Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Frötuna IBF

Följ

Frötuna IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

December 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.48
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:00

      Vaksala SK P 2012 svart (hemma) P-11


      11:00
    • 09:30

      Enköpings IBK P12 (borta) P-12


      11:30
    • 09:30

      Matcher P-14


      14:00
    • 10:15

      Stenhagens KK P11/12 Röd (hemma) P-11


      12:15
    • 10:15

      FBC Uppsala F10 (borta) F-10/11


      12:15
    • 11:00

      Örsundsbro IF P2014 (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Örsundsbro IF P14 (borta) P-14


      13:00
    • 11:30

      IBF Roslagsalliansen P12 Rå (hemma) P-12


      13:30
    • 11:30

      Örsundsbro IF P14 (borta) P-14


      13:30
    • 11:30

      Örsundsbro IF P2014 (hemma) P-14


      13:30
    • 11:30

      Bälinge IF (borta) P-13


      12:30
    • 12:00

      Örsundsbro IF P2014 (hemma) P-14


      14:00
    • 12:00

      Örsundsbro IF P14 (borta) P-14


      14:00
    • 12:50

      Storvreta IBK P11 (hemma) P-10


      14:50
    • 15:00

      Enköpings IBK (borta) A-lag herrar


      17:00
    • 15:15

      Vaksala SK (borta) P-13


      16:15
    • 15:30

      Alunda IBF F08-10 (borta) F-10/11


      17:30
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning Innebandylek P-17


      10:00
    • 10:00

      Träning Innebandylek-P16


      11:00
    • 12:45

      Hagunda IF F09/10 röd5 (borta) F-10/11


      14:45
    • 14:30

      Uppsala Life IF (hemma) A-lag Damer


      16:30
    • 16:30

      Alunda IBF P15-16 svart (hemma) P15


      18:30
    • 16:30

      Vaksala SK Vit (hemma) P15


      18:30
    • 17:00

      Vaksala SK Vit (borta) P15


      19:00
    • 17:00

      Alunda IBF P15-16 svart (hemma) P15


      19:00
    • 17:30

      Alunda IBF P15-16 svart (hemma) P15


      19:30
    • 17:30

      Vaksala SK Vit (hemma) P15


      19:30
  • 5Mån
    v.49
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Hagunda IF P11 (hemma) P-10


      11:00
    • 09:30

      Rosersbergs IK (borta) P-13


      10:30
    • 10:30

      Örsundsbro IF F12 (hemma) F-12 / F13


      11:30
    • 10:30

      matcher för flickor 2015 F-15 / 16


      13:00
    • 11:00

      Vaksala SK 2015 Gul (hemma) F-15 / 16


      13:00
    • 11:35

      Vaksala SK 2015 (borta) F-15 / 16


      13:35
    • 11:45

      Örsundsbro IF P2012 blå (hemma) P-12


      13:45
    • 12:10

      Vaksala SK 2015 Gul (hemma) F-15 / 16


      14:10
    • 13:00

      Björklinge BK P12 (hemma) P-12


      15:00
    • 13:50

      Alunda IBF P09 (borta) P-08 / P-09


      14:50
    • 14:20

      Storvreta IBK F09 (borta) F-10/11


      16:20
    • 15:30

      VÄDDÖ IF (hemma) P-13


      16:30
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.50
    • 16:30

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Fotografering P15


      17:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      20:00
    • 18:00

      Träning P15


      19:00
    • 18:00

      Fotograferingen (följs av träning) F-12 / F13


      19:00
    • 18:30

      Fotografering P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning F-12 / F13


      20:00
    • 19:10

      Fotografering i kulturcentrum P-11


      19:45
    • 19:40

      Träning F-08 / F-09


      21:00
    • 20:00

      Fotografering P-08/09 Frötuna IBF P-08 / P-09


      21:00
    • 21:00

      Träning A-lag herrar


      22:00
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Tierp IBK F13/14 (borta) F-12 / F13


      10:00
    • 09:00

      Hagunda IF F09/10 (hemma) F-10/11


      11:00
    • 10:15

      Enköpings IBK 2 svart (hemma) F-10/11


      12:15
    • 11:30

      Midas IBK P10 (hemma) P-08 / P-09


      12:30
    • 15:45

      SK Vide (borta) A-lag Damer


      17:45
  • 18Sön
    • 09:00

      Träning Innebandylek P-17


      10:00
    • 10:00

      Träning Innebandylek-P16


      11:00
    • 11:00

      Uppsala Life IF U (borta) A-lag herrar


      13:00
    • 13:30

      Vaksala SK F 2013 (borta) F-12 / F13


      14:30
    • 15:00

      Stenhagens KK P11/12 Röd (borta) P-11


      17:00
    • 15:45

      Eget sammandrag F-14


      18:30
    • 16:30

      Alunda IBF 15-16 svart (hemma) F-14


      18:30
    • 16:30

      Alunda IBF 15-16 vit (hemma) F-14


      18:30
    • 17:00

      Alunda IBF 15-16 vit (borta) F-14


      19:00
    • 17:00

      Alunda IBF 15-16 svart (hemma) F-14


      19:00
    • 17:30

      Alunda IBF 15-16 svart (hemma) F-14


      19:30
    • 17:30

      Alunda IBF 15-16 vit (hemma) F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
  • 19Mån
    v.51
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.52
  • 27Tis
    • 15:00

      Träning F-10/11


      17:00
    • 18:30

      Träning P-12


      19:45
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör