Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gustavsbergs IF Fotboll

Följ

Gustavsbergs IF Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ
Gustavsbergs IF Fotboll
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:30

      Träning P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning F-07


      19:15
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:15
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
  • 2Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:15
    • 17:30

      Träning F-07


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:45
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
    • 20:00

      Träning Herrlag


      21:30
  • 4Fre
    • 18:15

      Saltsjöbadens IF 5 (borta) P-08


      19:15
    • 19:30

      Segeltorps IF 3 (borta) P-05


      21:30
  • 5Lör
    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
    • 10:00

      Saltsjöbadens IF Vit (hemma) F-08/09


      11:15
    • 10:00

      Saltsjöbadens IF 2 (borta) F-12


      12:00
    • 10:00

      Espanyol Academy IF 4 (hemma) P-09


      11:30

    • 11:30
    • 10:30

      Saltsjöbadens IF Vit (borta) F-07


      12:30
    • 10:30

      Match - Hammarby 26 P-13


      11:30
    • 11:00

      Mörtnäs IF Svart (borta) P-11


      12:00
    • 11:15

      Boo FF 6 (hemma) F-10/11


      12:30
    • 11:30

      Värmdö IF Svart (borta) P-09


      12:45
    • 12:00

      Enskede IK Marin (borta) P-12


      14:00
    • 12:00

      Match - Södertörns FF P-13


      13:00
    • 12:30

      Hammarby IF FF 27 grön (hemma) P-10


      14:30
    • 13:00

      Boo FF 8 (borta) P-12


      15:00
    • 14:30

      Stureby SK Grön (borta) P-07


      16:30
    • 15:30

      Sickla IF Svart 1 (hemma) P-07


      17:30
  • 6Sön
    • 10:00

      IFK Haninge 12 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 26 vit (borta) P-11


      11:00
    • 10:00

      Boo FF 4 (hemma) F-10/11


      12:00
    • 10:15

      Hammarby IF FF 17 grön (borta) P-10


      12:15

    • 11:30
    • 11:00

      Lännersta FF Röd (borta) P-11


      13:00
    • 12:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK Blå (hemma) P-11


      13:00
    • 12:45

      Enskede IK Grå 2 (borta) P-09


      14:15
    • 13:00

      Järla IF FK Svart (hemma) P-11


      15:00
    • 14:00

      Huddinge IF 3 (borta) F-08/09


      16:00
    • 15:00

      Hammarby IF FF 16 grön (hemma) P-12


      17:00
    • 15:15

      Sickla IF 1 (borta) P-09


      16:45
    • 16:00

      Reymersholms IK 2 (hemma) P-12


      18:00
    • 16:00

      IFK Aspudden-Tellus (hemma) Damlag


      18:00
    • 18:00

      Saltsjöbadens IF (hemma) Herrlag


      20:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 20:00

      Träning Herrlag


      21:30
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:15
    • 19:00

      Flyttad seriematch mot huddinge F-07


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
  • 9Ons
    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Vendelsö IK (borta) Damlag


      21:30
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning F-07


      19:15
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:45
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
    • 20:00

      Träning Herrlag


      21:30
    • 20:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK 2 (borta) P-05


      22:00
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Boo FF 16 (borta) P-09


      18:30
    • 18:00

      Boo FF 4 (borta) P-07


      20:00
    • 18:30

      Ingarö IF 3 (borta) P-12


      20:30
    • 18:30

      Ingarö IF 1 (borta) F-10/11


      20:30
    • 18:45

      Älta IF gul (borta) P-10


      20:45
  • 12Lör
    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Gul 2 (hemma) P-09


      11:15
    • 10:00

      Järla IF FK Vit (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Älta IF 4 (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Värmdö IF Blå 2 (borta) P-11


      11:00
    • 10:00

      Älta IF 3 (hemma) P-08


      11:00

    • 11:30
    • 11:00

      Espanyol Academy IF 1 (borta) P-11


      12:00
    • 11:15

      Skogås-Trångsunds FF Röd (hemma) F-08/09


      12:45
    • 11:30

      Boo FF 3 (borta) F-08/09


      12:45
    • 12:00

      Match - Jarlaberg P-13


      13:00
    • 12:30

      Jarlabergs IF Grön (hemma) F-08/09


      14:30
    • 12:30

      Boo FF 4 (hemma) P-10


      14:30
    • 13:15

      Saltsjöbadens IF 4 (borta) P-08


      14:15
    • 15:30

      Älta IF 1 (hemma) F-07


      17:30
  • 13Sön
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Sickla IF Röd 1 (hemma) P-11


      11:00

    • 11:30
    • 11:00

      Boo FF 15 (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Mörtnäs IF Grön (hemma) P-11


      14:00
    • 12:30

      Boo FF 1 (borta) F-10/11


      14:30
    • 13:00

      Fisksätra IF 1 (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF 6 grön (hemma) F-12


      15:00
    • 15:00

      Saltsjöbadens IF 1 (hemma) P-12


      16:00
    • 15:00

      Huddinge IF 5 (hemma) P-07


      17:00
    • 16:00

      Älvsjö AIK FF Grön 2 (hemma) P-12


      18:00
    • 19:00

      Järla IF FK (borta) Damlag


      21:00
    • 20:00

      Enskede FF (borta) Herrlag


      22:00
  • 14Mån
    v.38
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 20:00

      Träning Herrlag


      21:30
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning F-07


      19:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:15
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
  • 16Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
  • 17Tor
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:15
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:45
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
    • 20:00

      Träning Herrlag


      21:30
  • 18Fre
    • 18:45

      Ingarö IF 2 (borta) P-09


      20:00
    • 19:15

      Värmdö IF Svart (borta) P-07


      21:15
    • 20:00

      Stureby SK (borta) Herrlag


      22:00
  • 19Lör
    • 08:45

      Boo FF 2 (hemma) F-08/09


      10:45
    • 08:45

      Träning F-13


      10:00
    • 10:00

      Värmdö IF Grön (hemma) F-08/09


      11:15
    • 10:00

      Värmdö IF Blå (borta) F-12


      12:00
    • 10:00

      Sickla IF 2 (hemma) P-09


      12:00
    • 10:15

      Värmdö IF Blå (borta) P-09


      11:30

    • 11:30
    • 10:30

      Match - Sickla IF Lag Röd P-13


      11:30
    • 11:15

      Ingarö IF 2 (hemma) P-08


      12:15
    • 11:15

      Sickla IF 2 (hemma) F-10/11


      12:30
    • 11:30

      Ingarö IF 1 (borta) P-08


      12:30
    • 11:30

      Järla IF FK Röd (borta) P-10


      13:30
    • 11:45

      Djurö-Vindö IF 1 (borta) F-08/09


      13:45
    • 12:00

      Saltsjöbadens IF 1 (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK Röd-2 (borta) P-11


      13:00
    • 12:30

      Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 (borta) P-09


      13:45
    • 14:00

      Stureby SK Vit (hemma) P-07


      16:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Skogås-Trångsunds FF Blå (borta) P-07


      11:00
    • 09:00

      Hammarby IF FF 5 grön (borta) P-11


      11:00
    • 10:00

      Reymersholms IK 1 (hemma) F-10/11


      12:00

    • 11:30
    • 11:00

      Älta IF 3 (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Älta IF gul (borta) F-08/09


      13:00
    • 12:00

      Ingarö IF 3 (hemma) P-11


      13:00
    • 14:00

      Boo FF 16 (hemma) P-12


      16:00
    • 14:00

      Match - Hammarby Lag 24 P-13


      15:00
    • 15:00

      Värmdö IF Vit (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Värmdö IF Vit (hemma) P-12


      17:00
    • 16:00

      Sickla IF Blå 3 (hemma) P-12


      17:00
    • 17:00

      Västerhaninge IF (hemma) Damlag


      19:00
  • 21Mån
    v.39
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 20:00

      Träning Herrlag


      21:30
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning F-07


      19:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:15
    • 19:00

      Föräldrar möte obligatorisk närvaro! F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
  • 23Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Värmdö IF Röd (hemma) P-10


      20:00
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 20:00

      BK Yardies (hemma) Herrlag


      22:00
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning F-07


      19:15
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Gurra P05 (hemma) P-05


      19:00
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
    • 19:30

      Sickla IF 2 (hemma) P-05


      21:30
    • 20:00

      Träning Herrlag


      21:30
  • 25Fre
    • 17:30

      Målvakts-Clinic P-08


      19:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:30
    • 17:30

      Målvakts-clinic P-10


      19:30
      Farstaborg
      Samlingstid: 17:15
      Anteckning: Välkommen till målvakts-clinic i samarbete mellan GIF och Svenska Fotbollsakademin. Deltagare kommer vara målvakter från de flesta årskullarna i föreningen. Vi tänker oss att de som deltar från P10 är de som vill utveckla sitt målvaktsspel och som gärna vill stå i mål på match. Om vi blir många som anmäler sig kan vi inte garantera att alla får plats. Vi kommer förhoppningsvis genomföra egna mv-träningar i P10 senare i höst så fler chanser till mv-träning kommer ifall detta datum inte passar MEN detta är en ypperlig möjlighet till kvalitativ mv-träning så ta chansen nu!
    • 19:30

      Sickla IF 3 (borta) F-08/09


      20:45
  • 26Lör
    • 08:45

      Träning F-13


      10:30
    • 09:00

      Städa Värmdö P-07


      12:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 11 vit (hemma) P-09


      11:15
    • 10:00

      IF Söderkamraterna Röd (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Boo FF 8 (borta) F-10/11


      12:00
    • 10:00

      Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-1 (hemma) P-08


      11:00

    • 11:30
    • 11:00

      Fisksätra IF 1 (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Mörtnäs IF Svart (borta) P-12


      12:00
    • 11:15

      Sickla IF 4 (hemma) P-09


      12:30
    • 11:15

      Järla IF FK Röd (hemma) F-08/09


      13:15
    • 12:00

      Match - Älvsjö AIK P-13


      13:00
    • 12:00

      Reymersholms IK 2 (borta) P-11


      13:00
    • 12:15

      Reymersholms IK 3 (borta) P-08


      13:15
    • 12:30

      Tullinge Triangel Pojkar FK Gul (hemma) F-08/09


      14:30
    • 13:45

      Jarlabergs IF 2 (hemma) P-07


      15:45
    • 14:00

      Boo FF 2 (hemma) P-05


      16:00
    • 15:30

      Tullinge Triangel Pojkar FK Gul (hemma) F-07


      17:30
    • 16:00

      Västertorps BK (borta) Damlag


      18:00
  • 27Sön
    • Heldag

      Städdag F-07

    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 09:30

      Saltsjöbadens IF 1 (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Reymersholms IK 6 (hemma) P-11


      11:00

    • 11:30
    • 11:00

      Hammarby IF FF 25 grön (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Sickla IF Röd 2 (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Hammarby IF FF 30 grön (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      Saltsjöbadens IF Blå (borta) F-10/11


      14:00
    • 12:45

      Bagarmossen Kärrtorp BK Svart-2 (borta) P-10


      14:45
    • 13:00

      Boo FF 4 (hemma) F-12


      15:00
    • 15:00

      Ingarö IF 2 (hemma) P-12


      16:10
    • 15:00

      Mörtnäs IF Grön (borta) P-07


      17:00
    • 15:30

      Boo FF 2 (hemma) P-07


      17:30
    • 16:00

      Reymersholms IK 4 (hemma) P-12


      18:00
    • 16:30

      Hammarby IF FF 5 grön (hemma) P-09


      17:55
  • 28Mån
    v.40
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30
    • 19:15

      Träning P-09


      20:30
    • 20:00

      Träning Herrlag


      21:30
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning F-07


      19:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:15
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:15
    • 17:45

      Träning F-08/09


      19:15
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
  • 30Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Hanvikens SK Röd (borta) F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 19:10

      Träning P-08


      20:30