Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF Fotboll

Följ

Gustavsbergs IF Fotbollsklubb

Följ oss för uppdateringar
Följ
Gustavsbergs IF Fotboll
Välj lag

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
  • 6Lör
    • 10:00

      Match - Mörtnäs IF (7-manna) P-13


      11:00
    • 15:00

      Stuvsta IF 1 (hemma) F-09


      17:00
    • 16:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 1 (hemma) F-09


      18:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.45
    • 16:45

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 19:00

      Föräldararmöte P-07


      21:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 9Tis
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 10Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 11Tor
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:45
  • 12Fre
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
  • 13Lör
    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
    • 10:30

      Essinge IK (borta) P-10


      12:30
    • 12:00

      Hammarby IF P08:20 (hemma) P-08


      13:00
    • 16:00

      Ledarfotboll P-13


      17:30
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
  • 14Sön
    • 08:15

      Tullinge Fotboll Cup F-09


      14:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Hammarby IF 14(2) (borta) P-08


      11:30
    • 13:00

      Träning P-09


      14:15
    • 13:30

      Träningsmatch mot BP P-07


      15:00
    • 14:00

      Enskede IK 2 (borta) F-09


      16:00
    • 16:00

      Älvsjö AIK FF 1 (borta) F-09


      18:00
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
  • 15Mån
    v.46
    • 16:45

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 16Tis
    • 17:00

      Yoump - höstavslutning F-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:30

      Träning U16


      21:45
    • 21:00

      Träning Herrlag


      22:00
  • 17Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Yoump - höstavslutning F-14


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 18Tor
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:45
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
    • 09:00

      DIF Cupen P-13


      13:00
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 11:45

      Träningsmatch P-07


      13:30
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:30
    • 16:00

      Träning F-11


      17:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Match - Hammarby (7-manna) P-13


      11:00
    • 12:30

      Träningsmatch P-07


      14:30
    • 13:00

      Träning P-09


      14:15
    • 13:00

      Gröndals IK (borta) U16


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch P-07


      17:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 22Mån
    v.47
    • 16:45

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 23Tis
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 24Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 25Tor
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      Träning U16


      20:45
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 08:00

      "Linköpingscupen" P-07


      00:00
    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Matchcamp F-13


      13:00
      Hammarbyhöjden IP
      Samlingsinformation: Biltemas parkering
      Samlingstid: 09:10
      Anteckning: Hej!
      Nu har vi fått möjlighet att vara med på ännu ett matchcamp. Lördag den 27/11 kl. 10-13 möter vi Värmdö IF, Boo och Hammarby på Hammarbyhöjdens IP. Alla som vill vara med får spela och det är Elisabeth och Calle (Felicias pappa) som coachar laget denna dag.

      Glöm ej benskydd och fotbollskor. Ta gärna med er varma kläder samt något att äta och dricka under pauserna.

      Vi ser fram emot en rolig lördag på fotbollsplanen tillsammans!

      Vi återkommer med spelschema så fort vi har fått det.
    • 17:00

      Skogås-Trångsunds FF Röd (hemma) F-09


      19:00
    • 18:00

      Hammarby IF FF 2 (hemma) F-09


      20:00
  • 28Sön
    • 00:00

      "Linköpingscupen" P-07


      19:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 12:00

      Rågsveds IF (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning P-09


      14:15
    • 13:00

      Tyresö FF 2 (borta) U16


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch Boo FF P-07


      15:00
  • 29Mån
    v.48
    • 16:45

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 30Tis
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 21:00

      Träning Herrlag


      22:00