Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Höjden Göteborg

Följ

SK Höjden Göteborg

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 17:00

      Träning U13/P07


      18:00
    • 18:30

      Träning F14


      20:00
    • 19:30

      Gripen Trollhättan BK (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 2Lör
    • 08:00

      Slättbergshallen Cup U12/P-08


      00:00
    • 10:00

      Träning F14


      11:50
    • 12:00

      Träning U11/09


      14:00
    • 16:00

      Träning P14/06


      17:50
  • 3Sön
    • 00:00

      Slättbergshallen Cup U12/P-08


      16:00
    • 09:30

      Träningsmatcher mot Villa P15


      13:00
    • 10:00

      Träning U10/10


      11:50
    • 14:00

      Träning U13/P07


      16:00
    • 16:00

      Träning F14


      18:00
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning U13/P07


      18:00
    • 17:00

      Träning U12/P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning U11/09


      18:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:00
    • 18:00

      Möte P-16


      19:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
    • 19:30

      Träning P15


      21:00
    • 19:45

      Träning P-16


      21:00
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning P15


      18:00
    • 16:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:50

      Träning P14/06


      19:15
    • 18:00

      Träning F14


      19:15
    • 18:00

      Aros Cup U12/P-08


      00:00
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 00:00

      Aros Cup U12/P-08


      18:00
    • 00:00

      Fridacup F14


      14:00
    • 09:00

      Träning U10/10


      10:00
    • 13:40

      Sunvära/ Frillesås (borta) J-19


      16:00
    • 19:00

      IFK Kungälv (hemma) J-19


      21:00
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P15


      18:00
    • 16:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:50

      Träning P14/06


      19:15
    • 18:00

      Träning F14


      19:15
  • 16Lör
    • 09:30

      Hjälp Skridskokul P-16


      10:30
    • 10:00

      Träning F14


      11:50
    • 10:30

      Surtecupen U12/P-08


      16:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Surte Cupen U13/P07


      17:00
    • 12:00

      Karlstad Bandy (borta) P-16


      13:00
    • 14:30

      Karlstad Bandy (borta) J-19


      16:30
    • 15:00

      Surte Cup P14/06


      20:30
  • 18Mån
    v.47
    • 16:45

      Träning P15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F14


      18:00
      Skrinnarhallsrinken
      Anteckning: F10-F12 Isträning på skrinnarhallsrinken
    • 17:00

      Träning U10/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F12+F10/09-11


      18:20
    • 17:50

      Träning P14/06


      19:15
    • 18:00

      Träning U13/P07


      19:15
    • 18:00

      Träning U11/09


      19:15
    • 18:30

      Träning U12/P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning P-16


      18:00
    • 16:00

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:15
    • 18:30

      Surte - höjden P14/06


      21:00
  • 23Lör
    • 09:30

      Skridskokul - support P15


      10:30
    • 11:00

      Match /Seriespel U13/P07


      13:00
    • 11:00

      Surte BK (hemma) F14


      12:30
    • 11:00

      F10 Poolspel Ale F12+F10/09-11


      16:00
    • 13:00

      Villa Lidköping BK (blå) (hemma) P15


      15:00
    • 13:15

      Surte BK (hemma) J-19


      15:15
  • 24Sön
    • 10:00

      Poolspel U11 Sjöaremossen U11/09


      15:00
    • 14:30

      Vildkatterna (borta) A-lag Herrar


      16:30
    • 15:00

      Villa Lidköping blå (hemma) P-16


      17:00
    • 17:00

      Höjden - sunvära P14/06


      19:00
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:50

      Träning P14/06


      19:15
    • 18:00

      Träning F14


      19:15
    • 18:45

      Gripen Trollhättan BK (borta) P15


      20:45
    • 19:30

      BK Slottshov (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 30Lör
    • 08:30

      Hjälp skridskokul P14/06


      11:00
    • 09:00

      Träning U9


      10:00
    • 09:00

      Poolspel U12/P-08


      12:30
    • 11:00

      Frillesås/Sunvära (hemma) P-16


      13:00
    • 12:45

      Sunvära/ Frillesås (borta) J-19


      14:45
    • 12:45

      F12 poolspel i Trollhättan F12+F10/09-11


      18:20
    • 13:00

      Match /Seriespel U13/P07


      15:00