Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Byttorps IF F2014

Följ

F2014

Följ oss för uppdateringar
Följ

Höstens åtaganden

12 aug 2019 9 kommentarer 250 visningar
Linda Josefsson
9 kommentarer
  • 12 aug 2019 Linda Willner

    Alwa har inte fått någon uppgift,,, dock är jag under hösten bortrest en månad så Jonas är själv med 3 barn så det som skulle passa bäst är isåfall 27/10

    Rapportera

    Rapportera

  • 12 aug 2019 Karin Jensen

    Tack Linda för ditt erbjudande. Ni gjorde en hel del i våras samt hjälpte till med träning och match så det blev er tur att göra lite mindre denna gång. De kan säkert bli så att någon mera behövs den 27/10 så prelboka det i er kalender så hör vi av oss om det blir aktuellt. /Karin

    Rapportera

    Rapportera

  • 13 aug 2019 Malin Nilsson

    Ang 14 sept och bingolotter. Tyvärr är Molly och hela familjen på Kretsloppet den dagen, byter gärna med någon annan.

    Rapportera

    Rapportera

  • 23 aug 2019 Linda Josefsson

    Fick följande info idag från kansliet

    De ska börja renovera på Byttorp 1/10 så ni kommer inte att vara inne i cafeterian och baka våfflor utan det kommer bli så att ni får ha målgång i kiosken där ute och ha korv och bullar att sälja istället. Men mer info om detta ska komma ut till alla snart så vi återkommer.

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 aug 2019 Cecilia Wiklund

    Hej. Har Lilly eller Emilia möjlighet att byta Bingolottförsäljning den 15/9 mot Elviras Speedfika den 27/10 istället? Vi är i Sthlm den helgen... Vore toppen!

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 aug 2019 Karin Jensen

    Emilia kan byta. Vi tar fikat den 27 okt istället för Bingolotto den 15 sep.

    Rapportera

    Rapportera

  • 28 aug 2019 Linda Josefsson

    Har uppdaterat de byten som gjorts!

    Rapportera

    Rapportera

  • 29 aug 2019 Stefan Wiklund

    Super. Tusen tack för hjälpen

    Rapportera

    Rapportera

  • 9 okt 2019 Karin Jensen

    Till er som ska hjälpa till med Speedfika på Elfsborgsmatchen. Det har blivit ändring av datum för matchen från den 27/10 till den 28/10. Jag inväntar mera info om tider och vad det är egentligen vi ska göra. Förstått att vi ska servera kaffe och kaka i två utvalda kiosker. Tror inte att vi behöver samlas så lång stund innan matchen startar och att vi blir klara med det vi ska göra under matchen. Återkommer när jag vet mera.

    Rapportera

    Rapportera

Du måste logga in för att kommentera

Logga in