Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gideonsbergs IF P-18
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Gideonsbergs IF P-18.
P-18
Följ oss för uppdateringar
Hej,
Nu på söndag är det dags för poolspel – superkul! Alla matcher spelas på konstgräset på Hamre IP, och varje lag spelar totalt fem matcher. Det blir en fullspäckad dag med matcher ganska tätt, så se till att killarna får i sig bra med energi mellan matcherna. Tänk gärna på att undvika läsk, godis och fika – vi vill att de orkar hela dagen med hjälp av rätt sorts bränsle.
Poolspel
Om din son inte kan vara med, hör av dig till ledaren för laget så snart som möjligt.
Vi ser fram emot en härlig dag med mycket spelglädje och laganda!
Endast sidans medlemmar kan kommentera
Träning | 29 maj, 16:45 |
Träning | 1 jun, 14:45 |
Träning | 5 jun, 16:45 |
Träningsmatch mot VSK | 8 jun, 10:00 |
Träning | 8 jun, 14:45 |
28 apr | Info. Fotbollslekis 2025 |
Hej. Jag undrar om man kan lägga till Miran också? Tror han började i laget efter anmälan därav att han inte finns med.
RapporteraRapportera
Hej Leyla, När det gäller cuper och poolspel anmäler vi alltid antal lag baserat på hur många som tackat ja. Just för söndagens tillfälle är alla lag tyvärr redan fulla, så vi har inte möjlighet att ta in fler spelare. Vi kan däremot sätta upp Miran på en reservlista och hör av oss om det skulle bli något återbud.
RapporteraRapportera
Okey men då får det vara så denna gång :).
RapporteraRapportera
Hej!
RapporteraMouadh mår inte riktigt bra i dag och kan tyvärr inte vara med på dagens match :(
Rapportera
Okej va tråkigt :( då får han krya på sig !
RapporteraRapportera
Hej! Jakob har hostat en del inatt, och han har halsont och är snorig. Tror inte det är bra att han spelar idag. Så han kommer tyvärr inte kunna spela idag
RapporteraRapportera
Tråkigt att höra:( Då får han krya på sig !
RapporteraRapportera