Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Höjden Göteborg

Följ

SK Höjden Göteborg

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 13:00

      IFK Kungälv (borta) F14


      14:15
    • 15:00

      Poolspel U10/10


      19:30
    • 15:00

      Döma poolspel söndag P15


      19:30
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:45

      Skridskokul U12/P-08


      10:30
    • 09:00

      Träning U9


      10:00
    • 11:00

      IFK Kungälv (hemma) J-19


      13:00
    • 14:00

      Träning U11/09


      18:00
  • 8Sön
    • 13:45

      IFK Vänersborg (borta) P-16


      14:45
    • 15:00

      Poolspel U9


      19:30
    • 16:00

      Dömning – F14 Röd Sk Höjden – Kareby IS Övriga


      17:30
    • 16:00

      Karby IS P13 (hemma) F14


      17:30
    • 16:00

      Mölndal bandy (borta) U12/P-08


      18:00
    • 17:30

      Mölndal - Höjden P14/06


      19:30
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning P15


      18:00
    • 16:00

      Träning P-16


      17:00
    • 17:50

      Träning P14/06


      19:15
  • 14Lör
    • 09:00

      Sunvära/Frillesås BK (hemma) P15


      11:00
    • 09:00

      Träning U9


      10:00
    • 10:45

      Lidköpings AIK (hemma) P-16


      12:45
    • 11:35

      Match /Seriespel U13/P07


      13:00
    • 12:45

      Poolspel U10/10


      17:15
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.51
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning P15


      18:00
    • 16:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:50

      Träning P14/06


      19:15
    • 18:00

      Träning F14


      19:15
    • 19:30

      A-lagsmatch U13/P07


      21:30
    • 19:30

      Frillesås/Sunvära (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 21Lör
    • 08:45

      Skridskokul Hjälpa till U10/10


      10:00
    • 09:00

      Träning U9


      10:00
    • 11:00

      Träning U13/P07


      13:00
    • 11:35

      Poolspel U11 Ale U11/09


      19:00
    • 12:00

      Mölndal Bandy (borta) F14


      12:00
    • 12:15

      Vetlanda BK / Skirö AIK P18 (borta) J-19


      14:15
    • 15:00

      Villa Lidköping vit (borta) P-16


      16:00
  • 22Sön
    • 10:30

      IFK Kungälv (borta) U12/P-08


      11:30
    • 15:00

      Höjden - Surte P14/06


      19:00
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:00

      Träning P-16


      18:00
    • 16:00

      Träning P15


      18:00
    • 17:50

      Träning P14/06


      19:15
    • 18:00

      Träning F14


      19:15
  • 28Lör
    • 09:00

      Poolspel U10/10


      12:30
    • 09:00

      Träning U9


      10:00
    • 09:30

      Hjälp Skridskokul P-16


      10:30
    • 11:00

      Frillesås / Sunvära (hemma) F14


      12:30
    • 12:00

      Match /Seriespel-inställd! U13/P07


      13:00
    • 13:00

      IFK Kungälv (hemma) P-16


      14:00
  • 29Sön
    • 13:45

      Sunvära - Höjden P14/06


      16:00
    • 15:00

      Villa Lidköping BK (vit) (hemma) P15


      17:00
    • 17:00

      Gripen Trollhättan BK (hemma) P15


      19:00
  • 30Mån
    v.1
  • 31Tis