Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om AIF Barrikaden Senior Herrar

Följ

Senior Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ

Skriv i gästboken

1000 tecken kvar

Gästbok

  • 30 jun 2014 Henrik Nilsson

    Jag och min bror Martin har för 5 minuter sen bildat ett oslagbart beachvolleybollslag om undrar om det finns några som vågar möta oss imorgon tisdag för en episk match? Bellevuestadion. Tid kommer vi överens om.

    Rapportera

    Rapportera

  • 30 jun 2014 Joel

    Mina spelare blir antingen skadade eller utbytta. Blir så trött på det här.

    Rapportera

    Rapportera

  • 29 jun 2014 Olle

    Och alla som har Robben borde få minus 500k för den vidrigaste filmningen i världshistorien..

    Rapportera

    Rapportera

  • 29 jun 2014 Olle

    Ja det gör de verkligen.... Min magkänsla sa att Cuadrado skulle stå för poängen.. huvudet sa Rodriguez... och därav köpte jag Cuadrado istället för Rodriguez.. det ångrar jag verkligen idag..

    Rapportera

    Rapportera

  • 29 jun 2014 Henke N

    Colombia leverar! Se upp olle

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 jun 2014 Andreas Nilsson

    -I VM tipset får man poäng för tippat lag som avancerar, 1 extra poäng för avancemang utan förlägning/straffar. se nyhet på förstasidan

    - Jag kommer byta spelare i drömelvan och faktiskt ha spelare som spelar....så passa er inför slutspelet mycket kan hända!

    Rapportera

    Rapportera

  • 27 jun 2014 Johan Ekberg

    Blir det lite annat nu i slutspelet eller? Att man får poäng om man tippat det lag som tar sig vidare?

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 jun 2014 Linus

    30 k gav Benzema!

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 jun 2014 Daniel Svensson

    Tråkigt med buggarna i spelet igår; att Messi blev utbytt och att Xherdan gjorde tre. Orimligt. Nu blir det till att möblera om (igen) för att finta bort Olle och komma närmare den, så innerligt, åtråvärda förstaplatsen.

    All in på Grekland.

    Rapportera

    Rapportera

  • 26 jun 2014 Johan Ekberg

    Hattrick av Xherdan Shaqiri! Jo man tackar, man tackar..

    Rapportera

    Rapportera