Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Backatorp IF Motionsfotboll herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Backatorp IF Motionsfotboll herrar.
Motionsfotboll herrar
Följ oss för uppdateringarÄr det någon som är sugen att spela futboll ute i Selma i liten plan vi är 5-6 stycken som ska , kommer det några till så blir det en roligt spel från kl 19:30 hade vi tänkt att köra .Ring eller sms om ni kan komma 0704352287 Mirsad.
RapporteraRiktigt bra spelat idag gubbar!!! Då vi spelade med halv skadade idag och ändå förlorar med ynka 4-2 är vi ännu A-Laget ju:)))
RapporteraVarför är det så svårt att svara på olika anmälan? Ja eller kommer inte är för mig relativt enkelt. Snälla kan ni inte försöka bättra er? Mvh Jimmy eriksson
RapporteraKillar se nu till att komma på onsdag. Vill man spela från start är ju en viktig del att komma på träningarna
Rapportera
Skulle gärna kommit om jag inte jobbar
Rapportera