Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bengtsfors IF Seniorlag Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bengtsfors IF Seniorlag Herrar.
Seniorlag Herrar
Följ oss för uppdateringar
mm. jag märkte detta, men det går inte att komma ifrån att "de tränande" kommer att vara bättre tränade jämfört med övriga. Så vi håller ut. Det ä ju roligt att träna, men ännu häftigare med minst det dubblla antalet på plats.-. Hoppas vintervädret blir bättre, så vi kommer ut på stor plan... allt blir ju då matchlik träning, som höjer kvaliten på oss alla!!!
Nej, vi drar på gasen och kör hårt vidare. Fan den som ger upp!!
gillar din inställning bulan!! Men idag va vi 5 st tappra krigare på träning.. Axel, matte, totta, ,magnusson, konrad,,
Rapportera
Vi ska ta femman----- nu tränar vi alla på som fasen. Då går det vägen. Syns i morgon på träningen!
Rapportera
Aj fasen för denna vinter... ja som längtar ut på stor plan för att visa upp min konster, som kommer mer till sin rätt där. Men det hjälper nog inte att hänga läpp, vi kör på .
Rapportera
Intresserad av ett träningsredskap som stärker utsatta områden som till exempel ljumskar och baklår? Du får även 10% rabatt på osteopaten Tommy Olaussons behandlingar!
Besök då:
http://skumblocket.webs.com/
Tänkte åka hem till helgen och kolla på vintercupen. Lite nyfiken på vilka som ska vra med och spela, har ni tagit ut lagen än?
Lycka till i helgen, hoppas ni vinner!
http://www.laget.se/artemark/27830-dokument-do-1-item-25158.html Nu tar vi nya tag i vintercupen!!!
Rapportera
DM Match mot DLIK på fre 12/3 på plastgräset i Mellerud kl: 19:30. Så slut upp på träningen nu på Onsdag!!!
Rapportera