Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om AIF Barrikaden Senior Herrar
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från AIF Barrikaden Senior Herrar.
Senior Herrar
Följ oss för uppdateringarDe var bra... Vi något osammanhängande... Ungefär som i Sjöbo, du minns väl Sjöbo? Dan höll nere siffrorna dock. Bra Dan!
Rapportera
Ha nu en trevlig, blåsig och regnig midsommar allihopa!
Och festa ordentligt ikväll. Men tänk på att det snart är dags för nästa match och då är det bara vinst som gäller.
(Hör ni väckarklockan som ringer?) :)
Ikväll gäller det killar! Ännu en match som inte är lätt! Det är bara att ta på blåstället och jobba hårt!Ta vara på situationerna och hålla Åkarp borta från straffområdet!
Vi ses 16.45!
Tack Julieta och Per för en lyckad kväll! :)
Sen vill jag meddela att coachen vet att jag kommer komma kl 18 imorgon.
Just det, passar även på o grattar vårt B-lag som kammade in ännu en 3 poängare, Starkt!
RapporteraTusen tack till Jully & Per för god mat, bra stämning och härlig kväll. Tack Rafa för att vi fick festa LOSS hos dig innan det började svängas på Cuba -) Kanon rolig kväll. Yalla Ciao
Rapportera
Bra jobbat att knäcka skabersjö, verkar som att både a och b laget kommer i alla fall minst hänga kvar i sina nya serier :)
Nu ska vi bara lära oss cykla utan att trilla också.....
Tagga! Tagga! Tagga!
RapporteraLadda! Ladda! Ladda!
Vinna! Vinna! Vinna!