Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Höjden Göteborg

Följ

SK Höjden Göteborg

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 18:05

      Träning A-lag Herrar


      19:20
    • 18:05

      Träning J-19


      19:20
    • 19:00

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      Föräldrar- och spelarmöte tid? P15


      21:00
  • 2Ons
    • 18:00

      Träning F14


      19:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Skirö försäsongsläger F14


      00:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Skirö försäsongsläger F14

    • 10:00

      Träning F14


      11:30
    • 12:00

      Träning U12/P-08


      13:00
    • 13:00

      Träning U11/09


      14:00
    • 14:00

      Träning P15


      15:50
  • 6Sön
    • 00:00

      Skirö försäsongsläger F14


      18:00
    • 10:00

      Träning U10/10


      11:50
    • 10:30

      Träning U13/P07


      12:00
    • 12:00

      Träning P14/06


      14:00
    • 12:50

      Träning U9


      14:00
    • 14:00

      Träning P-16


      16:00
    • 17:20

      Gripen Trollhättan BK (hemma) J-19


      18:20
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 15:00

      Fixardag i klubbstugan J-19


      20:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:00
    • 21:00

      Träning J-19


      22:30
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 18:00

      Svenska Cupen J-19


      20:59
    • 18:00

      Mölndal BK P08 (hemma) U12/P-08


      19:20
  • 12Lör
    • 09:35

      Villa BK (borta) J-19


      10:35
    • 10:00

      Träning F14


      11:30
    • 11:15

      Träning F14


      13:00
    • 12:00

      Träning U12/P-08


      13:00
    • 12:45

      IFK Vänersborg (hemma) J-19


      13:45
    • 13:00

      Träning U11/09


      14:00
    • 14:00

      Träning P15


      15:50
    • 22:05

      Karlstad Bandy (borta) J-19


      23:05
  • 13Sön
    • 08:35

      IFK Kungälv (hemma) J-19


      09:35
    • 09:30

      Breddläger '05-'06-'07 F14


      18:00
    • 10:00

      Träning U10/10


      11:50
    • 10:30

      Träning U13/P07


      12:00
    • 12:00

      Träning P14/06


      14:00
    • 12:50

      Träning U9


      14:00
    • 14:00

      Träning P-16


      16:00
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 18:00

      Träning F14


      19:00
    • 21:00

      Träning J-19


      22:30
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 08:30

      Träning U12/P-08


      10:30
    • 10:00

      Träning F14


      11:30
    • 11:15

      Träning F14


      13:00
    • 13:00

      Träning U11/09


      14:00
    • 14:00

      Träning P15


      15:50
  • 20Sön
    • 10:30

      Träning U13/P07


      12:00
    • 14:00

      Träning P-16


      16:00
    • 18:00

      Träningsmatch Gripen P15


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch gripen - höjden P14/06


      20:00
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 18:00

      Träning F14


      19:00
    • 21:00

      Träning J-19


      22:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • Heldag

      Stinsen Arena Cup A-lag Herrar

    • 08:30

      Träning P-16


      10:30
    • 10:00

      Träning F14


      11:30
    • 11:15

      Träning F14


      13:00
    • 11:30

      GT/76 Bandy (borta) J-19


      12:30
    • 12:00

      Träning P14/06


      14:00
    • 12:00

      Träning U11/09


      00:00
    • 13:30

      Tjust Bandy (borta) A-lag Herrar


      14:30
    • 14:00

      Träning P15


      15:50
    • 19:00

      Karlstad Bandy (hemma) J-19


      20:00
    • 19:30

      Tranås BOIS BK (hemma) A-lag Herrar


      20:30
  • 27Sön
    • Heldag

      Stinsen Arena Cup A-lag Herrar

    • 00:00

      Träning U11/09


      16:00
    • 10:00

      Träning U12/P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning U10/10


      11:50
    • 10:30

      Träning U13/P07


      12:00
    • 12:00

      Helenelunds IK (hemma) J-19


      13:00
    • 12:50

      Träning U9


      14:00
    • 13:30

      Åtvidabergs BK (hemma) A-lag Herrar


      14:30
    • 14:00

      BK Derby BK (borta) J-19


      15:00
    • 14:00

      Flickbandyns Dag F14


      16:00
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning P-16


      18:20
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P14/06


      18:20
    • 18:30

      Träning P15


      19:50
    • 20:00

      Taktikgenomgång inför Villa-matchen. P15


      21:00
    • 21:00

      Träning J-19


      22:30
  • 31Tor