Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Börje SK Herr

Följ

Herr

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 9 mar 2015 usa

    Hur gick första träningsmatchen???

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 mar 2015 Oskar Karlsson

    Det brukar alltid vara intressant att titta på motståndarnas hemsidor, så jag letade upp alla våra motståndare i division 5 och lade till dem under menyvalet "Länkar". Procyon och Vaksala har lite diffusa hemsidor med info både på klubbsidan och herrlagssidan, så jag länkade till klubbsidan så får ni klicka vidare därifrån. Strömsberg kommer naturligtvis att fokusera på sitt förstalag på sin hemsida. Övriga sidor är det inga direkta konstigheter med.

    Rapportera

    Rapportera

  • 6 mar 2015 Mattias Lindqvist

    Glöm inte fysträningen imorgon. Nu när matcherna dragit igång så siktar vi på att få upp formen till beach säsongen 2015.

    Rapportera

    Rapportera

  • 5 mar 2015 Supporter

    Som komplement till Johans kommentar kan nämnas att fixstjärnan Björn, helt korrekt, är ett år yngre än föredettingarna Johan och Peter.

    Rapportera

    Rapportera

  • 4 mar 2015 Christopher

    Varför var det ingen som väckte Wadberg?

    Rapportera

    Rapportera

  • 4 mar 2015 Oskar Karlsson

    Matchen hemma mot Hallsta blir 4/8 19:00.
    Bortamatchen (seriepremiären) blir 26/4 på ett klockslag som man hittar på UFF:s hemsida under måndagen.

    Rapportera

    Rapportera

  • 4 mar 2015 Johan A

    Förutom Wadberg tycker jag nog att Adam Ö och Björn också ska vara nöjda med sina bilder! Konstaterar också att jag och Peter, helt korrekt, båda är 37 år.

    Rapportera

    Rapportera

  • 3 mar 2015 Oskar Karlsson

    Hallsta tackade ja.

    Rapportera

    Rapportera

  • 3 mar 2015 Oskar Karlsson

    Pga omständigheter högre upp i serierna flyttas Gimo upp till fyran. De ersätts av Hallsta om Hallsta tackar ja...

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 feb 2015 Björn

    Oerhört kul att få träna lite igen, hoppas att knät håller, siktar på fys lördag!

    Rapportera

    Rapportera