Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF Fotboll

Följ

Gustavsbergs IF Fotbollsklubb

Följ oss för uppdateringar
Följ
Gustavsbergs IF Fotboll
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 16:30

      Träning F-11


      17:45
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
  • 2Lör
    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
    • 09:00

      Järla IF FK Svart (borta) P-12


      10:00
    • 09:00

      Järla IF FK Svart (borta) P-09


      10:15
    • 10:00

      Vendelsö IK 1 (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Mörtnäs IF Vit (borta) P-09


      11:15
    • 10:00

      Värmdö IF Blå (borta) F-12


      11:00
    • 10:30

      Saltsjöbadens IF (borta) P-08


      12:15
    • 11:30

      Nynäshamns IF FK 1 (borta) F-11


      13:30
    • 11:30

      Boo FF 14 (borta) P-13


      13:30
    • 11:30

      Värmdö IF Röd (borta) F-10


      12:45
    • 12:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK svart (borta) F-08


      13:30
    • 12:30

      Enskede IK Lila 1 (hemma) P-10


      14:30
    • 12:30

      FoC Farsta FF Gul (hemma) F-10


      13:45

    • 13:30
    • 13:00

      Avslutning P-12


      14:00
    • 13:45

      Järla IF FK Röd (hemma) P-11


      15:00
    • 15:15

      Boo FF 9 (borta) P-11


      17:15
    • 15:30

      IFK Haninge 1 (borta) P-07


      17:30
  • 3Sön
    • 09:00

      Sickla IF Blå 1 (borta) P-11


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Årsta FF 1 (hemma) F-12


      11:00

    • 11:30
    • 11:00

      Ingarö IF Gul (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Djurö-Vindö IF 1 (hemma) P-12


      13:00
    • 12:00

      Järla IF FK Vit (hemma) P-12


      13:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF 12 grön (hemma) P-12


      14:00
    • 14:00

      Järla IF FK Svart (hemma) F-13


      16:00
    • 14:00

      Nynäshamns IF FK 1 (borta) U16


      16:00
    • 14:30

      Älvsjö AIK FF Svart 1 (borta) P-09


      15:45
    • 15:00

      Hammarby IF FF 20 grön (hemma) P-13


      17:00
    • 15:30

      Hammarby IF FF 23 grön (hemma) P-08


      17:15
    • 16:00

      Boo FF 2 (hemma) P-13


      18:00
    • 17:00

      Jarlabergs IF Gul 2 (hemma) P-07


      19:00
  • 4Mån
    v.40
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 18:00

      Föräldramöte P-11


      19:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 5Tis
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 20:15

      Träning U16


      21:45
  • 6Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 20:00

      Högalids IF (hemma) Herrlag


      22:00
  • 7Tor
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
    • 20:30

      Träning Gurra United


      22:00
  • 8Fre
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
  • 9Lör
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.41
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:50

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrlag


      22:00
  • 12Tis
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 19:00

      Lagmöte P-07


      21:00
    • 20:15

      Träning U16


      21:45
  • 13Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:15

      Träning P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      18:50
    • 19:00

      Avslutning F-11


      20:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 14Tor
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
      Ösby Bollplan
      Anteckning: Träning på Ösby Bollplan 17.45-19.15. Kom ihåg fotbollsskor, benskydd och vattenflaska. Urtagna örhängen och uppsatt hår. Kläder efter väder!
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
    • 20:30

      Träning Gurra United


      22:00
  • 15Fre
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
  • 16Lör
    • 08:00

      Rosvalla Cup P-07


      00:00
    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
    • 09:00

      Nackamästerskapet 2021 P-11


      00:00
    • 09:00

      Fyra olika lag (hemma) F-14


      19:00
    • 09:00

      Nackamästerskapen 2021 P-13


      16:00
    • 09:30

      Träning P-10


      10:30
    • 12:30

      Ingarö IF Gul (borta) P-07


      14:30

    • 13:30
    • 13:00

      Matchcamp F-13


      16:00
    • 15:30

      Nortull SK (hemma) P-08


      17:00
    • 18:00

      Avslutning Herrlag


      23:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Rosvalla Cup P-07


      21:00
    • 00:00

      Nackamästerskapet 2021 P-11


      16:00
    • 09:00

      Intern träningsmatch P-10


      11:00

    • 11:30
    • 10:30

      Träningsmatch mot Täby FK F-09


      12:30

    • 12:30
    • 12:30

      Träning P-14


      13:30
    • 12:30

      Träning P-14


      14:00
    • 12:30

      Träning P-14


      14:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:15
    • 15:30

      Saltsjöbadens IF Blå (hemma) F-08


      17:00
    • 15:30

      Träningsmatch mot Värmdö F-12


      16:30
    • 15:30

      Intresseanmälan match mot Värmdö F-12


      16:30
    • 16:30

      Enskede IK Ljusblå3 (borta) P-07


      18:30
  • 18Mån
    v.42
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 19Tis
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      11-spels teori P-07


      19:15
    • 19:00

      Träning U16


      21:00
    • 19:00

      GIF- Stuvsta SANKTANMATCh U16


      21:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 16:45

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
    • 20:30

      Träning Gurra United


      22:00
  • 22Fre
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Sickla IF 2 (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Nackamästerskapet 2021 F-09


      00:00
  • 23Lör
    • Heldag

      Nackamästerskapet 2021 F-09

    • 08:00

      Nackamästerskapen F-10


      00:00
    • 08:00

      Nackamästerskapen 2021 P-10


      19:30
    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
    • 09:00

      Minicup F-11


      13:00
    • 09:00

      Träning P-12


      14:10
    • 09:00

      Nackamästerskapen F-10


      14:30
    • 09:30

      Järla IF FK Svart (hemma) P-09


      10:30
    • 09:45

      Nackamästerskapen (cup) F-12


      15:00
    • 09:45

      Nackamästerskapen P-12


      15:00
    • 11:00

      Boo FF P09:68 Röd (hemma) P-09


      12:00
    • 12:30

      Boo FF 2+3 (hemma) P-09


      13:30

    • 13:30
    • 13:30

      Älta IF 1 - Svart (borta) P-09


      14:30
    • 15:30

      Jarlabergs IF 2 (hemma) P-08


      17:15
  • 24Sön
    • 00:00

      Nackamästerskapet 2021 F-09


      16:00
    • 00:00

      Nackamästerskapen F-10


      19:00
    • 09:00

      Nackamästerskapen P-12


      15:30
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:30
    • 10:00

      Träning P-14


      11:30

    • 11:30

    • 12:30
    • 12:00

      Träning P-14


      13:30
    • 12:30

      Sickla IF B/V 1 (borta) P-08


      14:15
    • 13:00

      Älta IF gul (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      Järla IF FK Grön (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Träning P-14


      14:30
    • 14:00

      Enskede IK 4 (borta) U16


      16:00
    • 14:00

      Nackamästerskapen F-10


      20:00
    • 16:00

      Boo FF P09:9 (borta) P-09


      17:00
    • 16:00

      Sickla IF P09 - 1 (hemma) P-09


      17:00
    • 17:00

      Älta IF gul (hemma) P-07


      19:00
  • 25Mån
    v.43
    • 16:45

      Träning F-09


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
  • 26Tis
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 20:15

      Träning U16


      21:45
  • 27Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 19:15

      Träning U16


      20:30
    • 20:30

      Träning Gurra United


      22:00
  • 29Fre
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      United Cup P-07


      00:00
  • 30Lör
    • Heldag

      United Cup P-07

    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
  • 31Sön