Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Roslagsbro IF
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 08:00

      Städning Herr A


      21:00
    • 11:00

      Riala GoIF F08-09 (hemma) F-0809


      13:00
    • 12:00

      Sigtuna IF FK U14 (borta) P-04/05


      14:00
    • 13:00

      Rosersbergs IK (hemma) P-0809


      14:30
    • 14:30

      Sigtuna IF FK Vit (hemma) P-0809


      15:30
  • 2Sön
    • 08:00

      Städning Herr A


      19:00
    • 10:00

      Storvreta IK F567 (borta) F-06/07


      12:00
    • 10:30

      Knarrbacken FC Tigrar (hemma) P-06


      12:30
    • 11:15

      Storvreta IK (hemma) F-03/05


      13:15
    • 11:30

      Rosersbergs IK (borta) P-04/05


      13:30
    • 13:30

      Årsta FF (hemma) U17


      15:30
    • 16:00

      SK Wigör P06 Blå (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Funbo IF (borta) P-0809


      17:00
    • 18:00

      Träning Tabata/Cirkelfys RIF


      19:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:45

      Träning P-0809


      19:15
    • 18:00

      Träning Friidrott


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr U


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04/05


      19:45
    • 18:30

      BKV Norrtälje F08 (borta) F-0809


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 4Tis
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/05


      19:45
    • 18:00

      Träning PF-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:30

      Frösunda SK 2 (borta) Herr U


      21:30
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr U


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
    • 18:30

      Östhammars SK F13 Vit (borta) F-06/07


      20:30
    • 19:00

      Hallsta IK (hemma) P-04/05


      21:00
  • 6Tor
    • Heldag

      Nationaldagscupen P-0809

    • Heldag

      Nationaldagscupen F-0809

    • 08:30

      Nationaldagscupen F-03/05


      12:00
    • 08:30

      Nationaldagscupen P-0809


      16:00
    • 09:30

      Nationaldagscupen Ungdomsfotboll


      17:00
    • 09:30

      Nationaldagscupen P07 P-06


      17:00
    • 12:00

      Enskede IK (borta) U17


      14:00
    • 14:00

      Riala GoIF (borta) Damer


      16:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Rullskidsgalejet Skidor


      16:00
    • 11:00

      Spelarmöte och lagmöte U17


      13:00
    • 11:00

      BKV Norrtälje F04 Röd (borta) F-03/05


      13:00
    • 11:00

      Vaksala SK Svart (hemma) F-0809


      13:00
    • 12:00

      Knivsta IK Vit (borta) P-06


      14:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Märsta IK Gul (borta) P-0809


      12:00
    • 10:00

      Roslagsbro IF (hemma) F-10/11


      15:00
    • 11:00

      Almunge/Funbo IF F06 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Jomala/Mariehamn/Åland United (hemma) Damer


      13:00
    • 11:30

      Märsta IK Svart (borta) P-0809


      12:30
    • 13:00

      Täby FK (borta) U17


      15:00
    • 13:00

      Frösunda SK (borta) Herr A


      14:00
    • 13:30

      BKV Norrtälje Gul (hemma) P-0809


      14:30
    • 15:00

      Almunge IK Röd (borta) P-04/05


      17:00
    • 15:30

      Sigtuna IF FK U13 (borta) P-06


      17:30
    • 16:30

      IF Ferro (hemma) Herr U


      18:30
    • 17:00

      Vaksala SK Svart 1 (borta) F-06/07


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte P07 P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:45

      Träning Damer


      20:15
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 11:00

      Häverödals SK 08/09 (hemma) F-0809


      13:00
    • 11:30

      IFK Mariehamn/Åland United (hemma) F-03/05


      13:30
  • 16Sön
    • 10:00

      Träningsmatch P-11


      11:30
    • 12:30

      Uppsala IF Svart (borta) P-0809


      13:30
    • 13:30

      IFK Stocksund (hemma) U17


      15:30
    • 14:00

      Märsta IK (borta) P-04/05


      16:00
    • 14:00

      Alsike IF P06 Svart (hemma) P-06


      16:00
    • 14:30

      Håbo FF Röd (borta) F-06/07


      16:30
    • 15:30

      Upsala IF 07FB (borta) P-06


      17:30
    • 16:00

      Märsta IK (borta) P-04/05


      18:00
    • 16:00

      Almunge IK (borta) Herr U


      18:00
    • 16:30

      IK Sirius FK (hemma) P-0809


      18:30
  • 17Mån
    v.25
    • 17:45

      Träning P-0809


      19:15
    • 18:00

      Träning Herr U


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04/05


      19:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:30

      Knivsta IK Svart (hemma) P-0809


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning Damer


      21:00
  • 18Tis
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03/05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Gamla Upsala SK F06 Gul (hemma) F-06/07


      20:15
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
    • 19:30

      Rånäs IF (hemma) Herr U


      21:30
  • 20Tor
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:45

      Träning Damer


      20:15
    • 18:45

      Träning F-03/05


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 13:30

      Sandvikens IF (hemma) U17


      15:30
    • 14:00

      Knivsta IK Vit (hemma) P-06


      16:00
  • 24Mån
    v.26
    • 18:00

      Träning P-04/05


      19:45
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 19:00

      Häverödals SK (borta) Damer


      21:00
    • 19:00

      Träningsmatch BP P-04/05


      21:00
    • 19:00

      Lohärads IF (borta) Herr U


      21:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 18:00

      Träning Herr U


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04/05


      20:00
    • 19:15

      Upplands-Ekeby IF (borta) Herr A


      20:15
    • 19:15

      Rådmansö SK (hemma) Damer


      21:15
  • 27Tor
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-03/05


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr U


      21:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 14:30

      Lemlands IF (borta) Herr A


      15:30
  • 30Sön
    • 09:00

      Poolspel 2019 P-10


      15:00
    • 12:30

      Forssa BK (borta) U17


      14:30
    • 14:00

      Brottby SK 2 (hemma) Herr U


      16:00