Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bodens BK HF F16 - flickor födda 10/11
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Bodens BK HF F16 - flickor födda 10/11.
F16 - flickor födda 10/11
Följ oss för uppdateringar
Då vissa lag fått matchvärdskap tilldelat sig då de inte kan (har eget arrangemang eller är bortresta) så har vi varit tvugna att byta ett av de vi fick från början. Vi har fått byta den 7/11 till den 13/11. Våra två datum som gäller är alltså den 13/11 och den 22/1.
Smidigast är ju såklart om de som skrivit upp sig den 7/11 kan byta rakt av och ta samma arbetsuppgift den 13/11. Ni som är uppskrivna för jobb den 13/11, vänligen kommentera nedan så jag vet att det är ok för er (Matilda, Nelia, Isabelle, Tuva och Moa).
13/11 BBK-Strand, dam. 15:00 (samling 14:00), Hildursborg
Långpanna + 1 liter laktosfri mjölk: Matilda
Långpanna + 1 liter laktosfri mjölk: Nelia
Servering/fiket (2 personer), 16 år eller äldre: Isabelle, Tuva
Golvtork/insläpp (2 personer), 15 år eller äldre: Moa, Julia
22/1 BBK-Örebro, dam. 13.30 (samling 12.30), Hildursborg
Långpanna + 1 liter laktosfri mjölk: Ronja
Långpanna + 1 liter laktosfri mjölk: Hanna
Servering/fiket (2 personer), 16 år eller äldre: Matilda, Alva
Golvtork/insläpp (2 personer), 15 år eller äldre: Elsa, Vilda
Ok för Matilda :)
RapporteraRapportera
Vi får försöka lösa det.
RapporteraRapportera
Toppen att det gick att lösa - ni är ju fantastiska! :-)
RapporteraDå är det bara en plats kvar att fylla och det är insläpp/golvtork den 13/11. Vem kan ta den?
Rapportera
Hej, tyvärr kan inte vi vara på plats 13/11 (golvtork/insläpp) men vi kan gärna baka istället om någon vill/kan byta uppgift.
RapporteraRapportera
Jag kan ta insläpp, men inte golvtork :)
RapporteraRapportera
Mailin - det är en kombinerad uppgift, först insläpp av publik och sen golvtork då matchen väl är igång :-)
RapporteraRapportera
Okej, jag får prova om ingen vill byta med mig?! :)
RapporteraRapportera
Mailin är vi hemma då tar jag hela uppgiften .
RapporteraRapportera
Grymt! 💪 Då är samtliga uppgifter fyllda. Bra jobbat!
RapporteraRapportera
Fikat lämnas då det är samling (kl.14:00 den 13/11) och lämnas i fiket vid entrén på Hildursborg.
RapporteraRapportera
Har uppdaterat för matchvärdskapet den 23/1 och skrivit in Matilda i fiket som blev överenskommet under gårdagens föräldramöte.
RapporteraRapportera
Då spelschemat har ändrats ytterligare en gång så vill jag uppmärksamma er på att vårt matchvärdskap är den 22/1, inte den 23/1.
RapporteraRapportera