 (hemma) P-12


      14:00
    • 13:00

      Enskede IK Blå 2 (borta) P-11


      15:00
    • 13:00

      Boo FF 9 (hemma) F-13


      15:00
    • 13:15

      Boo FF 12 (borta) P-10


      15:15
    • 14:00

      Järla IF FK Röd (hemma) P-13


      16:00
    • 15:00

      Saltsjöbadens IF (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Nacka FC Vit (hemma) P-13


      17:00
    • 17:00

      Älta IF 3 (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Team Pirlo (hemma) P-08


      19:00
    • 20:00

      BK Träsket (borta) Damlag


      22:00
  • 26Mån
    v.17
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:15
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
  • 28Ons
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 19:15

      Träning P-07


      20:30
    • 20:15

      Träning U16


      21:30
  • 30Fre
    • 17:00

      Hammarby IF FF 23 grön (borta) P-08


      19:00
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
    • 18:00

      Jarlabergs IF Gul 2 (borta) P-07


      20:00