Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Backatorp IF Motionsfotboll herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Backatorp IF Motionsfotboll herrar.
Motionsfotboll herrar
Följ oss för uppdateringarNutte kan du inte sluta spamma det här forumet så vi får någon chans att skriva nåt :)
Rapportera
Jag är nu skadad i vänster baklår, tebaks om 3 veckor, då är säsongen slut kanske?
Vi syns/ S
Sorry grabbar! Jag kollade Sverige-Slovenien och såg att jag hade ett missat samtal efter matchen. Ska meddela tidigare nästa gång om jag får förhinder. Nu ser vi fram emot matchen på söndag. Truppen fastställs i morgon torsdag.
Rapportera
Jag vet inte vad som hände fredrik men vi är sjuka hemma även solen har sina fläckar.............
mvh
martin
grymt dålig stil..va e d för coacher där ingen dyker upp,eller nämner d ens..ha på telefonen freddan..!!!!
Rapporterakommer inte på träningen idag gubbar. Kan ni inte vara med på matchen på söndag meddela gärna i god tid.
Rapporteraskulle jag kunna få mitt lösen skickat till min mail martin...skicka till marcus.jansson.2@volvo.com..........snarast möjligen=)
Rapportera
Tjenare gubbs
RapporteraJag har ingen möjlighet att vara med på matchen nu på söndag 1/6