Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Byttorps IF F2014
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Byttorps IF F2014.
F2014
Följ oss för uppdateringar
Hej!
Nu är det dags igen för Bingolottos Julkalender. De kostar 100kr och 50kr av dessa går direkt till Byttorp. Vi önskar att alla säljer minst två per spelare och självklart gärna fler om man kan/vill.
Tävlingen i klubben är som vanligt: det lag som säljer flest kalendrar per spelare i laget vinner 3000kr till lagkassan, tvåan 2000kr och trean 1000kr. Förra året vann vi!
Jag kommer att hämta ut kalendrar och ni swishar mig direkt när ni får dem. Jag återkommer om tid och plats för överlämning. Nu behöver jag veta hur många ni vill sälja. Om ni nöjer er med två behöver ni inte göra något. Om ni vill sälja fler behöver ni SMS:a mig på 0739967903 och berätta hur många, så att jag vet när jag ska hämta på kansliet. Jag önskar i så fall meddelande den här veckan.
/Camilla
| 12 nov | Medalj till Byttorps IF |
| 11 nov | Köp dina uppesittarlotter hos oss- Stötta Byttorps IF |
| 11 nov | Vinnare fairplayligan |
| 6 nov | Ledarträff |
| 3 nov | Byttorps IFs fritidsgård |
Hej! Molly tar gärna 10 stycken, så hoppas vi på snälla släktingar och grannar :)
RapporteraRapportera
Caasha. Cabdi
RapporteraRapportera
Hej! Asalam tar gäna stycken vi hoppas att snäll och bra granner och spelarkammart.
RapporteraRapportera
Hej ! Elicia tar gärna 10 stycken :)
RapporteraRapportera
Vi kör på 5 st 👍
RapporteraRapportera
Vi köper 7 st
RapporteraRapportera
Lili tar 10 st.
RapporteraRapportera
Tack för detta! Jag delar ut kalendrar i samband med cupen på lördag. För er som inte kommer på cupen hittar vi tillfälle i samband med träning nästa vecka. /Camilla
RapporteraRapportera
Hej,
Rapporteravi kan ta 6 st (Amila)
MVH Medisa
Rapportera
Idag kl. 19.00 är jag nere på Byttorps IP när träningen är slut och lämnar ut kalendrar till de som inte fått sina ännu.
RapporteraRapportera
Jag gör ett nytt försök ikväll kl. 19.00 att få ut alla kalendrar till er som inte fått ännu. Jag står vid bollförrådet/omklädningsrummet.
RapporteraRapportera
Ni är några som inte hämtat era kalendrar vid de tillfällen då jag varit på plats för att dela ut. Ni kan kontakta mig på 0739967903 så bestämmer vi en tid och plats för överlämning. Det gäller också om någon av er andra önskar sälja fler. Efter 21 november lämnar jag tillbaka överblivna kalendrar till kansliet och då får ni hämta där. /Camilla
RapporteraRapportera